Skocz do zawartości

Scena 3D: Miasto


Ebor

Rekomendowane odpowiedzi

Kru : To moje miasto - mieszkam tu... te 3 kamieniczki istnieja naprawde ;) . Moja ulubiona kamienica to ta z figurkami. Robiłem zdjęcia cyfrówką, lustrzanką, wzoruje sie na widokówkach tych współczesnych i tych z lat 50 tych :) . Czasami na teksture jednego budynku składają sie zdjęcia kilku innych budynków. Coś tam dorysowuje ręcznie :) . duzo roboty i pomysłu - mało czasu :/

 

dzięki za komentarze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 232
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki za wszystkie komentarze :)

 

hehe nie no cały czas pracuje nad tym, w zależności jak wolny czas pozwoli, ale teraz spadł śnieg i nie mam dobrych referek ;) . Troche chciałem odpocząć od textur i bawiłem sie animacją tego miasta. Zamieszczam PrintScreen\'a :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. No dawno nie wrzucałem tu nic nowego, ale mimo to pracuje nadal nad swoim projektem MIASTA, przez co nie biorę udziału w bitwie a temat wydaje mi się ciekawy. Dzięki za wszystkie komentarze. Żeby nie być taki gołosłowny, zamieszczam 2 rendery, które są jeszcze do dopracowania, ale póki co, tak to wygląda:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to jest na tym dachu? Wyglada jak kora drzewa w dodatku jakos \"proceduralnie\" pofalowana - jakby nois z opcji Bitmapy...?

 

Bardzo niszczysz to miasteczko, zal patrzec. Widac ze kroi sie jakas dramatyczna opowiesc! Ciekaw jestem jak to sie skonczy:)

 

Pozdr

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MareG : To nie ja, to czas tak zniszczył to miasteczko ;). Zgadza się nad dachem szczególnie musze popracować. W ogóle jeszcze dużo pracy.

 

Zdradzę tajemnice, że to miasto będzie w gigantycznej klatce... No i jeszcze musze pomyśleć nad głównym bohaterem tego \"filmiku\"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK zgadzam się co do textur - są jeszcze do dopracowania... eksperymentuje z nimi, z dachem, chodnikiem, murami. Tyle tylko, że Displacement dziwnie \"rozwala\" mi objekt... Mam zamiar skonczyc ten filmik do września :) No i jeszcze oprocz architektury miasta został mi główny bohater...

 

To wynik ostatniej pracy :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ebor ...scena bardzo ladnie wychodzi ... poza tym ... jest dosyc mocno artystycznie pokazana ... wiec sadze ze tutaj bedziesz mial spore poparcie u biglebowskiego czy batou :)

 

pozdrawiam i czekam na next update ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie nie wszystko odrazu ;) teraz buty głównego bohatera tego filmiku... jeszcze kilkadziesiąt tekstur i mdeli i będzie można brać się za scalanie wszystkiego w ujęcia animacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre elementy takie jak właśnie figurki czy buty będą w tym filmiku w zbliżeniu dlatego staram się je dobrze dopracować. Teraz męcze sie z dłonią ... ;)

 

siatka ?? hmmm no ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie umywam. Jestem debilem. Uświadamiasz mi koleś że jestem do dupy. Ja też zrobiłem miasto ale moje przy twoim jest do ch@#a nie podobne. Papa

Ide utopić się w klopie i spóścić wodę. Se la vi amigos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm no ja też nie rozumiem Turpis\'a ;) hehe

 

Pionier : nad miastem ciągle pracuje jeszcze nie wyrenderowalem ani jednego kadru z pełnym oświetleniem i oteksturowaniem - póki co zbieram elementy do moich puzzli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do bucików to powiększ podeszwe, aby bardziej sie uwypuklała od reszty buta. :-) Szczecze mówiąc to myslałam, że buciki są bardziej low poly. Owszem wyglądają bardzo ładnie, ale siatka jest na tyle gęsta, że da się jeszcze popracować na niej.

 

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie wiecie co to? Jestem załamany poziomem (wysokim) tej pracy. Bawie się w maxie pare lat i to co widze jest dla mnie straszną traumą, bo za sto lat tak nie będe umiał. Jest cool szczególnie texturowanie.

Jeśli hozzi o dłoń to zwruć uwagę na palca co zwie się fakerem :) bo jest troszkę powykręcany. Przepraszam z góry że śmiem coś krytykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie troche tekstury trzeba poprawic. Narazie tak \"poglądowo\". Zobacze jak wyjdą kiedy już będzie wszystko wraz z oświetleniem. Teraz postać - główny bohater - nie jestem za bardzo z niego zadowolony :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w koncu jakis komentarz ;)

 

W sumie nie chodzi mi o realizm pracy ale mimo to popracuje nad tym jeszcze bo nie chce żeby wyglądały nazbyt sztucznie.

 

Mulczas co do avatarka to moze i tamten byl lepszy ale wolałbym byc kojarzony z tym hehe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności