Skocz do zawartości

Modele 3D: Ćwiczenia


Gość Morte

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Morte

Witam!

 

Będę tu wrzucał różnego rodzaju modele z Zbrusha i chciałbym wiedizeć co o nich myslicie.

Na początek dwa modeliki.

 

Kosmita z ZSphere

alienaa5.jpg

I takie coś z zbrushowej polysphere.

59736879nk1.jpg

Edytowane przez Morte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Morte

hu, hu coś słabo z komentarzami...

 

Tymczasem wipek twarzy kobiety. Jeszcze troche do zrobienia, ale jestem całkiem zadowolony z efektu.

womanwl0.jpg

 

Dajcie znać co myślicie!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam styl mi się nawet podoba a i wykonanie dobre wrzucaj jak najwięcej takich sculptów. Twarz kobiety też mi bardziej mężczyznę przypomina musisz jeszce trochę nad nią popracować albo nie przyznawaj się że to miała być kobieta i zrób kobietę od nowa :)

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morte

marcin wuu-Dustin Hoffman? Tak czy siak faktycznie nad panią musze jeszcze trochę popracować

Tomala-Dzięki!Nad tą jeszcze przysiedzę, ale i następne będą panie.

Maykel-Dzieki!

Sebastian Ozga-Nie grałem w Duna 2 i nie do końca wiem co myślec...

Wizz-Dzięki!

________________

Update:

"Trochę" popracowałem nad panią, ale to chyba jeszcze nie to. Jakieś porady co zrobić aby była bardziej.. noo.. kobieca?

72095547xe4.jpg

 

I taki pan, ogólnie na razie próba złapania odpowiedniej formy.Z blenderowego "basemesha".

18071518nu5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morte pani wygląda dobrze od nosa w dół myślę że to oczy nie dodają jej uroku. Poza tym oczy powinny być oddalone od siebie na odległość jednego oka mniej więcej a tutaj są takie duże i blisko siebie, to trochę dziwnie wygląda. Pan świetnie wychodzi tylko głowa za mała w porównaniu do twarzy no chyba że tak stylizowana. Pozdro.

 

PS teraz jak tak patrze to nos idzie za wysoko u tej pani, na wysokości tuż pod linią brwi powinno być lekkie wgłębienie a tutaj nos leci aż pod czoło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nos. Sprawę rozwala nos. To miałem na myśli pisząc dustin hoffman. to jest zdecydowanie męski, prosty i za wielki nos. oprócz tego jej rysy są za mocne, proste - kobiety się zaokrąglajął łagodniej na krawędziach - szczęka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morte

Tomala, marcin wuu: Dzięki za rady, pokombinuję jeszcze.

 

Tymczasem finisz z panem, moje pierwsze podejście do zmarszczek na nowym kompie( na starym mijalo się to z celem z powodu zbyt małej ilości pamieci)

Podzielcie się wrażeniami:)

33535664ek6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morte

Nielot, Tomala-Dzięki!

briz-dzięki, a z ust też sam nie jestem zadowolony, ale nie chciało mi się już z tym walczyć.

claude-Dzięki, a co do rzeźby w realu to nic z tych rzeczy, choć musze powiedzieć ,ze mocno mnie ciągnie w tę stronę( jak coś zrobię to się pochwale)

 

A tymczasem dwa speedy: wilkołek oraz taki pan z motylkiem

88482398pp6.jpg

Side, jeśli kogos intersuje:

20158465ih5.th.jpg

_____________________________________________________________

 

23537835zj4.jpg

________________________________________________________

I pani -troszeczkę potweakowałem, chyba jest lepiej

10mw8.jpg

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morte

Dzięki za komentarze!

 

Tu jeszcze taka nieśmiałą próba zrobienia futerka. BTW nie zna ktos jakieś tutka objaśniającego jak w zbrushu poradzić sobie z łuskami,sierscią?

11of2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morte

marcin wuu- dzieki moze następna będzie lepsza.

 

A tu taki poważniejszy wipek- cwiczonko z anatomii.

 

12pl5.th.jpg13do9.th.jpg14ec0.th.jpg15ds7.th.jpg

 

 

Pozrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada fajnie ale miejscami niezgodnie z anatomia. Wszystkiego ci nie wytkne bo nie jestem wystarczajoco obcykany ale miesnie miedzyzebrowe, brzuch i miesnie kolo bioder wydaja mi sie niepoprawne. Obojczyki chyba za bardzo w dol skierowane, powinny byc raczej poziomo. O miesniach plecow sie nie wypowiadam bo znam najmniej ale miesnie z tylu kolana sa niedobre. Miesien biegnacy od uda w dol rozszczepia sie na boki a ten biegnacy od lydki w gore wchodzi w niego, w srodek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajna stylizacja - nie wiem czy celowo ale wygląda to dobrze i widać że czujesz proporcje, masz oko, reszta to sprawa doświadczenia - drobne niezgodności z anatomią są ale naprawdę nie przejmuj się tym tylko ładuj dalej. jest fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały powrót, głównie za sprawa nielota, bo raz wpędza mnie w kompleksy, ze nic nie ćwiczę, a dwa, ze już od jakiegoś czasu myślę o hulku i jakoś nie tak zainspirowało:

hulkex2.png

 

Na razie sam poczateczek, mówta, co myślita!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh dzięki chłopaki , minibatle mozę być, ale w tym tygodniu czasu chyba nie styknie;)

 

niewiele sculpciłem, ale mały progress jest:)

 

hulk2vx9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za komenty!

No chyba koniec pracy z tą bazą , tera retopo.

Włosy wywaliłem chce je zrobić na cżasteczkach.

 

hulk3sv9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem zdanie, ciężko retopologizować hulka w tej "pozie", wiem przynajmniej czego nie robić- czyli jak planuje coś poważniejsze go to po otrzymaniu odpowiedniej formy zrobić retopo.

A z tą siatka nie chce już pracować, biorę sie za cos innego:)

 

hulfinhy6.jpg

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie sobie radzisz z anatomia. Przyjemne pracki, maja fajny charkter komiksowy, tak trzymaj. Stopa spidiego wydaje sie rzeczywiscie minimalnie za dluga.. a to, ze plaskostopie to rozumiem powstalo z faktu naciagniecia rajtuzek na cielsko.. takze mi tu wszystko pasi. Teraz wystarczy wykonczyc to cudo. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grigoriob-dzięki!

JohnZi-Dzięki!Faktycznie to będzie ten zły spajdi:)

SunRider-Z tymi stópkami to troche racji masz postaram się je jakoś poprawić. No i dzięki za komentarz!

Kimmi-Dzięki!

Ania-heh.. płaskostopie wynika z tego ,że spider-man zawsze był tak rysowany i tu nie chcę odchodzić od orginału, a co do pierwszorzedowych cech płciowych to będą lepiej zrysowane w nowej wersji.

SUPER_OkO-Dzięki wielkie! Fajnie ze mówisz o tym charakterze komiksowym bo właśnie coś takiego staram się osiągnać!

Maqs-dzięki!

 

A tymczasem nie ma nowego spidego, tylko taka szybka ok 30 min( może więcej nie patrzyłem na zegarek)zabawa z clay tubami.

 

claytubesec0.jpg

 

Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki wielkie za wszystkie komenty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan skończony, nie będę już nad nim siedział:

head3hn9.jpg

No i spajdi w etapie w którym nie powinienem go pokazywać, czyli tak trochę tu i tam popaćkane, sporo jeszcze z nim roboty będzie:)

spidey2mm9.jpg

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Główka bardzo ładnie się prezentuję, natomiast u spajdiego czworoboczny na plecach wydaje się być za bardzo przykoksowany, mięsień najszerszy grzbietu przynajmniej na tym ujęciu wydaje się być za bardzo "wypchnięty do tyłu", reszta wygląda ok !

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja stopy zdecydowanie za dlugie, nawet u McFarlane'a takich nie mial. Ja mam 2 uwagi. Obojczyki sa zle wygiete. Patrzac na brzuch wydaje sie ze on stoi prosto a nie pochyla sie, klata z brzuchem tworzy prosta plaszczyzne a on jest przeciez zgiety jak scyzoryk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności