Jump to content
Sign in to follow this  
Morbid Karbid

Golden Gallery Award: Piękna i Bestia "Porwanie"

Recommended Posts

Ohydny i niemiły czarnoksiężnik z parszywym oddechem pragnie posiąść powabną acz zadziorną księżniczkę. Chce w ten sposób sięgnąć dziedzictwa pradawnego rodu i dać upust frustracji zrodzonej z kompleksów i niemożności spełnienia. Zorganizował więc jej porwanie by w zaciszu swojego zamczyska popracować nad jej zmiękczeniem. Nie przewidział jednak tak zaciekłego oporu i powoli zdaje sobie sprawę, że traci kontrolę nad sytuacją.

---------

Disgusting and unkind sorcerer with rotten breath wants to possess alluring, but pugnacious princess. In that way he wants to reach the heritage of an old house. Therefore he arranges a snatch to weaken her in the silence of his castle. But he doesn't expect such furious resistance and is slowly realizing that situation is getting out of control.

---------

Witam! Zamierzam wziąć udział w bitwie. W pierwszym momencie przyszły mi do głowy obrazy a'la Boris Vallejo, ale po przejrzeniu wątków stwierdziłem, że wolę jednak jakoś się wyróżnić. Pracę chciałbym utrzymać w klimacie humorystycznym w konwencji komiksowej chociaż ryzykuję mniejszym zainteresowaniem, bo jednak reale i darknessy robią większe wrażenie.

15.02.2006 godz. 01:05

końcowa wersja:

Morbid_piekna_m.jpg

Ciekawy pomysł, mże niezbyt "wybajerowany" ale to raczej zalicza siędo plusów. Szkic wygląda świetnie - czekam na postępy. Powodzenia.

Morbid Karbid -> kozacki pomysł, kozacki szkic :) witam w Bitwie i życzę powodzenia :)

serwusik Morbid :)

Świetny jest ten szkic, i widze solidne podejście. Mam tylko jedno "ale" - mianowicie: czy nie myślałeś nad tym, żeby porywana osoba była jakoś wygięta w wysiłku oswobodzenia sie ? Bo teraz wygląda chyba jakby poprostu stała i wysiłek jedynie na twarzy widać.

Bardzo mi sie podoba pomysł, klimat i sposob realizowania. :)

Postanowiłem trochę udziwnić świat na ilustracji. Zamiast strażników-ludzi dałem strażników-świnie. Zmieniłem też trochę ustawienie postaci. Dodałem plamy kolorów, żeby pokazać podział na plany i gamę kolorystyczną. W tle nie będzie ściany tylko jakaś hala z tajemniczymi urządzeniami, albo czymś w tym stylu (np mega-mecha-świnia).

Bardzo mi się podoba- strasznie fajna, swobodna kreska no i stylizacja też urocza.

Ziomuś, mnie tez natychmiast to sie skojazyło z Hugo, bardzo podobna kreska.

Hmmm... spodziewałem sie sceny w swietle dnia, ale faktycznie porwania za dnia sa nieprofesjonalne...

zacząłem kolorować postaci, na razie kawałek sorcerera.

Jeśli chodzi o "Hugo" - jest to niewątpliwie jedna z moich inspiracji. Uwielbiam świat wyczarowany przez Bedu.

Bomba ;),Niesamowity szkic, fantastique kreska, ciekawy koloryt... Motyw "Kajko i Kokosz" :))??.

Ps. Szkic robiony w czym ? O ile to nie tajemnica ;)

Swietne, fenomenalne, zaskakujace, zabawne i zupelnie inne. Gratuluje bardzo fajny styl. Mam nadzieje ze wbrew twoim slowom zainteresowanie bedzie duze, napewno z mojej strony...

nie no pięknie, naprawdę pięknie :D

bałem się że uderzysz w płaski, komiksowy kolor z konturem - fajnie by to wyglądało ale imho faktycznie obniżyło by szanse pracy (bo wiadomo że tak jest łatwiej i szybciej). Ale widzę że nieźle zabawiasz się światłem i walorem :D Naprawdę bardzo mi się podoba, oby tak dalej :)

pozdrawiam

Świetne, bardzo dobre! Długo się zastanawiałem do czego mógłbym się przyczepić ale nic nie znalazłem :) Jak dla mnie - faworyt nr 1 w bitwie :) Gratuluję. Tak tylko sobie pomyślałem, nie wiem czy taki jest zamiar, ale ta księżniczka wygląda bardzo młodo.

Morbid Karbid -> świetne kolorowanie, ciepłe kolory działają w ciekawy sposób na me oczy :]

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy