Jump to content
Nimrod

Ostatnio obejrzane filmy, polecane filmy

Recommended Posts

butterfly effect - wczoraj oglądalem i chyba nie zrozumiałem - ale podobały mi sie przemyślenia głównego bohatera, no i te dążenia do celu z różnyvh perspektyw :).

big fish - nieźle sie ubawiłem oglądając ten film - to samo tyczy się pogody na jutro - swietniacki polski film - dawno tak dobrego polskiego produktu nie ogladałem

pozdr

giorgione

Tak zgadzam się z wami...

Butterfly effect jest filmem którego się nie zapomina... To co przeżywa się pod czas jego oglądania, jest nie do opisania. Fabuła wciąga od samego początku, aż po litery końcowe. Wszystko co się dzieje na ekranie ma jakiś cel, a zarazem dązy do nikąd. Został w nim znakomicie ukazany wpływ, pozornie nic nie znaczących wydarzeń w życiu, które tak naprawdę mogą decydować o własnym losie, a także ingerują w życie innych... Główny bohater im bardziej stara się wszystko naprawić, tym bardziej się pogrąża, a rozwiązanie jest bliżej niż myśliał... Naprawdę gorąco polecam ten film. ( sam obejrzalem go już 3 razy)...

Polecam również film DUPLEX (Starsza pani musi zniknąć). Przyjemny film w sam raz na wieczorek... Opowiadający historie małżeństwa, które zakupiło bliźniaka (duplex) po bardzo korzystnych warunkach, ale razem z nim \"kupili\" sobie lokatorke, która przerodziła się w intruza.

Pozdro

co do butterfly effect to jakos nie stanowi dla mnie super pozycji, chociaz przyjemnie sie go ogladalo i niezle motywy byly, ale jesli chodzi o manipulacje czasem i tego typu sprawy to dla mnie numero uno stanowi 12 malp i raczej nic tego predka nie zmieni.

A ostatnio obejrzalem sobie memento i tez filmik jest swietniacki.

Oprocz tego Texas Chainsaw Massacre (2003) jak to horor jakos mnie nie biora za bardzo :]

malefatal - dobrze to ujoles :D

to co czulem po obejrzeniu filmu nie potrafilem ubrac w slowa :D

(szkoda ze sie do niej nie odwrocil i z nia nie pogadal) :D

Butterfly effect... 5 minutek temu skończyłem oglądać...

Tak sie zastanawiam czy kiedykolwiek widziałem lepszy film... ;]

Gorąco polecam!!!

napisał xMark

(...)

(szkoda ze sie do niej nie odwrocil i z nia nie pogadal) :D

(...)

Ale wtedy pewnie by się zaczeło wszystko od początku ;P

nieee bo przeciez oni byli juz dorosli i madrzejsi :D

nie lubie takich zakonczen

Może być ciekawie, widziałem wczoraj tariler przed \"Troją\" Petersena, która średnio mi się podobała, trochę za mało dramatyzmu, bitwy, które przecież miały być głównym smaczkiem trwają krótko i są bez fajerwerków, najlepsze są pojedynki sam na sam Achillesa z jego ofiarami. Bardzo podbał mi się też koń trojański. A Homer się pewnie w grobie przewraca, dobrze że był ślepy, nie zobaczy co mu Holywood zrobił z epopeją... :)

hehe z Troja tak to prawda kicha straszna nawet CG do dupy.

Ja dla odmiany czekam na GIRL NEXT DOOR :P

ogladalem wczoraj butterfly efect...dla mnie to kicha... film mial jedynie fajny pomysl, ktory jak to czesto bywa zostal splycony i zinfantylizowany na maksa...do tego slabiutka gra aktorow(rzenada) i czasem drazniace sztywniactwem dialogi

co do perelek to wlasnie wczoraj wygrzebalem disneja propagandowke \"education for death\"z lat 40 ubieglego wieku ech ... jeszcze jestem w szoku ze cos takiego wpadlo mi w rece...polecam koneserom, pozycja obowiazkowa

pozdrowka

littleN-> wlasnie sie ciagnie ten education for death :) zobaczymy

butterfly effect-calkiem fajny film, podobal sie mi chociaz faktycznie zapowiadal sie lepiej niz w koncu wygladal... bylo duzo fajnych motywow ale tez duzo syfiastych (np przeslodzone lata szkolne kolesia wygladaly jak kiepska kopia american pie...) ale ogolnie ogladalo sie bardzo fajnie.

boze widzialem trailera shreka 2 i normalnie nie moge. To jest kompromitacja dla dobrego CG, film nie ma jakiegos stylu, takiej jednolitosci wygladu. Nie twierdze ze to jest cos bardzo zlego ale tu akurat jest obrzydliwe :/. Moja glupia siostra sie tym filmem podnieca i moze tez dlatego nie lubie go tak bardzo ale luuuuuuuuuudzie - SHREK sux - nie polecam (mimo ze 2 jeszcze nie wiedzialem ale i tak nie polecam :>)

Zaglądał nie będe nie chce sobie psuć zabawy, bo trailer który widziałem wczoraj w kinie był świetny, hmm trochę się boje bo to samo mówiłem o trailerze Matrix: Rewolucje :/

dirty -> wiesz moze masz racje skoro z jednej strony krytykuje SHREKA a z drugiej czekam na GIRL NEXT DOOR. Troche sie to ma do siebie nijak :P. W sumie czekam na jakies fajne romantyczne komedie :P i moze tez sie tym tak nie jaram maxymalnie :D

dirty jak obejzysz animke disneja to daj znac jestem ciekaw opinii

co do szreka to juz sie rozgrzewam do kina ba obowiazkowo:D

pozd

littleN-> wlasnie obejrzalem, jestem pod wrazeniem..WOW... przyklad idealnej propagandy.. w tym wypadku slusznej... i pomyslec, ze taki Disney od Krola Lwa czy innych Sarenek Bambo robil takie kwiatki w przeszlosci...spox.

nio i wlasnie wrocilem z kina: TROJA - duze oczekiwania niestety zbyt duze... film na szczescie nie okazal sie wielkim niewypalem ale mogl byc lepszy (znacznie lepszy)... ale co tu wiele pisac...

za to wczoraj widzialem SHAOLIN SOCCER... i... glupszego filmu w zyciu swoim nie widzialem ;-D ale ogladalo sie swietnie ;-p... opisac go mozna krotko: kapitan howk (jakos tak sie ta bajka z cubasa nazywala) w wersji nie animowanej ;-p ... dobra mykam do skryptow bo zostaly mi niecale 2 tyg do sesji a jeszcze nic nie zrobilem a po drodze sa kola ;-(

shaolin soccer jest komedią (chyba) moze dlatego jest przedebilniony:D

ja ostatnio widzialem Torque (o tych motorkach) i powiem ze takie dość fajne , ale za bardzo przeefektowane

wlasnie wrocilem z kina z ZAGINIONE (Missing) i musze przyznac ze calkiem przyjemny film. Postanowilem zaczac ogladac jakies cos bardziej ambitnego wiec od westernow zaczynam. Jednak kolejny film z rzedu ktory nie ma rozwiniecia i zakonczenia akcji (i co za tym idzie filmu). Pewien niedosty pozostaje jednak mniejszy niz po TROI (a wczesniej) Van Helsingu (a wczesniej) Kill Bill vol 2. (z tych 3 to Van Helsing chyba najbardziej godny polecenia)

Własnie sie zastanawiam czy pujść na van helsinga czy na troje co polecacie bo ja tam sie nie znam

Oba sa do dupy. Idz na Monster, zeby poszerzyc horyzonty ;)

Niesamowity film, Charlize przeszla sama siebie. Pozostawia po sobie silne wrazenie.