Skocz do zawartości

Ostatnio obejrzane filmy, polecane filmy


Nimrod

Rekomendowane odpowiedzi

Pan i Pani Smith 4/6 -- bardzo przyjemne

Dom Latających Sztyletów 4/6 -- świetne kino azjatyckie, lecz ustępuje CTHD i HERO.

Cube Zero 3/6 -- lepsze od Hypercube (totalna porażka) , lecz nie dorównuje pierwszej części.

Piła 4/6 -- prawie do samego końca film jest na 3/6 ale końcówka jest naprawdę mocna.

Madagaskar 5/6 -- fajne, sporo się uśmiałem, ale to nie to co Ice Age.

Hitch 5/6 -- Wiedząc o czym jest film i kto w nim gra, długo omijałem z daleka, lecz przyszedł wieczór kiedy to był jedyny jeszcze nie obejrzany film i okazało się że pozytywnie mnie zaskoczył.

 

 

!!!!! HELP !!!!!

 

Kto wie jak nazywa się film z Tomem Cruisem którego fragment pokazany jest w Hitch - ogląda go główna bohaterka u siebie w domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SinCity -> wczorajsza dawka dobrego filmu (z założenia) okazała się zaiste dawką dobrego filmu :]. Bardzo ciekawie przedstawione opowieści, komiksowe komentarze narratora ułożone w taki sposób, że w ogóle nie przeszkadzają w oglądaniu. Baaa, nawet więcej, powodują, że film ogląda się jeszcze przyjemniej, a cała historia jest ładnie dopieszczana :) Ciekawie również film zaczęty i skończony. Postać Hardigana zdecydowanie najlepsza (czyli rola Brucea Willisa). Świetne, polecam!

 

Batman: Begins -> zdecydowanie najlepszy film z serii Batmanów. Jakby odwrócić ostatnie dwie kiczowate kreacje o 180*. Rewelacyjny film akcji trzymający w napięciu do samego końca, IMHO dobrze przemyślane przedstawienie historii i rozłożenie jej w czasie. Bohaterowie, co ciekawe, nie od razu wyłożeni jak kawa na ławę tylko odkrywani, trochę jakby się dosiadali do zatrzymującego się na kolejnych, brudnych stacjach sławnego NYcity, miasta - które nigdy nie śpi, a wycie syren nieustannie przerywa melodie świerszczy. Noooo zapędziłem się :] W każdym razie, jak już mówiłem, Batman godny polecenia, 2:15 świetnej rozrywki, ciekawych postaci, wciągającej fabuły, doskonałych efektów, walk, zmagań bohaterów i niesamowicie klimatycznej muzyki Hansa Zimmera i Jamesa Howarda Newtona. Motyw główny przewija się w trakcie trwania filmu parę dobrych razy jednak zupełnie to nie przeszkadza w kreowaniu mrocznej postaci rycerza.

Na uwagę zasługuje również ... strój Batmana :) a dlaczego ? ... przekonajcie się sami

POLECAM! Na prawdę warto!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to moze i jak cos napisze:

 

SinCity - na poczatku obejrzalem pol godz bo nie wy3malem wiecej... nastepnym razem postanowilem sobie ze obejrze caly - ogladalem, dotrwalem do godz i wylaczylem... to chyba mowi moj komentarz na temat filmu, poprostu nie podchodzi do mnie komixowy film wedlug mnie jak gada w myslach, albo ta krew, albo jak samochodami jezdza wydaje sie to smieszne, ze nie powiem tragiszne:|

How High - obejzalem go 4raz;) wedlug mnie najlepsza hip-hopowa komedia jaka kiedyskolwiek powstala... Polecam tym ktorzy jeszcze nie widzieli a wielbia takie klimaty:)

Osada - beznadzieja totalna... na poczatku myslalem ze jakis horror ciekawy mnie czeka a okazalo sie ze staroswiecki dramat;( poprostu glupota, spalic tego co scenariusz napisal... rezysera zreszta tez

Alien 4 - aa na polsacie lecial, kazdy wie jaki byl wiec co bede pisal:P

Zebra z klasa - hehe 1 z nielicznych gdzie mi sie gadajace zwierzaki podobaja, ale najbardziej ze wzgledu na dubbing.. muchy - wsz i cne.. a w ang wersji psa gral snoop dogg. Polecam starszym jak i mlodszym:)

Blair Witch - hehe fajny nawet choc nie byl straszny ani nic w tym stylu ale niezle zrealizowany

How High - a nie, to juz bylo:P

Wojna Swiatow - beznadzieja, efekty niezle ale tak to beznadzieja

 

To chyba wszystko co w ostatnich 2 dniach obejzalem;) Sorki ze takie starocie, ale nowe filmy juz mnie nie rajcuja, same kaszany... Peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Leru musze ci podziękować bo dość nie chętnie podchodziłem do nowego batmana a po twojej wypowidzi zdecydowałem się i musze przyznać, że się nie zawiodłem. Film jest świetny jedyne co mnie raziło to Batmobil, jakoś tak mi nie pasował no ale z drugiej strony lepsze to niż by miał śmigac tym swoim świeconcym resorakiem z poprzedniej części.

Następnie The Assassination of Richard Nixon i ledwo doszedłem do konca fajne ale nudne, tak jak owocowe żelki dobre ale potrafią się ciągnąąąć.

 

a potem jak zwykle obejrzałem se imperium kontratakuje :D tyle lat a to mnie nadal rajcuje.

 

Aha i te no War Of The Worlds, gniot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batmana nie widziałem tak jak i Wojny Światów. ale dorwałem ostatanio w wypożyczalni "Metropolis" Fritza Langa na DVD!! nawet nie wiedziałem że ten film został wydany na DVD. jedno co powiem: 1926 rok produkcji a bije na głowę Matrixa, Batmana etc. niesamowity klimat. polecam obejrzeć zwłaszcza dodatki na płytce. szkice i koncepty, oraz krótki film demonstrujący "jak oni to zrobili".

BTW: można gdzieś dostać "Tryumf Woli" Leni Riefenstahl z polskim tłumaczeniem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obejrzałem ostatnio"Secret Window" z Depp'em, i po namowie koeżanki, że jest to ala 9'te wrota, rozczarowalem się...mówi się trudno

obejrzałem także szkołe uwodznenia 3, też na zabicie nudów...

ale bajer wogóle to sobie przypomnieć sceny batalistyczne z Powrotu króla, władcy pierścieni, nie to co w kinie, ale i tak bajeranckie efekty...polecam do przypomnienia,

wogóle powracam teraz do ciekawych efektów w filmach...tak z kumplem wspominamy...i aktualnie na tapecie jest Matrix 2, moment autostrady, a szczególnie ja Mr. Smith skacze na maske i to zwolnienie i .... po prostu bajer,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe :D Prędzej pasuje stwierdzenie, że "Secret Window" jest a`la "Tales from The Crypt" ;)

 

Wszelkie przypomnienia są bardzo fajne o ile nie pamiętasz już poprzedniego razu jak oglądałeś film ;) Jednak na maskę skacze Mr. Johnson, Smith już nie jest agentem sytemu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

Wlasnie wrocilem z batmana. film jest jak dla mnie rewelacyjny, niszczy poprzednie czesci az milo. Nawet 2 pierwsze burtona sie nie umywaja bo te fisherowe to dno totalne bylo. Pieknie zbudowana postac nietoperka zmagajacego sie z wlasnymi slabosciami i piekne gadzety. Batmobil (nie wiem jak komus moze sie niepodobac ;) ) zajefajny, wreszcei ktos pomyslal i zrobil bryke ktora oprócz wygladu nadaje sie takze do jazdy. No i czarne charaktery... Strach na wroble naprawde budzi groze (ech te podwojne osobowosci), nie pamietam jak ten aktor od stracha sie nazywa (w 28 dni pozniej gral) ale sprawdzil sie w roli w 100%. Muza tez niczego sobie. No jednym slowem super! Nolan dal z siebie wszystko, mam tylko nadziej ze kolejne czesci tez bedzie rezyserowac . jak dla mnie 10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co ten batman zeczywiscie moze sie spodobac komus kto nie lubial pozostalych czesci??

 

ja ogladnelem nawet kilka filmow ostatnio:

Residen Evil2 - ale kicha, wiecej absurdalnych scen niz w Shaun Of The Dead

 

Las Vegas Parano - aktorzy znakomici, a film ostro zakrecony, trzeba go gladnac na wyzszym stanie swiadomosci

 

jakis filma Takeshi Mike - no kurde chousi film! caly film spoko a ostatnie 10min to laska odcina typkowi noge garota O_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ostatnimi czasy udalo sie zobaczyc:

Arsene Lupin ...jak sie nudzi to mozna luknac, choc malo przypomina serial z przed lat.

36 (?) francuska produkcja..zobaczylem ze Depardieu gra to zwatpilem troche, lecz

po obejzeniu calosci nawet ciekawy wyszedl.

The Crash...podobał mi sie bardzo...jeden z lepszych ostatnio widzianych.

Remember the titans...z Denzelem kazdy film jest fajny...taki rodzinny o futbolu amerykanskim

Coach Carter..z Samuelem kazdy =||=...taki =||= o koszykowce

Suspect Zero..kolejny film o masowym mordercy i jego tropicielach....

Schallow ground...to co wyzej..ale z dawka lekkiego horrru

Dark Water...hmmm...kolejny krag, klatwa, redeye ? ...n/c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skuszony reklamówką MediaMarktu, wybrałem się tam w deszczowy dzień, w poszukiwaniu Terminatora 2 wersji rozszerzonej.

Obejrzałem sobie i rzeczywiście jest kilka scen i ujęć, których nie było w wersjach, które można co jakiś czas na polsacie obejrzeć ;)

Szczególnie ciekawa jest scena, w której John razem z Sarah wyjmują z głowy T-800 jego chip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już ktoś pisał o tym filmie ale byłem wczoraj w kinie i musze o nim napisać :) "Skazany na bluesa". Piękny film, bardzo poruszający. Jeżeli ktoś słucha "Dżemu" - pozycja obowiązkowa, jeżeli ktoś nie słucha, to może zacznie. Naprawdę, szczerze polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczora z wieczora bylem na batmanie :)

kaszana hehe

jak sie bija to kamera lata ze nic nie widac- maskowanie bledow ;)

i batman ma wade wymowy :D

no coz, wiele osob ma, ja tez niewyraznie mowie hehe ale jak facet wygłaszał jakas wazna kwestie i seplenił to smialem sie jak osioł :D

 

ale serial bylby calkiem ciekawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hemmm mi batman sie najbardziej podobal ze wszystkich dotychczasowych ,fantastyczna 4 cienka chociaz fajne efekty, JACKET stary ale fajny film cos jak "Efekt motyla" ,Pan i Pani Smith hemmm poczatek taki sobie ale ogolnie mozna polecic chociaz jak dla mnie przereklamowany polecam soundtrack z niego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straż Nocna hehe fajny rosyjski film polecam swiatowa premiera za kilka miechow inna rok temu ;),a stanowczo odradzam Cursed mimo iz film Wesa Cravena ale porazka kompletna; o wilkolakach ale bez polotu no i zupelie nie straszny... oblecha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam bardzo lajtowa komedie, mianowicie in good company, moze nie bedziecie pekac ze smiechu, ale film bardzo mi sie podobal, taki na czasie. W sumie tak na jeden raz, ale warto. Wlasnie sciagam spidermana, nie ma to jak powrocic do starszych czesci:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio obejrzałem Wojne Światów...film nie powala ale da się obejżeć, fajne jest w nim to że reżyser zerwał ze steorytypami jak np. atak kosmitów na Biały Dom czy inny kit. Polecam Mr. & Mrs. Smith-fajna komedia i fajny film akcji, a scena na autostradzi super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sin City - mocno odjechany film, w stylistyce starych komiksów... Masa okrucieństwa, niektóre sceny są naprawdę mocne. Za to ciekawe efekty, ujęcia kamer i ogólna stylistyka - chociażby z tego powodu warto obejrzeć ten film.

 

Ogólnie jeżeli ktoś lubi mocno powalone filmy, amerykańskie komiksy i te klimaty to polecam. Jeżeli nie, to odpuście sobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sky Captain and the world of tomorrow

Na pudełku napisali, że to film kręcony całkowicie techniką blue box i najgorsze jest to, że to niestety widać dosyć często. A to zabrakło cienia, a to coś spada kilka centymetrów nad podłogą/ziemią. Generalnie kiepa :/

No i sama konwencja filmu stylizowana na amerykańskie filmy z lat 20 - 30 XX wieku. Nie jestem fanem kultury USA, więc film ogólnie mi się nie podobał.

2/10... drugi punkt, bo Gwyneth Paltrow ładnie się uśmiechała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzial ktos ziemie zywych trupow? ja widzialem chyba wszystkie czesci zywych trupow (swit, noc, poranek, powrot, wysyp...) wiec musze i widziec ziemie^^

 

a ostatnio ogladalem Juice - z 2paciem w roli glownej:D stary film i troszke amatorszczyzna ale 8/10 nalezy sie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stealth - śmieć, omijać szerokim łukiem

Fantastiś For - śmieć

Batman: Zaczyna - miejscami bardzo zacny

Madagaskar - śmieć (wyłączając stronę wizualno of koz)

Edziu Nożycorenki - wypasna powtorka z rozrywki

 

Dzisiaj odpalam Steamboy`a i mam nadzieje sie nie zawiesc. Pierwsze 15 minut w porze lanczu zaostrzylo moj apetyt. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STEAMBOY panie i panowie. Nie znosze w anime 3d z cellshaderem, ale tutaj... Mysle sobie: "o, o, ale to jest malowane". A tu nagle obiekt slicznie sie obraca i nie traci nic ze swojego uroku. MEGA MEGA. No i ta para wszedobylska...

 

Historia... na poczatku mnie sie bardzo podobalo, a im dalej w las, tym mniej...

Ale problem w filmie jest i mozna nad nim podumac. Dramat bohaterow polega na tym, ze nie wiedza, ze ich walka ostatecznie nic nie da.

 

No to gdzie to dvd?

 

 

edit:

A, no i Miasto Gniewu (Crash). Zajefajny, przeszyli mnie na wylot niektorymi momentami. Sandra Bulok w koncu nie dostala roli slodkiej idiotki i jest niezla suczą;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności