Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Fiat Seicento


MF

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dziś zaczełem moją drugą pracke na tym forum. Mianowicie jest to moj pierwszy samochod w 3d : Seicento. Oto efekty 2 godzinnej pracy :

 

seicento.jpg

i siateczka lowpoly:

 

seicento2.jpg

 

Przepraszam za tak słabą jakość jpg. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jest już rok 2004, chciałbym życzyć wszystkim spełnienia mażeń, powodzenia w osięgnięciu noworocznych postanowień ;), szczęścia, pomyślności itp. :P, a przede wszystkim życzę wam i sobie więcej wolnego czasu na tworzenie w maxie.

 

A to kolejny mały update ( pierwszy w tym roku ) :

 

seicento6.jpg

 

I oczywiście siateczka :

 

seicento7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że w paru miejscach są ślady po kopniakach :D. Ale to się wyprostuje. Zderzak jest do poprawy. ale i nie widac szczegółow bo dalem za ciemny material. A plastelinowy efekt to przez wstępny lakier i brak otocznia.:P

 

pozdr

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem dokladnie o czym mówisz :). zauważyłem to wcześniej, ale zapomniałem jakoś poprawić. A dziwne że jeszcze nikt nie zauważył śladu po uderzeniu młotkiem z tyłu nad nadkolem :).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Hmm.. pobaw się wagą vertexów przy miejscach, gdzie stykają się 2 wartswy karoserii (np. drzwi i słupki przy nich), albo oddziel je, bo samochód wygląda jakby wyklepywał go czeski blacharz... tak troszkę plastelinowo to wygląda.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym ci radił pościągać sobie sporo fotek i porównać bo w wielu miejscach nie jest tak jak powinno być :(

i niewiem czy to tak narazie ale w wielu miejscach powinieneś pozagęszczać siatke żeby uwidocznić detale i żeby nie wyglądał jak plastelinowy :)

zdjęcia są przy modelowaniu bardzo ważne bo z samych blueprintów nie zrobisz dobrego modelu!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aki_MG : Narazie nie ma apdate\'u

Javor : Robie na podstawie zdjęć oraz oglądam różne seicenta na realu, a w tych wielu miejscach o których mowisz tzn : głównie drzwi oraz maska będą te detale, W następnym updejcie to uwzględnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze...

loo : Ten garb na dachu powstał dlatego, że jeszcze nie zweldowalem tam vertexow.

javor : Zauważyłem ten błąd już wcześniej i już to poprawiłem.

A tak szczerze mówiąc to zaskoczyły mnie te komentarze... Juz miałem zamiar odpuścić sobie ten model i wrzucić go do kosza, aż tu nagle podbudowaliście mnie :)... Więc postaram się go skonczyć... Może dziś wrzuce po 1,5 miesiącu jakiś malutki update... :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności