Skocz do zawartości

Zdrowie a praca (i nasze schizy;)


pawel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 297
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

polecam gazetę. ręka może się lekko zabarwić, za to nie łuszczy się i da się zmyć mydłem.

 

niekiedy jak widzę zwierzaka jakiegoś, to się zastanawiam jak by go można efektownie w 3d zakatrupić, oprócz tego jestem psychicznie i fizycznie zdrowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się nie palec łuszczy ale mam coś na twarzy dziwnego...tez od podkładki? Dermatolog mi nie mógł pomóc za bardzo ale zobacze co to za maści mi przepisał w zeszłym tygodniu:P. A jeśli chodzi o pisanie w zeszytach to kto nie pisze po zeszytach?:] Poniżej zdjęcie z mojego zeszytu z biologii:D Lekcja zaise fascynująca a ostatnie zapiski (czyli te kilka linijek na górze) są jeszcze z początku września:)

zeszyt1ix.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obudziłem się dzisiaj w środku nocy ze zdrętwiałą ręką, kompletnie jej nie czując (musiałem na niej spać, nie mówcie tylko, że wam to się nie zdarza:) Bardzo sie wystraszyłem bo pierwsze o czym pomyślałem było:

O fak! jak ja teraz będę obsługiwał myszkę!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obudziłem się dzisiaj w środku nocy ze zdrętwiałą ręką, kompletnie jej nie czując (musiałem na niej spać, nie mówcie tylko, że wam to się nie zdarza:) Bardzo sie wystraszyłem bo pierwsze o czym pomyślałem było:

O fak! jak ja teraz będę obsługiwał myszkę!!!

zdarza sie, zdarza - kiedy pierwszy raz cos takiego mialem, to tez sie nieco wystraszylem, ale nie myslalem o kompie. jeszcze nie byłem uzależniony :)

najlepszy hardkor, jak dwie rece ci zdrętwieją to kompletnie nie masz jak wstać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze jak mi drętwieje reka albo noga to moja pierwsza myśl:

 

"jak ja będę bez tego żył?" :D

 

 

a tak pozatym to moje schizy niebardzo różnią się od waszych :D materiały, siatki i Ctr+Z rządzą, aha, czasem zastanawiam sie kiedy zrobil sie auto save :D

 

 

-edyt-

 

aha, i tak sie zastanawialem ostatnio ile mamy w życiu klatek na sekunde? hmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe...

pewnie już było ale to normalna komputerowa shiza... Zawsze jak zrobie coś nie tak w realu (np. powiem coś nie bardzo w klimacie...) mam ochotę nacisnąć ctrl + z...

hehe... A jak mówię to czasami mam ochotę powiedzieć coś w stylu ;) :) :D :P

Aha, jeszcze jedna fajna akcja - siedzę z dziewczyną wyrwaną na imprezie w fajnej knajpce i przy fajnej, niezobowiązującej dyskusji... I nagle zaczyna pierdzielić o polygonych, trisach, teksturach, grach itp.Pierdziele, pirdziele... mija 20 min. I nagle orientuję sie że panna nie ma pojęcia o czym gadam, co więcej nic ją to nie obchodzi, a jej przytakiwania to zwykła grzeczność... I wtedy robie lol... I mówie "rotfl, to może pomówimy teraz o tobie? ;)"

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja siedze juz 21h w pracy :D non toper :D siedze sobie rysuje w autocadzie kreseczki :) drukuje rysuneczki, skladam w dokumentacje :) itd ... kocham ta prace :D

 

jakies skutki uboczne? - hmmm sam do siebie gadam, ale to normalne

wypilem ponad norme ilosc herbaty (srednio na godzine jedna)( kawy nie pijam )

mam dziwne drgawki na rece prawej, ale ogolnie jest pozytywnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis byłem w przerwie miedzy wykładami na browarku i jako ze jestesmy studentami wydziału budownictwa, to nieco gadalismy o planowanych robotach we Wrocku i własciwie do kazdej wtrącałem, jakie to biedne vizki są w necie i ze mogli się bardziej postarać. pod koniec rozmowy chyba chcieli mnie zabic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo tego mowienie i emotek, to mi sie kiedys zdarzylo narysowac taka na wypracowaniu z j.polskiego i o dziwo oddalem

Mi się też tak zdarzyło jeszcze w gimnazjum. Nauczycielka w recenzji tej pracy sama postanowiła użyć emotek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe :D ale zamotany dzien :D

w ogole... zaczalem prace o 7 a skonczylem o 5 rano dnia nastepnego, po 5 mialem busa ..linia 5 :D kierunek Ksieze Male,, wystartowalem z przystanku FAT a zakonczylem podroz na przystanku HUTMEN tyle ze w druga strone :D zasnalem :D ( ci co z wroclawia to wiedza gdzie te ulice;) )

 

mkk3a - gdzie studiujesz?, ktory rok?

kurde, musze pomyslec nad projektem naszego lotniska na konkurs...znow nieprzespane nocki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może nie do końca o grafikach, ale o innych maniakach komputerowych :)

 

jestem zboczony

patrzę na opis Mateusza

i czytam: "to tylko iluzja... jestem w mysqlach"

a tam "w myslach" pisze

nie wspominając już o tym, że jak próbuję napisać "komplikacja", w 90% przypadków wyjdzie mi "kompilacja"

albo co ludzie pisali w opisach np. "Sql", bardzo różni ludzie. I przez pół roku się zastanawiałem, co ich tak nagle na SQLa napadło

a dopiero jakieś 3 miechy temu się skapowałem, że to chodzi o "School"

aż boję się iść na stację kolejową... jeszcze pociągi PHP zobaczę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Wawie obok pałacu kultury buduja budynek z dużą ilością szkła. Nad wejściem są poukładane trójkątne duże tafle tak jakby się dało na plane modyf. displace z mapą noise ;)

Tak właśnie zadumałem chwilę nad tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem ostatnio Audi TT i zastanawialem sie czemu tam jest jedna krawedz ktorej na referce nie bylo. Powiedzialem ze konstruktorzy spieprzyli ten konkretny model.

 

Czesto tez zastanawiam sie jak maszyna robi ladne przejscia powierzchni i jakby je wymodelowac w maxie ;p

 

A najgorsze ze mam tapete w domu co wyglada jak hmmm (kurde jak to sie nazywa) cellular z bumpem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leru te trojkaty na zlotych tarasach tak wygladaja bo tak wlasnie powstaly, to znaczy zostaly zaprojektowane przy pomocy programu komputerowego ktory sie wlasnie na takiej geometrii opiera, a dwa miesiace temu wlasnie na tej budowie pracowalem :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio bylem tak zmeczony po pracy ze pomylilem mieszkania w klatce i zamiast dopierac sie do (mojego) mieszkania numer 34 wkladalem klucze do mieszkania pietro nizej z numerem 24 :/ , dobrze ze bylo pozno w nocy i nikt nie otworzyl dzwi hehe, ;d

 

nie pracujcie za duzo !:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przebijecie to?

- Z ciężko uciułanej kasy kupiłem sobie swój komputer

- Ma na imie Joanna :D

- mam do niej bardzo osobisty stosunek - komputer jest zahasłowany...

- Jeszcze nikt nie korzystał z mojego komputera (chociaż mieszkam z rodzinką a mój komp jest najlepszy w domu)

 

Czy ja jeszcze jestem normalny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przebijecie to?

- Z ciężko uciułanej kasy kupiłem sobie swój komputer

- Ma na imie Joanna

- mam do niej bardzo osobisty stosunek - komputer jest zahasłowany...

- Jeszcze nikt nie korzystał z mojego komputera (chociaż mieszkam z rodzinką a mój komp jest najlepszy w domu)

 

Czy ja jeszcze jestem normalny?

__________________

Wyobrazam sobie. Ale ja nie mam zahaslowanego ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności