Jump to content
Nimrod

Ostatnio obejrzane filmy, polecane filmy

Recommended Posts

Originally posted by biglebowsky

imo to nie tylko nie ma wiele wspolnego z Ringiem, Gothika to poprostu slaby, przewidywalny, mocno naciagany dreszczowiec, w dodatku marnie zagrany ( Halle Berry wrzeszczy straszliwie oprzez caly film )

Możliwe - ale dla mnie to nie było zbyt wiele różnicy pomiedzy gothiką a ringiem - nie wiem może ślepy jestem:P

Pozdr

Giorgione

filmy ogladam bardzo rzadko (bardzo :) ) i ostatnio ogladalem (nie smiac sie :P ) fast and furious i 2 fast and 2 furious :) i zarabiste to :) :P

co do ringu to zrobilem znajomym kawal :D ogladali w godzinach nocnych wlasnie ten film :D tak sie zlozylo ze wiedzialem kiedy skoncza :) wiec zaraz po zakonczeniu zadzwonilem mowiac ta pamietna kwestie: \"za 7 dni umrzesz\" rozlaczajac sie chwile pozniej buhaha mieli taka schize ze jak sie dowiedzieli ze to ja to chieli mnie zlinczowac

hehe

Hero - wspaniala basn z moralem... walki w tym stylu raczej mnie nie bawia ale ten film i tak byl super

co do zartu to akurat odebrala moja ulubiona troszke naiwna znajoma wiec klimat sam sie podkrecil :D

ja ostatnio ogladalem kung pow, albo coś w tym stylu. Naprawde fajna komedia. Beti jest najlepsza.:P

A ja wlasnie obejrzalem Stalowego Giganta, swietna animacja. Uzupelnianie tradycyjnej animki 3d daje rade i jest na poziomie trio z bellevillem a to 99 rok. I ma fajny klimat zimnej wojny.

A widzial ktos Basn o ludziach stad ?? mnie sie podobal, szczegolnie Tym :]

no mysle ze warto objerzec, ale gibson zdecydowanie zbyt duza rzeznie zrobil; w paru momentach az mialem dosc, ufff, strasznie doslowne wszystko, mieso, krew itp.... ale warto zobaczec

Wlasnie wrocilismy z Pasji. Jak dla mnie pozycja rewelacyjna. Mistrzowsko nakrecony, robi naprawde kolosalne wrażenie. Szczeze kazdemu polecam wizyte w kinie. ps. nie schrzancie sobie sprawy i nie ogladajcie tego w divx!

I jeszcze jedno ps. Bardzo duzo babci odwiedzilo kino. Ciekawie to wygladalo jak idac sala zobaczylo sie np 80 letnia pania z popcornem i cola:) Tak trzymac:)

Recenzje są skrajne albo dno albo świetne, ale jak polecacie to się chyba wybiorę :)

Ciekaw jestem czy widzial ktos z was amatorski film: Gangi Nowego Osiedla. Jest on dostepny gdzies na necie, jak wygrzebie linka to zamieszcze.

Film mi bardzo przypadl do gustu, widac ze autorzy postawili sobie jakis cel i go zrealizowali, dlatego chwala im za to. [piwo]

Pozdrawiam

Robił go gostek z mojej szkoły :] Tzn zeszłoroczny absolwent... Ja nie widziłem całego filmu do końca, ale początek uważam że jak na amatorską produkcję nie był zły. Może sobie sciągne [hmmm]

dzisiaj... eee, wczoraj ;) byłem w kinie na Scary Movie 3 i pomimo moich obaw okazało się, że film jest bardzo dobry i mogę go polecić każdemu, kto lubi zwariowany amerykański humor :D

[piwo]

Po kolei:

1. Dark Water (Honogurai mizu no soko kara) kolejny horror reżysera japońskiego Ring\'a, moim zdaniem bardzo dobry, choć troszkę gorszy od Ring\'a (tego amerykańskiego, bo japońskiego nie widziałem choć fabuła dużo się nie różni). Ogólne wrażenie psuje trochę dziwna IMHO końcówka, mimo to szczerze polecam!

2. Lepiej późno niż później (Something\'s Gotta Give), dobra komedia romantyczna z świetnymi rolami Jack\'a Nicholson\'a i Diane Keaton, również polecam.

polecam wszystkim z calego serca nowa wersje ( z 2003 ) Teksanskiej Masakry Pila Mechaniczna. film mnie po prostu zgniotl, daaawno sie tak nie balem, jeden z najlepszych horrorow jakie w zyciu widzialem, a widzialem ich duuzo. noi ta Jessica Biel, ach...

pzdr

Dark Water - faktycznie fajny film...

2 razy z krzesła spadłem... :D

\"E.T.\" - wreszcie... Ale nie podobał mi się - jakiś taki infantylny. Wzruszenia na siłę - to nie dla mnie. I jeszcze \"The Hulk\" - tylko z jednego powodu - finalRender w akcji. Cienki jak świst bata (efekty OK) - no może poza ładną panią się przewijającą. I jak zwykle na dobranoc odcineczek Futuramy - achh...

Ostatnio obejrzane :

Butterfly Effect - świetny film, doskonały scenariusz, jednak musiałem oglądać go w wersji angielskiej, bez napisów i tylko 2/3 zrozumiałem :(...

Big Fish - Świetna opowieść, o przenikaniu się świata fikcyjnego, ze światem realnym...

Ława przysięgłych - Dobry, chociaż nic nowego tam nie było :D

A i widziałem jeszcze Vampire Hunter D - prawie mnie zainspirował. Piszę nawet jednego Tutk\'a jak zrobiś jedną scenę z tego filmu...

ja dziś obejrzałem Underworld

taki \"horror\" o wampirach i wilkołakach

największy atut to główna bohaterka :P

ma kompie: Bruce Wszech Mogacy- SWIETNA KOMEDIA

w kinie: Wladca Pierscieni PK 3h 8min

azmnie d*** bolala ale warto bylo:]

Butterfly Effect- przecudny film jakich malo. daje do myslenia, polecam wszystkim