Skocz do zawartości

Wiz: exterior Majdkańska


SWRSC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ogolnie ladnie, ale...

 

nie podoba mi sie:

 

zielen (a szczegolnie drzewo na 1 planie w 1 wizualizacji, ktos sie z nim brzydko w photoshopie zabawial, ten sam problem z zielenia w 2 planie na wszystkich obrazkach, wyglada jak pojechana gradientem od gory, tak samo drzewo po prawej stronie w 1 renderze psuje efekt (ten sam problem w 3 renderze z lewej strony) - heh nie wiem czy wystarczajaco jasno to napisalem :)

 

Reasumujac, jakbys poprawil te krzaki bylo by nawet bardzo ladnie

 

btw co jest z tymi kaczkami na niebie? juz 2 albo 3 obrazek widze z takim samym kluczem kaczek (SWRSC chyba tez mial takie kaczory, czy to jakis akcent polityczny?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renderingi porządne. Natomiast: 1) gościu obok audi na 1-wszym obrazku to jakieś dziwne zjawisko (cienie), 2) drugi obrazek, przy takiej żabiej perspektywie (auta z prawej), wygląda troszki nienaturalnie bez chociażby sugestii trzeciego zbiegu; no i ten krzaczek na pierwszym planie, w realu przy takiej perspektywie to by go było widać całego, a tak to sugeruje jakiś dół pod obserwatorem.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm. zwykła wizka, poniżej twojej średniej.tak się zastanawiam już od dłuższego czasu( nie chodzi tu wyłącznie o SWRSC) że wrzuca się wizki bez jakiegokolwiek wybierania tych lepszych.wrzuca się wszystko co wychodzi spod ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzizas haha wlasnie zauwazylem z czego tak polewales SWRSC po moim poscie :D serio nie zwrocilem uwagi ze to twoja praca (tzn nie przeczytalem nawet kto to zrobil :D, a teraz wiem ze "kaczki jak u SWRSC..." lekko mi nie wyszły :D hahahahaha - dobra ide sie postrzelić w stopę

 

kaczki dalej mi sie niepodobaja (polityczne uprzedzenie :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności