Skocz do zawartości

skad wasze avatarki i nicki


everyman

Rekomendowane odpowiedzi

nick to dawne dzieje - jeszcze na scenie C-64 podpisywałem się MP, ale ciężko to się wymawia i wszyscy i tak na mnie empek mówili :P A pochodzi oczywiście od inicjałów. Byłem wówczas pod wielkim wrażeniem grupy Taboo i ich kodera MK - dlatego też podpisywałem się inicjałami :P Ciekawe czy jest tu ktoś kto potrafiłby wymienić nazwę sztandarowego demo Taboo :P geez, stara dupa ze mnie hyhy

 

A avatar to jest koncept z jednej z części gry Castlevania. Zresztą bardzo często zmieniam avatarki, kiedyś był Raziel, Dracula i kilka innych

 

Sygnaturka to jest nazwa albumu Burzum. Znaczy tyle co 'To co kiedyś było' po norwesku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 242
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mój avatar pochodzi - jak łatwo zauważyć z logotypu gry "Shogun - Total War".

Natomiast sam nick jest staaaaary... ma z 15 lat. Jest to mój pseudonim jeszcze z harcerstwa. Na pierwszej zbiórce, kiedy to gralismy w kosza, pojawiłem się ubrany tak, jak wówczas lubiłem: czarne spodnie do kung - fu, czarna koszulka z uchlastanymi na wysokości ramion rękawami, żeby było dobrze widac buły na łapach, oraz czarna chustka na głowie, zawiązana w stylu Rambo.

Kiedy mnie ujrzały dziewczyny z żeńskiej drużyny, natychmiast ochrzciły mnie Shogunem, choć nie byłem tego świadom. Później przez jakies 2 tyg. słyszałem wokoło "Shogun to, Shogun tamto". Kto to u diabła ten Shogun? Dopiero po tych 2 tyg. ktoś się do mnie zwrócił per Shogun i wówczas się połapałem, co jest grane.

Kiedy trafiłem na tą stronę spróbowałem się zarejestrować jako Shogun, jak zwykle. A tu nic. Nie ma. Zajęte. Wkurzyłem się, ale mówi się trudno. Dodałem sobie jeszcze jedno "n" na końcu i przez niemal rok istniałem tu jako Shogunn (brrrr). W ciagu tego roku połapałem się, że Shogunów na różnych forach jest cała zgraja. Postanowiłem więc wymyślić coś ciekawszego niż to nieszczęsne "n" na końcu i padło na 3D.

Adek dopiero niedawno na moją prośbę zmienił mi nick, dzięki czemu nareszcie czuję się z nim dobrze.

Jak znajdę kawałek czasu, to sobie zrobię animowanego gifa zamiast dotychczasowych avatarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nick - dojrzewał przez różne fazy, aby w końcu zostać w obecnej postaci, oczywiście zakłada mój mesjanistyczny cel bytu ;] kojarzy się też z jednym z moich ulubionych artystów ;]

avatar - moja ulubiona fotka, która tak mi się wbiła w głowę że i na avatar się wdarła - dorwałem ją na jakiejś galerii konkursowej w necie.

sygnaturka - oczywiście kochany Moonspell ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tweety, dzięki, że w końcu rozwiałeś moje wątpliwości na temat tego avatara. Przekopałem CGtalk wzdłuż i wszerz, aby znaleźć gdzieś tam Twoje dzieło nagrodzone tą statuetką i nic! Przez długi czas podejrzewałem uzurpację. Dopiero teraz odetchnąłem z ulgą i z przyjemnością przestawiam się na trzymanie kciuków.

PS: Mały już nie jesteś, więc pora na stanie się wielkim. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick - w szkole nazywają mnie "Guma". Zakładając gdzieś kiedyś konto nie chciałem być rozpoznawalny a poza tym nie podoba mi się ta ksywa. Wiec przestawiłem sylaby i wysżło MaGu - a że jakoś tak dziwnie to wygląda to doszło do MaGuu :P

 

Avatar-logo jednej z lepszych firm deskorolkowych :D W rogu, pasja którą materializuje w 3D :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez jestes tak punktualny jak Wolf? ;)

 

EDIT:

Jak wszyscy, to wszyscy.

Nick - taki bozek sie szlaja po niebie w Egipcie. Z zafascynowania wyszlo.

Avatar - ten sam bozek, ale zrobiony na potrzeby gry, ktora sie zowie Age of Mythology.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A avatar? Kto oglądał Wallace & Gromit ten zna ten czarny charakter. A ja w filmach właśnie złych chciałbym grać :P

Hmmm... na pewno był ten typ w Wallace & Gromit, może gościnnie, ale ja go pamiętam z kreskówek Warner Bros razem z kaczorem Duffy'm ;]

No chyba że to ironia a ja mam dziś drewniane poczucie humoru ;]

---------

Co do mojego nicka to:

 

Moth czyli ćma - dlatego że siedzę często nocami przy monitorze zupełnie tak jak ćmy lecą do światła ;]

Mothman - dlatego, że jednak czasem człowiek :P

Jeżeli chodzi o mój avatar to trudno cos tu sensownego napisac - zrobiłem go, bo akurat wtedy miałem taki pomysł na avatar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czaki, to strzelam ostatni raz: Kaczkowski :P

czemu nie Kaczyński:)...(zastanawiam sie czy nie obrażamy przypadkowych osób? Może należy napisać, że za zbieżność nazwisk nie odpowiadamy.:])

 

Witam!

Cz- Członek

AK – Armii Krajowej

Proste prawda :)

Pozdrawiam!

Chyba nie rozumiem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja ksywka : taka jedna dziewczyna w szkole nie wiedziala jak sie nazywam i zawolala na mnie Synuś i tak sie zaczelo, wszyscy tak zaczeli mnie nazywac ^^"

avatar : zwektorywzowana pracka 3d ;)

 

Btw. Jestem ciekaw czemu Chalek ma avatar z Crowleyem ( zwanym rowniez bestia 666 ) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności