Skocz do zawartości

Ostatnio obejrzane filmy, polecane filmy


Nimrod

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu jeszcze wtedy mój facet zabrał mnie do kina na film TERMINAL nie mając zielonego pojęcia że bardzo chce obejżeć ten film...komentarz: film ma wiele wątków, z każdego wypływa inny morał.Przez wiele następnych dni wciąż wracaliśmy w rozmowie do niego, tak nami wstrząsnął...a teraz wybieram się na ZATAŃCZ ZE MNĄ, ale tym razem sama idę...jak obejrzę napiszę czy warto był iść...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"wiosna, lato, jesien, zima..i wiosna" -eeehh kuurcze, bardzo lubie azjatyckie produkcje...ale mimo wszystko ten film jest po prostu nudny, niby ma w sobie jakies przeslanie, ale zadnych emocji we mnie nie wzbudzil :( szkoda

na plus przemawiaja ladne zdjecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie udało mi się obejrzeć k-pax. Ciekawa fabuła i bardzo dobre główne role Spacey`a i Bridges`a. Na co szczególnie zwróciłem uwagę to ładne zdjęcia i światło (które gra w filmie jedną z głównych ról :) ). Polecam. Bardzo przyjemny film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K-pax-to jeden z moich ulubionych filmow juz nie pamietam ile razy sie wzruszylem podczas ogladania:)

teksanska masakra pila mechaniczną-gorąco nie polecam,ten film jest chory

i odrazajacy,slabo sie czulem po tym jak go obejrzalem:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wogle horrory nie uwazam za filmy ;]

 

co innego Saw ... na szczescie to thriller ;]

 

a K-pax ... hmm ... swietny film ... ostatnio byl na TVP1 tez ogladalem go juz z 12 raz i nadal moge powiedziec ze ten film nie nudzi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie moge sie doczekac Sin City :D W kwietniu swiatowa premiera :D Podaje link do trailera jakby kto chcial :D

http://images.apple.com/movies/miramax/sin_city/sin_city_m480.mov

 

Na Kod Leonarda Da Vinci rowniez nie moge sie doczekac i to nie tylko na film jak i na 2 czesc ksiazki :D

 

A z filmow ktore ostatnio obejrzalem to polecam Zatoishi oraz Kill Billa vol 1 i 2 po raz setny, ta seria mi sie nigdy nie znudzi :D

 

Drugiej czesci Pitch Black (Kroniki Riddicka) to nie polecam, jest to jeden z najgorszych filmow jakie widzialem, gorsi byli tylko Wojownicy z krainy Zhu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugiej czesci Pitch Black (Kroniki Riddicka) to nie polecam, jest to jeden z najgorszych filmow jakie widzialem, gorsi byli tylko Wojownicy z krainy Zhu :D

 

film naprawde pod względem treści niezbyt ciekawy ale Riddick stał sie moim idolem jego spokój i pewność siebie :] i musze powiedzieć ze przezto film mi sie nawet spodobał ;)

 

Saw tak średnio mi sie podobał 7 zdecydowanie lepsze

 

ja czekam na underworld 2

ehh ta Selene ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a Martwica Mózgu czy Armia Ciemności toż to arcydzieła są!!!:))))

 

Buehehe chyba sobie zartujesz xD? Gorszego filmu od 'Martwicy' nie widzialem, ale ma jeden plus - usmialem sie przy nim lepiej, niz przy niektorych komediach xD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis na miejsce pierwsze u mnie trafia Million dolar baby

 

nie wiem jak mozna zrobic tak idealny film ... cala historia boxu kobiety , cudownie opowiedziana , gra aktorska i scenariusz jest dla mnie perfekcyjny ... od poczatku , az po ....

 

dalej nie wime co pisac bo zatkalo mnie na dzis ... eh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HA!! Ja dzisiaj wlasnie pierwszy raz w zyciu ogladalem "Matwice Mozgu" trzeba przyznac ze film "cudowny", dawno nie ogladalem tak walnietego filmu :) Ale, ale czy nikt z was nie ogladal nigdy filmu pt:. "Cien Wampira" u mnie na liscie to ten film zajmuje 1 miejsce najgorszych filmow wszechczasow a Martwica jest na drugim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Cień Wampira"????niewieże że przegapiłem jakiś rodzynek klasy "Z"!!!! - ale i tak wątpie czy jest wstanie konkurować z takimi potętantami gatunku jak "Surfujący naziści muszą umrzec" czy "zemsta toksycznego mutanta":))))))

wkońcu obejżałem ostatnio "spirited away" i jesstem zauroczony....trzymając się mangowych klimatów siekłem odrazu po nim GITS 2 - i sie niestety zawiodłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mowilam obejzalam "zatancz ze mna", co prawda w milym towarzystwie nie jak planowalam w samotnosci ale film nas urzekl, taki zwyczajnie opawiadajacy jakas tam historie, ale to ma swoj urok, facet postanawia zrobic cos dla siebie i zapomina przy tym o najblizszych, o tym ze jego potrzeby sa dla nich bardzo wazne...nie mozna w zyciu byc egoista bezwzgledu na wszystko...robmy cos dla siebie z mysla o innych...

 

Jesli chodzi o K-PAX - to rzeczywiscie tez swietny film....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zycie jest Cudem - jak dla mnie rewelacja.. jak to u kusturicy hyhy jeden moment wydaje ci sie tak beznadziejny ze gorzej byc nie moze a za chwile masz drugi - majstersztyk :) polecam goraco...

 

Piła - zaskakujaca.. i nie ma tam wcale wiele drastycznych mementow... polecam rowniez

 

Za wszelka cene - hmm generalnie dobry ale im dluzej czasu mija tym dluzej utwierdzam sie w przekonaniu ze nie jest to wcale rewelacja :) koncowka duzo lepsza niz poczatek... eastwood - typowy, freeman jak zawsze dobry a swank ze zlamanym nosem hyhy no coz :)

nie bede wiecej pisac bo zdradzilbym co nieco ale naprawde ten film to polaczenie wielu schematow i stosowanie czasem banalnych i tanich chwytow... ale nie ukrywam ze mi sie podobal

 

Punisher - hyhy no comments :) choc jedna scena byla fajna :)

 

greets

 

ps. martwica mozgu :) hyhy pamietam jak bylem maly ogladalem to pierwszy raz :) "..widze u ciebie duuuza prochnice..." hyhy jak dla mnie dobra komedia :D no i malposzczur hyhy naprawde trzeba zobaczyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez weekend chorowlo mnie sie troche, wiec wykorzystalam ten czas na rozszerzone wersje LOTR'a, jedna czesc to mniej wiecej 4 godzinki mojego zycia, mimo ze nie zostalam porazona przyznaje ze lepsze to bylo niz okrojana wersja, chociaz z drugiej strony komu by sie chcialo siedziec pol doby zeby sie przekonac ze to naprawde nie jest arcydzielo swiatowego kina???:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egzorcysta: początek - chała jakich mało, zero napięcia, wszystko wyłożone jak kawa na ławę. Beznadziejne :| jedyne co tam było na prawdę ciekawe to scena w której CG hieny roszarpywały chłopca ;)

 

Closer - genialne, genialne dialogi, wspaniała gra aktorów, ogólnie niesamowity film :) POLECAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dirty - Przypomnij mi proszę czym się różni wersja reżserska od zwykłej ?

Z tego co pamiętam (pierwszą część oglądałem jak byłem małolat) to tam na końcu oryginału powiedziane było jeszcze, że ta dziewczyna jest 'wyjątkowa' , że tak to ujmę aby nie psuć przyjemności z oglądania tym co jeszcze tego nie zrobili.

Właśnie niedawno obejrzałem ten film ponownie i przyznać trzeba, że nadal wywołuje sielne wrażenia oraz pozostawia 'to coś' w twojej psychice o czym pamiętasz latami.

 

 

Hm... a najlepsze filmy?

 

"Vannila Sky"

"Blade Runner"

"Duch"

"Bunt na Bounty"

"Ostatni Mohikanin"

"Forest Gump"

 

A takie strachowe to:

"Aliens" 1 & 2

"Walka o przetrwanie"

"Szczęki" - pierwsza część- klasyk (choć teraz plastikowy rekin śmieszy)

"Pitch Black"

Oraz wszystkie filmy o Hanniballu Lecterze.

 

 

Łachowe:

"Epoka Lodowcowa" - ten film można oglądać bez końca.

"Nowe szaty króla" - tak... to ten film z Lamą.

"Noc w Roxbury" - do tego filmu trzeba mieć podejście.

"American Pie" - wszystkie części, do niech także należy mieć podejście.

"The Sweetest Thin" - gorąco polecam - kto widział ...ten wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blade Runner - dla mnie najlepszy film.....psychike mi zrąbał no ale cóż.:P Ksiązki na podtawie której powstał niepolecam (mimo ze Dick to mój ulubiony pisarz ale w tym przypadku film przewyższa ksiązke)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dirty - Przypomnij mi proszę czym się różni wersja reżserska od zwykłej ?

Z tego co pamiętam (pierwszą część oglądałem jak byłem małolat) to tam na końcu oryginału powiedziane było jeszcze, że ta dziewczyna jest 'wyjątkowa' , że tak to ujmę aby nie psuć przyjemności z oglądania tym co jeszcze tego nie zrobili.

Właśnie niedawno obejrzałem ten film ponownie i przyznać trzeba, że nadal wywołuje sielne wrażenia oraz pozostawia 'to coś' w twojej psychice o czym pamiętasz latami.

 

 

 

no wiec przede wszystkim zmieniono troche zakonczenie z happy endu na bardziej odpowiedni. wywalono tez narracje Forda (co niekoniecznie bylo dobrym posunieciem), dodano pare scen (m.in. sen o jednorozcu)

 

taak, zdecydowanie jeden z najlepszych filmow sci-fi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quadysz -> zdecydowanie tak, doktorek zarządza. Szczególnie tekst:

- i`m Larry, the doctor

- hello dr. Larry

- feel free to call me: The Sultan

 

 

 

 

!! SPOILER ALERT !!

 

Co jest świetnie w tym filmie, to to, że postać Dan`a, którą osobiście znienawidziłem (wczułem się :D) na samym końcu w zasadzie jako jedyny zostaje z niczym.

 

!! END OF SPOILER ALERT !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyh, co do filmu Bliżej mam zgoła odmienne zdanie, wywaliłem kilkanaście zł w błoto :/ chyba najgorszy film na jakim byłem w kinie ... poza tym twarz której właścicielką jest Julia Roberts straszyła z ekranu praktycznie przez cały film, a to by zepsuło nawet najlepszy film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wariaci z Karaibów - kto lubi glupawe komedie w stylu Hot shots itp. to mu sie spodoba, ja sie dosyc usmialem

 

Dead End - Thriller czy horro, jest kilka ciekawych momentow

 

Ps

 

Girls Gone Wilde chyba to byloa czesc 2, nie bede pisal o czym to bo wszyscy chyba wiedza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z lekkich rzeczy. Powoli oglądam serial Battlestar Galactica. Bardzo fajne sf. Produkcja telewizyjna, ale bardzo fajna IMHO. Wygląda jak ekranizacja Homeworlda momentami.

 

No i ogladam trailer do SW E3. już dni odliczam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG, wlasnie obejrzalem najbardziej zryty i popier*olony horror w moim zyciu: dom 1000 trupow. tak sie co poniektorzy podniecaja Pila (ktora byla ok, ale nic wiecej w sumie), niech obejrza ten film jesli daja rady. jednak rob zombie (tak, ten rob zombie to nakrecil) ma nasrane w glowie. dla milosnikow mega zrytych filmow pozycja obowiazkowa. ufff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności