Skocz do zawartości

Focke Wulf 190 A-8


Pionier

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Wrescie skonczylem swoja pierwsza powazniejsza prace w maxie i nie pozostaje mi nic innego jak dac ja w ogien Waszej krytki.

 

Chcialem tez zlozyc podzekowania dla Lookasa (od niego sie zaczelo: \"mam ochote na mala zadyme ....\" :), oraz mojemu dobremu koledze ktory zrobil dla mnie retusz w ps - conradR BARDZO DZIEKUJE ZA MPOMOC !!. Gdyby nie Ty nie bylo by efektu starej foty i w ogole tego co mozecie teraz zobaczyc. Naprawde, panowie dziekuje za okazana pomoc :).

 

Dziekuj rowniez tym wszystkim ktorzy pisali sowje posty w dziale WIP i minibitwa. To naprawde pomaga i dzieki temu wiedzialem ze jest sens to dokonczyc.

 

To chyba wszystko. Teraz Wasza kolej. Czas start - krytykowac, krytykowac ....:)

 

Pozdrawiam

Pionier

 

 

 

49657_0.jpg

 

 

 

49657_1.jpg

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

2. Wygląda super. Pierwszy troszke gorzej, ale nie dużo. Ogólnie miodzio, chociaż trochę mi cienie nie podchodzą - są zbyt ostre. A texturka podłoża jakaś taka rozmazana i ma rozmytego bumpa.

 

EDIT

Czemu to przy smigle nie ma materiałow? Teraz zajarzyłem, że tak dziwnie wygląda:]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noooo!!!!

Kawał zaj.....ej roboty:)) w ostatecznym rozrachunku wiadomi kto wygrał bitwe:)) Jak to mówia:\"... prawdziwego GRAFIKA ocebnić można nie po tym jak zaczyna, ale jak kończy....\" Extra pracka Pionier!!! tak dalej:)) POWODZENIA i Gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Anonymous

noooo!!!!

Kawał zaj.....ej roboty:)) w ostatecznym rozrachunku wiadomi kto wygrał bitwe:)) Jak to mówia:\"... prawdziwego GRAFIKA ocebnić można nie po tym jak zaczyna, ale jak kończy....\" Extra pracka Pionier!!! tak dalej:)) POWODZENIA i Gratulacje

 

to mój post, tyle, ze zapomniałem sie zalogowac:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna praca. Tylko te opony, źle się uginają pod ciężarem samolotu. No i jeszcze powierzchnię lotniska bym dał bardzie szczegółową. Ogólnie jednak bardzo fajnie. Dobrze, że nie poprzestałeś na samym modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miodzio :D

 

Piękna sprawa Pionier, daleko mi jeszcze do Ciebie.

A co do bugów to, tą niebieską obudowe silnika mogłeś troche pobrudzić, tak samo zresztą jak osłony kół. Ale co tam, jak sam pisałeś to twoja pierwsza poważniejsza praca ;]

 

PS. To kółko naprawdę dziwnie wygląda.

 

Pozdro

Gollum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 wersja lepsza od drugiej. Ogolnie bardzo ladnie to wyglada - naprawde mi sie podoba, a jesli by zaczac na sile drazyc to mozna wytknac nienaturalna plyte lotniska (rozmyta pixeloza), a najbardziej nienaturalnie wyglada liche szklo (szkielko) babiny (szklo a\'la max scanline) - to wlasciwie jedyna rzecz ktora zdradza natychmiast komputerowy rodowod tej pracy, o oponach juz ktos wspomnial przede mna - i moze je jeszcze zrobic bardziej czarne...

Drugie ujecie mimo iz \"zawodowo\" zniszczone to jednak nie robi wrazenia starego.

 

Ogolnie bardzo pozytywnie mimo kilku drobnych zaniedban.

Pozdrawiam

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow :) szturm jak na media markt :D (nie) powinni tego zabraniac :D ;)

 

Ta oslona ma byc taka niebieska, zgadzam sie co do tego ze moglem ja pobrudzic :> :). Podloze sie rozjechalo to fakt. hehe jeszcze nie czas zeby nazywac mnie GRAFIKIEM. Opony tez zle zrobilem - pierwszy raz w zyciu to robilem hyh :). W kazdym badz razie przyznaje sie do tego bez bicia :). Wiecie pierwsza powazna praca :D. Fajnie ze ma klimacik - o to chodzilo. A ze na pulpicie wyladuje tego sie nie spodziewalem :) . Ups dofa nie ma.. . Klower mam nadzieje ze mimo to wyrazisz swoje zdanie co do pracy. MareG na przyszlosc postaram sie poprawic :)

 

ps.

mozecie powiedziec co trzeba zrobic zeby zalozyc galerie na max3d.pl ? (czy w ogole praca sie tam nadaje?)

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie \"ubieram\" swojego Spitfirera i jestwem wyczulony na mapowanie. i widze niedosciaglosci. tylko zmapowales dol skrzydel. i faktycznie ten niebieski mogles pobrudzic albo przynajmniej wumetalizowac bardziej (swietny tutak na www.3dtotal.com odnosnie tego materialu) Ogolna ocena 4 Moglo byc lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wersja ale zniszczona pocztowka to rwelacja, ale wersja kolorowa nie ejst juz tak dobra razi, przynajniej mnie kolor zmigla i kolpaku z czyste i jakby platikowe. ogolnie model jest za sterylny, alre juz skrzydla sa spoko, nie zmienia to moje opini ze model jest bardzo dobry, ale jakbys popracowal nad nim jeszcze kilka godz to byloby super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

ladnie to wyglada i jedyne czego nie rozumiem to ten horyzont, czemu jest taki krzywy? nie lepiej by to wygladało jakby poziom trzymal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszystkie błędy już Ci wytknęli ale w 1. wersji rzeczywiście najbardziej razi ten "niebieski" i brak opisu bomby - takich NoName' ów nigdy nie robili. Ogólnie model, scenka i pomysł jak najbardziej na poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności