Skocz do zawartości

Pojazd 3D: MERCEDES C-klasa :)


..:: WIKTOR ::..

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! :)

Z tego wzgledu, ze mamy maly wysyp autek na forum postanowilem dowalic cos od siebie ;P Mamy Opla, Audi, BMW no to nie moze zabraknac Mercedesa :D

Dlubie go za dlugo bo juz hohohooo i jeszcze troche :/ No ale tak zagoniony to w zyciu nie bylem...

Oto efekty:

061zz8.th.jpg060ws3.th.jpg

rowki w tylnym zderzaku beda poprawiane, takze nie rzucajcie sie bo to podobno niezdrowo ;)

 

Tutaj stara probka:

052va9.th.jpg

 

No i siatex co byscie sie nie rzucali... ;P

 

I wiem, ze mam trojkaty...

027zd2.th.jpg

 

Zastanawiam sie czy nie przerobic przedniego zderzaka i paru miejsc na cos takiego:

bullit0701bm7.th.jpg

Ale moze najpierw skoncze wersje podstawowa...

 

No to zapraszam do znecania sie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nio no wypas fura (!!!) co wyście się wszyscy poumawiali jakoś, czy coś?!

to ja chcę widzieć, za jakiś czas, taką samą armię pięknych modeli w fiished (!!!)

pozdr :)

 

PS. nie przerabiaj tego zderzaka! ...no ewentualnie jak skończysz stock...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoo sie porobilo na moim watku :) CIeszy mnie, ze jest jakies zainteresowanie :)

 

Czas na odpiskiwanie ;) :

trosiek: zawsze sie cos znajdzie nie tak ;)

 

hkropinski: no to lepiej rob concepty jak cie wszyscy wyprzedzaja ;P Mozliwe, ze gdzies jest krzywo... Wiesz.. moje zycie wyglada teraz jak w kalejdoskopie... nie moge przysiasc na np 5 godzin przy modellingu tylko siadam na jakies 20 min a to nie jest fajne bo kolejnego dnia nie pamietam co chcialem zrobic i pozniej bledy - ale coz taki zywot. No i to nie sa NURBSY - choc nie ukrywam, ze mnie przyciagaja ;)

 

mrkrzysiek: jakby to nazwac... hmmm... czasem jac cos modeluje (jakas czesc) to moznaby uzyc slowa HARAKIRI (czy jakos tak) bo tak motam, ze az mi glupio ;)

 

artur728: tak, to bedzie najlepsze wyjscie - najpierw skoncze standardowa wersje a pozniej mozna sie bawic

 

pecet: no z siatka troche mnie ponioslo... ;P

 

ReflectVision: ale ty slodzisz czlowieku hehe

 

Homa: ja juz dawno zauwazylem, ze na tym forum sa pewne fale... fala samochodow, fala statko i inne fale ;)

 

RA: tam nie jest krzywo tylko tam zaczyna ostro sie wznosic - nawet za slabo to zrobilem - tak sie mi wydaje. No chyba, ze myslimy o innym miejscu.

 

Dirk: łupejty beda raczej :)

 

JohnZi: powiem to tak... podobnie jak Loozack :)

 

Huhhh ale sie napisalem - ale to dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, fajny modelik, równe powierzchnie, super, chociaż też od raz zwróciłem uwagę na ten kant, o którym napisał RA ale zobaczyłem, że rzeczywiście ten samochód tak ma... krótko mówiąc nie mam się do czego doczepić :) Czekam na reszte i na renderki (próbka wygląda smakowicie).

 

Pozdrawiam.

 

P.S. Aaaaa tylko nie Brabus, AMG jak już!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loozack: dooobrze niech bedzie AMG - ale to jeszcze sprawa rozwojowa... ;)

ReflectVision: przekonaliscie mnie - choc uwazam, ze zderzak przedni ma ciekawy

RA: wybaczam ;P

 

No! :) To jestem! ;) Wkoncu zaczynam miec czas na modelling - tak jak mialem go duuuzo do polowy roku...

Powoli koncze tego Merola. Swiatla mnie jak zwykle rozwalaja a zostal mi "najlepszy" element... lusterka... :/ No i poprawki rozne takie tam i moze felgi AMG dowale - sie zobaczy.

 

079bk6.th.jpg075rq2.th.jpg

 

Lampy sa bez bumpa (bo jest potrzebny na kloszu gornym i w okolicach kierunkowskazow).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suuuper to wygląda ! :)

Błagam pokaż siatkę, bo w niektórych miejscach naprawdę jestem ciekaw jak Ty sobie poradziłeś, podczas gdy ja bym coś takiego robił pewnie z kilka lat i by nie wyszło :D

A, właśnie, będzie wnętrze? Pliss, powiedz, że tak :) hehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami mam wrażenie,że są na tym forum osoby, które postawią boxa na scenie, klikną F9 i cała reszta forumowiczów zacznie "ochać" i "achać"...takie troche towarzystwo wzajemnej adoracji.... Nie mówię, że model jest zły czy coś...wręcz przeciwnie, jest bardzo fajnie wykonany, choć samo auto mi się źle kojarzy i generalnie mi się nie podoba. Ale na forum jest mnóstwo "młodych" doświadczeniem użytkowników którym nikt nie pomaga...ile było wątków w których były 2-3 posty i koniec? Ale gdy tylko jakiś Pan Iksiński zacznie prace nad czymś nagle wszyscy ożywaja i stukaja w klawisze jeden za drugim....sorry ..:: 3D XTREME ::.. za to że akurat w Twoim wątku to napisałem i jeśli Ci to bedzie przeszkadzać to usunę i pozostawię tylko część o modelu....Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swinger76 na popularność trzeba sobie zasłużyc hehe co do tego co opisałeś to normalne że łatwiej jest pochwalić kogoś niż męczyć się nad konstruktywną krytyką i jeszcze painta odpalać czasami bo taki igrekowy nie widzi gdzie ma krzywo i gdzie nie zgodnie z oryginałem, jeszcze pół biedy jak stara się to poprawiać bo ile już było wipów w których się pisało to źle tamto źle a autor to olewał i potem dziwił się że nikt nie krytykuje, ja tam nie mam ochoty odpalac już painta po całym dniu na politechnice ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie to bym powiedział och i ach, ale widzę, że dół przedniego słupka faluje (od strony przedniej szyby). Pooglądałem fotki nio i utwierdziłem się w przekonaniu, że krzywizna :-( Nie wiem czemu wcześniej tego nie widziałem?

Nieźle gęsta siata, tak przy okazji, heh :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! No ciagle nie mam czasu na tego video tutka - -ogolnie musialbym cos glebiej przygotowac na ten temat, ale moze kiedys...

Co do renderow to jak beda swieta - wtedy bede odpoczywal a komp w nagrode dostanie "przyjemna" robote... ;P

 

Bude skonczylem... Zastanawiam sie jakie by tu felgi wyskrobac... hmmm.. Cos (i ktos) kusi mnie zeby zrobic wnetrze... Sie zobaczy.

087es3.th.jpg086nr7.th.jpg

Pozdrawiam Wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności