Skocz do zawartości

Ostatnio obejrzane filmy, polecane filmy


Nimrod

Rekomendowane odpowiedzi

Creep (Lęk) - jesli macie ok. 1h 30m wolnego czasu i nie wiecie co z nim zrobic, na pewno nie ogladajcie tego filmu...dno zupelne, nawet gatunek trudno okreslic, bo niby horror a nic strasznego tam nie ma :/, glupie i tyle

 

dokładnie - zagubiona dziewczyna biega po metrze i gania ją jakis skrzat który miał być straszny a jest śmieszny - nie wiem czy słowo film jest na miejscu to bardziej kabaret :)

 

Ja planuje dzisiaj obejrzeć IN THE SUN z moim ulubieńcem - oglądał ktoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec wczoraj zrobiłem sobie mały seansik na pierwszy rzut poszły ROBOTY. no i jestem w szoku film nie tylko z fajną fabułą ale co za Rendery tekstury animacja wszystko totalny szok w skali od 1 do 10, daje 10 z czystym sumieniem. Na drógi rzut poszedł MADAGASKAR . Pełen dobrych tekstów i humoru (Pingwiny są the best) z mizerną grafika i animacja daje 5 . No i ostatni film z wczoraj totalnie z innej bajki to EFEKT MOTYLA chciałem go zobaczyc bo wszelkie opisy były różne jedni ze dobry inni ze kicha wiec z pewmością dobry triler daje 7 polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO! własnie zakonczyłem oglądanie Batman Begins 8-) he kicha kicha i jeszcze raz kicha myslałem ze juz takie wątki jak Ninja dawno w filmach umarły jednak nie mała reaktywacja w batmanie no ale najlepszy jest motyw z zombi w koncowej czesci filmu ble ble ble poprostu kibel jakich mało daje 2 pk/10 chyba za ambicje rezysera

 

no i Piła II film trzyma napiecie pierwszej czesci warto zobaczyc z paprana jest troche koncówka (nie bebe opowiadał bo moze ktos nie widział) napewno Piła III która ma sie ukazac to juz bedzie porazka jednak Piła II jest warta zobaczenia daje 7pk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze do Batmana bo nie moge przezyc. joker gine w batman begins cos sie rezyserowi w głowie pomieszało 8-)

 

Joker nie ginie, tylko na końcu filmu komisarz Gordon wręcza Batmanowi znalezioną kartę Jokera - to raczej początek problemów z Jokerem.

 

I gdzie tam jest motyw z zombie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halo batmana rodziców zastrzelił joker (chyba ze mówisz o jakims innym filmie) a w batman begins ten koles który strzela do jego rodziców zostaje zamordowany przez kogos sam batman chciał go kropnąc ale ten szaleniec go wyprzedził wiec joker nie zyje

 

co do zombi to miałem na mysli scene w której całe miasto jest zatrute czyms tam i ludziska sie szlajają po ulicy jak w "noc zywych trupów"

 

 

 

KICHA KICHA KICHA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, teraz sobie przypomniałem jak to było z Jokerem :D Ale pod koniec "Batman Begins" pojawia się karta jokera - więc pewnie można się spodziewać następnej części.... (Joker żyje? A może wg tego scenariusza Joker nie miał nic wspólnego z zabójstwem rodziców Bruce'a? Hmmm...)

 

Mnie się film nawet podobał, ale bez wielkich rewelacji (choć nie powiem, żeby to była zupełna kicha). I tak najlepszy Batman był Burtona... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie rodzicow brucea joker zabil jedynie w filmie batman tima burtona, w komiksach byl to jakis zbir po prostu, a batman begins niejako stara sie odciac od wczesniejszych filmow i rozpoczac nowa serie, co byc moze ale niekoniecznie im sie uda.

Zgodze sie ze Batman Tima Burtona jest najlepszy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 twarze ? Kiedy ?

U Burtona to był rzeczywiście Joker ("have you ever danced with The Devil by the light of the moon ?"). Nowy Batman też się nie łączy z porzednią serią chociażby komisarzem Gordonem i jego znajomościami z Nietoperkiem ;)

 

W Batmanie z '89 bohater się dopiero ujawnia. Tak samo w Begins ;)

 

Kiedyś czytałem w jakimś brudkowcu, że w 2000 miał wyjść Batman2000 z Johnem Travoltą jako Batmanem LOL :D

 

sanki -> "Powrót Batmana" miał niepowtarzalny psycho klimat. Rola Christofera Walkena była szczególnie genialna. Muzyka też rewelacyjnie wpasowana. To zdecydowanie mój ulubiony Batman.

Jednynka Burtona miała świetny humor,a rola Jacka Nickolsona rządzi ponad wszystkimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batman Begins To jak Amerykanski wojownik Ninja z michaelem dudikofem czy jak mu tam, porazka kina nie moge nic pochlebnego powiedziec na temat tego filmu . hmm jak sie to komus moze podobac nie kumam ....co do batmana z travoltą leru szkoda ze nie wyszedł moze byl by lepszy 8-) przynajmniej aktor z doswiadczeniem ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The girl next door - ee zestarzalem sie chyba bo takie historie o przygodach nastolatkow jakos mnie juz nie bawia. Mily akcent w postaci ladnej pani ( ;) ) ale akurat taka zalete mozna znalezc nawet w erotykach klasy sredniej ;] 6/10

 

Revolver - swietny - obejrzalem raz i nie zrozumialem wszystkiego :D Zapomnijcie o popcornie i innych bzdurach, nie bedzie na to czasu, bo film nie daje wytchnienia chocby na chwile od swojego klimatu "zaciesniajacej sie petli". Dzieki Revolverowi wrocila mi wiara w to ze jeszcze ktos w holywood ma jakies bardziej tresciwe pomysly niz "inteligentny mordujacy ludzi samolot".. 9/10

 

Stewie Griffin: Untold Story - po stokroc polecam milosnikom absurdalnego humoru. Pelnometrazowy Family Guy - to jest to :) 10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Revolver - swietny - obejrzalem raz i nie zrozumialem wszystkiego :D Zapomnijcie o popcornie i innych bzdurach, nie bedzie na to czasu, bo film nie daje wytchnienia chocby na chwile od swojego klimatu "zaciesniajacej sie petli". Dzieki Revolverowi wrocila mi wiara w to ze jeszcze ktos w holywood ma jakies bardziej tresciwe pomysly niz "inteligentny mordujacy ludzi samolot".. 9/10

 

dokladnie , jesli zobaczycie kogos bawiacego sie komorką podczas tego filmu to mozecie smialo walnąc go w ryj i ... zabrac komorke , przegapisz moment i juz nie wiesz co sie dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh knysha gadal o lord of war... dla mnie bajerancki film, dawno nie bylem tak mile zaskoczony filmem

 

Wyspa: zrobilem sobie miniseans na kinie firmowym.... dla mnie kiszka, jesli nie bylo by tam tej lasencji tio bym wylaczyl filma po pierwszysch 20minutach

 

sex is zero: japonski film mlodziezowy, normalnie mozna bylo sie polac ze smiechu.... niestety koncowka tak zdolowala ze popsola cale pozytywne wrazenie z filmu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WToreK -> hollywood potrafi wypuszczać świetne filmy nadal. Wypuszczało je ciągle. Po prostu za dużo robią też gniotów. Wytwórnie muszą na siebie zarabiać, a amerykańska publika nie lubi ambitnych filmów ;). Dla przykładu wspomniane "The Island" ponoć w Stanach tragicznie wypadł, a w Polsce AFAIK całkiem nieźle. Chyba za trudny temat, za dużo w tym przekazu ;).

Film z początku roku (grali go w tym samym czasie co "Constantine", drobny kontrast) czyli "Closer" - kolejny przykład na potencjał filmowców. RE WE LA CYJ NY film ze wspaniałymi dialogami i grą aktorów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leru, co do batmanów to powrót stawiam zaraz na drugim miejscu, a to dlatego ze widzialem go mniej razy, do pierwszego mam wiekszy sentyment itepe itd.

O Forever i tym czwartym wole zapomniec :-) chociaz arnold mial fajny kostium ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, dużo można zarzucić 3 i 4 części (w sumie wszystko oprócz....) ale kostiumy głównych wrogów latającej myszy były bardzo ciekawe (bo np. te sługusów Dwie Twarze były beznadziejne, co te neony robiły na magazynkach broni ?) Mi szczególnie podobał się kostium Harvey`a.

Drugą rzeczą, która była świetna to muzyka Elliota Goldenthala (ech czemu musiał napisać OSTy do tych szmir?), choć chyba wszyscy znają motyw przewodni z pierwszych dwóch Batmanów i od razu potrafią rozpoznać, że to ten, a nie inny film. W ogóle co ciekawe to to, że WB wypuszczając kreskówkę Batmana (ta z lat '90) utrzymało klimat muzyczny, który stworzył Danny Elfman do 1 i 2 (a szczególnie 1, bo w dwójce troszkę musiał wpleść klimatu świątecznego).

 

THE MANYSH TRAFO -> Keaton i Clooney IMHO dobrze zagrali, Travolta by musiał trochę schudnąć i nie jeść tyle bekonu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W batmanie Początek było kilka motywów, które mi sie podobały: m. in. rola Morgana Freemana (jeden z niewielu aktorów, który po prostu dobrze gra i warto film zobaczyć dla niego samego, nawet, jesli gra tam tylko role epizodyczną, niezaleznie od tego, czy film to gniot, czy nie), która wyjaśnia kwestię całego zaplecza technicznego postaci batmana.

Strasznie zawiódl mnie Liam Neeson. Spodziewałem sie po nim lepszej gry. A może po prostu się podświadomie dziwiłem, co tu w ogóle robi jedi i czemu batmana nie załatwi mieczem swietlnym?

Natomiast niezależnie od intencji i wpływu rezysera na role batmana, zawsze jestem pod wrażeniem Christiana Bale'a. Po Eqilibrium nabrałem dla niego ogromnego szacunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja widziałem HarregoPottera4...film nawet fajny...brak mu troche klimatu z książki ale i tak jest lepiej. Powiedział bym nawet, że w porónaniu z poprzednimi ekranizacjami ksiązki to rewelucja. Troche dawki "artyzmu" dostał ten film;)No i efekty świetne (smok super...no i zamek bajer:P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądnąłem sobie film, który widziałem lata temu - "Skazani na Shawshank" - wspaniałe, monumentalne dzieło. Dawno (może nigdy, poza jednym wyjątkiem) nie widziałem czegoś równie fantastycznego. Stary film, ale nic nie stracił na swojej wartości. Polecam, tym którzy nie oglądali (pewnie ich niewielu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doom - ech, zadna laska nie chciala isc na to do kina, wiec musialem poczekac na emule'a :)

Filmik fajny, troche denrwujące zmiany w stosunku do gry (że np. potwory to wynik mutacji, anie przybysze z Piekła), za mało roznych broni (tylko BFG) i stworkow (Imp oraz Pinky) ale trzyma klimat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA tam ostatnio nieco chory film ogladnalem albowiem : PIŁA 2 [saw2] po prostu doskonały, choc jest to raczej triller niz horror... Studium ludzkiego strachu i walki o rzycie, troszke zbyt krawe i drastyczne ale chyba o to chodziła :) porazające, zwłaszcza po 1 :P

I bedzie chyba 3 :]

No i końcówka rozwala, [ach ta AmandA]...."

A Harry nie trzyma klimatu, po prostu 100tki scen wycietych z ksiazki @#!

Doom taki sobie ////....\\\\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

King Kong - a cozby innego. Dam 8/10. -2 za

 

- dlugość (czasami w fotelu nie moglem usiedziec)

-nieścisłości (jestem ciekaw jak załadaowali 60 metrowego goryla na statek(obejrzycie to zobaczycie) )

 

Ogólnie - Dobry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trylogia Kislowskiego 3 KOLORY(Czerwony, Niebieski, Bialy) - bardzo dobre filmy, jak dla mnie 8/10 za fabule muzyke(szczegolnie w "bleu")(preisner) i aktorow... ale przestrzegam ze to nie sa lightowe filmy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@ti - mocne wrazenie to Lśnienie wywiera ;p ostatnio miałem seansik ze znajomymi, dziewczyny ktore jeszcze nie widzialy siedzialy prawie caly film z zakrytymi oczami i mocno poprzytulane :D

 

a tutaj http://3demotions.com/videos/05_12_ultraviolet_cam.zip taki lekki wyciek z nowego filmu kolesia od equilibrium, z jovovich w roli glownej, z efektami specjalnymi chyba troche przegieli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kieślowski to klasa. Nie widziałem tylko "czerwonego", a szkoda.

widziałem natomiast niesamowitych braci Grimm. Moja ocena: Można, ale nie trzeba".

King kong długi, to prawda, ale zrobiony bardzo dobrze. Scena z brontozaurami spadającymi w dół kanionu jeden przez drugiego powala. Niestety nawet u Jacksona sporo efektów i scen jest do przewidzenia. Co ciekawe to własnie tych efektów specjalnych jest za duzo moim zdaniem. Poza tym, że mają wysoką jakość wydłużają film bez sensu. Czekam z utęsknieniem na rezysera który bedzie w stanie zbudowac napięcie jak Hitchcock, bez efektów specjalnych, albo wużywając ich tylko minimalnie, bez nadużyć.

HP IV został celowo skrócony, ale dzięki temu fabuła trzyma sie kupy, choć nie zawsze i nie do końca.

Scena wejścia ekipy Węgierskiej do Wielkiej Sali naprawdę mi się podobała. tylko ta nieszczęsna Fleur Delacoeur: przeciez ona w książce była najpiekniejsza z tych dziewczyn, a w filmie nie widziałem ani jednej ładnej panny. Poza Hermioną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"..ani jedenej ladnej panny..."

-shogun to w jakim ty srodowisku sie obracasz... ?

 

king kong smieszny, jak to king kong, najbardziej polewalem jak baby plakaly kiedy malpa spadala z dachu... paranoja, ...alez dramat

 

 

a co do filmow (widze ze tu oldskul wyciagany) to wam polece: Lock Stock And Two Smoking Barrels, z polska PORACHUNKI.... jak Przekęt sie komuś podobał to tym sie zachwyci...

 

i REVOLVER jest dobry, jakis burak ostanio strasznie zjechal ten film w ktorejs gazetce, podejrzewam, ze nie zrozumial, pewnie podczas ogaldania nie pracowal glowka w ogole, ci krytycy to ciecie potworne...

 

Historia Przemocy - nie wiem czym tu sie zachwycac, zakonczenie slabiutkie jakby sie nie chialo juz myslec scenarzyscie, moze i przyjenie sie to oglada ale film naiwny

 

jezu ostanio trafilem na matrixa 3 na canal+ bodajze, alez to chlam jest... mimo wsyzstko na V jak Vendetta czekam z niecierpliwoscia, tak samo jak na nowy film Koterskiego

 

niechcacy obejrzalem tez przez swieta Jak ugryzc costam dolarow 2... o boze, a bruce taki dobry aktor a ostanio w samych szmirach, no oprocz SIN CITY oczywiscie bo tu poklony dla tego filmu

 

Plan 9 from outerspace !!!!!!!!!!!!!! Ed Wood rzadzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakis burak ostanio strasznie zjechal ten film w ktorejs gazetce, podejrzewam, ze nie zrozumial, pewnie podczas ogaldania nie pracowal glowka w ogole, ci krytycy to ciecie potworne...

 

apropo takich ciecie to w czasopismie "Film" pracuja sami tacy goscie - "krytycy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie czytam takich czasopism... nie zwracam uwagi na wywody wielkich krytykow, olewam oceny filmow w necie, jestem ignorantem, ale mam swoj gust i nie ide za tlumem... walic oskary!

 

a zeby nie OT

 

SAW II - slabsza niz jedynka duzo slabsza, gdyby nie zakonczenie to film bylby dobry, nie bede palil ale byl tam taki jeden tekst, z ktorego smieje sie mocno, no nic, 6,5/10 daje bo trzyma klimat z jedynki przez 80% filmu

 

i kurcze sie NARNI ne moge doczekac jeszce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz narnie ogladalem... ale nic nie zdradze na temat szczegolow...

a co do krytykow to fakt.. lepiej ich nie sluchac bo wiem z wlasnego doswiadczenia ze i tak nigdy ich recenzje nie zgadzaja sie z moim gustem.. - co dla nich jest ciekawe dla mnie zazwyczaj jest dnem... i na odwrot..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa - jeszcze bez polskiego dubbingu obejrzalem i ja wiem... srednie, ale dla dzieci sie nadaje bardzo - historia opowiedziana prosto, wyraziste postacie. Jest ok :) Natomiast co do porownania Narnii z LOTR (bo sie z tym gdzies spotkalem), to porownanie jest lekko mowiac "nietrafione" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie Narnia spodobała bardzo. jest filmem dla dzieci, bo takie było załozenie autora i nie ma co sie tu czepiać. natomiast moim zdaniem jest to pierwszy film w historii kina, gdzie efekty specjalne sa wyważone i nie dominuja w filmie, nie przytłaczają go, jak na przykład było w King Kongu Jacksona. Bardzo ten film polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności