Skocz do zawartości

Wiz: Luxe Interior


daymon

Rekomendowane odpowiedzi

WItam.

Przedstawiam vizualizacje ktore wykonalismy dla Luxe Interiors.

Jedna z nich zostanie wybrana przez ludzi z Dubaju a nastepnie na jej podstawie zostana wybudowane apartamenty wlasnie w owym miescie.

 

A wam ktora sie najbardziej podoba ? :)

O ile w ogole jakas :)

 

Pozdrawiam.

 

celiacontemporaryschemejg2.jpg

 

conransheenschemebedroomj9.jpg

 

orlakscheme1bedroomxi7.jpg

 

luxelifebedroomcalmblueaq5.jpg

luxelifebedroomcalmblueaq5.2fe311f991.jpg

 

celiaclassicschemebedrouu4.jpg

celiaclassicschemebedrouu4.57cd43bb04.jpg

 

conranlustreschemebedroxa2.jpg

 

sedleyredschemebedroomfi4.jpg

sedleyredschemebedroomfi4.60f2e4cdde.jpg

 

sedleyredschemelivingnd1.jpg

 

celiacontemporaryschemepf8.jpg

 

luxelifeloungemossamberwx6.jpg

luxelifeloungemossamberwx6.d61de50b6d.jpg

 

orlakscheme3livingrl4.jpg

 

celiaclassicschemelivinya7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No mało luksusowe to. A jak na dubaj to wręcz obskór.

plamy gi.

brakuje klimatu.

A tak to fajne wzorki na tapetach.

 

EDIT:

 

Vorek: po co abberacja, no po co ? może nie jest zbyt nachalna, ale jest :]

 

Ja to nazywam "zła interpretacja fotorealizmu". Do pełni szczęścia brakuje jeszcze kurewskiego szumu i b&w.

 

EDIT. no i ten dubai.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stylistyka wszystkiego w Dubaju jest dla mnie skrajnie obrzydliwa, odpychająca i zupełnie w złym guście, bez wyczucia i smaku. Obleśne od początku do końca jest to miejsce.

Ale to żaden atak na Ciebie. Gdybym dostał do zrobienia projekt w Dubaju to też bym zrobił. Z czegoś trzeba żyć, a tam raczej zielonych na nic nie żałują. :D

Ze wszystkich projektów w związku z powyższym podoba mi się tylko trzeci.

 

Co do wizualizacji to miejscami fajnie, miejscami mniej. Faktycznie plamy straszne. Miejscami za duża aberracja. Jako wizualizacja to chyba przedostatni render najlepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedokładności renderów faktycznie kłują w oczy. Ale mnie męczy najbardziej jedno: po co abberacja, no po co ? może nie jest zbyt nachalna, ale jest :] Całe pokolenia fotografów walczą z abberacją, jako chyba najbardziej dokuczliwą wadą optyczną obiektywów, a graficy 3d używają jej do "zwiększenia realizmu", dziwne. Rozumiem jeszcze winiety, sam lubię winietowane rendery i zdjęcia, czasem dodaje to pewnej plastyki i klimatu, ale abberacja ? fuj ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, 3 jest w miare spoko:) No nie są te rendery na jakimś tam niezieeemskim poziomie, ale tak strasznie bym się nie wyżywała-widziałam gorsze i leciały do dużych sponsorów:D

Na każdym renderze jest coś fajne, a cos nie, np:poduszki na czerwonych kanapach mnie urzekły, naprawde ładnie wymodelowane, ale gdzieniegdzie są prześwietlone te rendery,albo pomysły kompletnie do bani...

pewnie Dubaj to kupi:D pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey.

Widze ,ze strasznie mi sie oberwalo:)

Ze wszystkimi sie zgadzam ,mnie rowniez nie podoba sie design z powyzej zaprezentowanych vizualizacji. Preferuje 100% nowoczesnosci.

A tutaj tfe nie wiem jak im moze sie podobac cos takiego.Brzydkie wzorki+najczesciej stare ciemne drewno. a fuj:)

 

Oryginalne rendery sa bez aberracji i ogolnie duzej ingerencji photoshopa.Poprostu zanim je wzucilem na forum troche je na wlasny sposob przerobilem(jak juz gdzies pisalem nie lubie super czysciutkich prac:) )

 

W calej pracy klientowi glownie chodzilo o animacje ktorej wykonalismy naprawde duzo.

Nie chcielismy aby pomiedzy animacja a pojedynczymi ujeciami byla roznica w jakosci (poza oczywiscie rozdzielczoscia) dlatego tez do stilow uzylismy ustawien z animacji.

Czasu nie bylo duzo a animacji do wykonania masa wiec owe ustawienia nie byly superb to samo tyczy sie samego oswietlenia , wiec wyszlo jak wyszlo :)

 

Najwazniejsze ,ze klientowi sie podobalo.

 

Dzieki za wszystkie komentarze krytyczne i chyba tylko jeden w miare pozytywny Purple:)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności