Skocz do zawartości

DWIII - 3D - soda - Mava


soda

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 219
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Naprawde jesteś dobry w te klocki :), kurcze chyba będe musiał sobie sprawić Zbrusha :), jedyne czego bym się przyczepił to to, że ten napis mógł by być jakąś bardizej gotycką czcionką, bardizje klimatycznie by było :), jedziesz dalej, ja też musze zmobilizować się do dalszej pracy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, ze bede. Ale raczej tylko tkaniny, bo metalu nie ma sensu. Chce zyby byl nowy i blyszczacy. Runy na paskach tez w PS wloze bo w ZB nie chce mi sie bawic. Musze stwierdzic, ze ku mojemu zaskoczeniu sculpta sie szybciej robi niz Midpoly model. No to naramiennik skonczony:] Teraz robie torbe i moze butelki jeszcze sie uda^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektorzy widze siedza po barbazynskich porach :D Swoja droga ciekawe czy giorgione jak pisal swojego posta to szedl spac czy wlasnie wstawal :D bo Soda to na pewno nocke zarwal :p A tak swoja droga to te ekstrudy na obrebach paskow, czy tam zbroi zrobiles przed zbrushem czy w nim? Fajnie idzie, widze ze cialko zostawiles na sam koniec :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

ale buzia cos malo ciekawa jest i mesha na ochraniaczu cyca cos kiepsko zbudowales ;), poza tym cool :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TADAAAAAA!! Skonczylem scuplcik:]

Lewus chyba beda plany, no chyba ze poly styknie to geometria (mam nadzieje, ze styknie).

Mam wiekszy zgryz jak te efekty zrobic^^

pewnie duzo dam na emissive, gwiazdeczki slup swiatla z kadzidla i wijace sie swiatlo wokol lancucha na planach. Moze ktos ma lepszy pomysl jak to zrobic to chetnie poczytam, bo pierwszy raz bede efekty robil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności