Skocz do zawartości

[Porachunki] Snajper


SoAd

Rekomendowane odpowiedzi

Realia irlandzkie by mi się bardziej podobały od tego pióropusza, jakoś tak od początku go widziałam na dachu jakiegoś budynku albo za oknem, domyślnie (ofiary nie widać) celując na jakiegoś polityka lub ważną osobę, dlatego ten kamuflaż teraz mnię zaskoczył, ale to oczywiście tylko takie moje widzimisie.

 

Czytałeś książkę "Szakal" Frederyka Forsytha? Takie klimaty (zimny wyrachowany zabójca zawodowy)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ania - wszyscy zawodowi zabojcy sa zimni i wyrachowani ;) Co ty Killera nie ogladalas? :D

 

SoAd - jak sam zauwazyles - przegiecie. Lepiej nie utrudniac sobie zycia. Ja tez, podobnie jak Ania, wyobrazalem sobie bardziej jakies miejskie klimaty, chociaz raczej wojenne niz jakies IRA. W pomieszczeniu mozna tez zrobic ciekawsze swiatlo ktorym przy okazji mozna ukryc czesc modelu. Uszy rzeczywiscie najlepiej zakryj czapka czy helmem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj łapie to łapie :D Już to widzę dzięki za pomysły. Co do książki to czytałem :D:D:D, W końcu to jeden z moich ulubionych pisarzy, heh że też sam na to nie wpadłem. Od razu mi się wyklarowała sytuacja. Jeszcze raz dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys widzialem taki film o tytulu "sniper". Na koncu filmu byla taka scena co 2 sniperow rozstrzygali spor miedzy soba w takich ruinach. Jeden byl na gorze, drugi gdzies na dole pomiedzy ruinami, i ten z gory widzial co robi tamten, bo odbijal sie w kawaleku rozstrzaskanej szyby, ktora lezala na ziemi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to nie byl film na podstawie którego było call of duty 1? czy mi sięcoś pokopało? i to było w stalingradzie?

Pewnie Ci sie pomyliło z "Wrogiem u bram":)

Cały czas śledzę wątek i kibicuje bo bardzo mi sie podoba:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy kuncept.

Przy okazji mam pytanie. render jest z daylight system + sky portals, teraz, jak chcę dodać jakieś źródło światła (np), żarówkę, to obojętnie jaki dam multiplier, czy energy czy whateva to to nie ma efektu w scenie. Jak z tym walczyć? aha photographic exposure control jeszcze jest w użyciu. Próbowałem tez fotometric, i jest tak samo.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś mnie to nie przekonuje :P

może zrób troche dłuższy stół na którym się położy, a po bokach porozrzucane biurowe przybory i inne rupcie

i trosze odsuń go od okna żeby nie było go widać (tak było w jednym filmie nie wiem czy się sprawdza w realu :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym to raczej widział na szczycie jakiegoś budynku, snajper leżący na brzuchu trzyma snajperkę i gdzieś tam celuje, za nim ten koleś co niby te porachunki wyrównuje, a kadr tak raczej z przodu, że widac wyraz twarzy snajpera i fragment sylwetki tego drugiego kolesia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie tylko kadr mi sie nie podoba. Mam 2 pomysly.W 1 moglbys pokazac go troche bardziej z tylu zeby skrocic kadr. Swiatlo fajne, ja bym nie rozjasnial. Mam nadzieje ze nie zrobisz wizki i faceta w srodku bo zepsujesz calkiem fajny klimat :) podoba mi sie jak swiatlo pada na jego twarz i wydobywa ja z tla - silny kontrast. Plecy sa ciemne i mogly by sie jeszcze bardziej wtapiac w cien, tzn gdyby sciana za nimi byla ciemniejsza to bylby mniejszy kontrast miedzy nimi a sciana. Takie przeciwienstwo do tej twarzy. Wzrok skupialby sie bardziej na twarzy i broni.

1.

xxcopy2gd4.jpg

2.

xxcopy3ci0.th.jpg

 

Ten pierwszy chyba za bardzo ucialem, drugi chyba lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amator a nie snajper. siedząc przy oknie jest widoczny, w dodatku lufa mu przez okno wystaje. powinien siedzieć maksymalnie w głąb pomieszczenia, pod ścianą

poza tym w tej pozycji w nic by nie trafił, bo na pewno było by mu niewygodnie

 

ujęcie nieciekawe, może obejrzyj któryś z filmów w tych klimatach i zobacz jak tam kadry pokazują snajpera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh widze ze bedziecie mnie męczyć, niestety straciłem sculpta eh, przynajmniej se potrenuje. Aha i nie da sie pogodzić realizmu z przedstawieniem pracy, bo poprostu kolesia nie byłoby widać :P.

Coś takiego, tyle ze bez ściany + reka bedzie na czyms lezeć + strych szopy + ghillie?

Jak sie spodoba to sie biore jutro do roboty, jak nie to pewnie tez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzelając ze strychu powinien raczej celować gdzieś w dół chociaż to nie reguła. Światło rzeczywiście bardzo fajne. Straciłeś sculpta? Znam ten ból przez je.... zasilacz też muszę robić smoka od nowa i chyba już się w tej bitwie nie pokaże ehh. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności