Jump to content
Nimrod

Ostatnio obejrzane filmy, polecane filmy

Recommended Posts

OAV - jeszcze na staruskich VHS\'ach ::P

Kłobuc - kapitalny film, parę momentów NIE PASUJE ale ogólnie cudnie.

Ja oglądałem w domku - ale to przynajmniej ma takie plusy, że mogę na spokojnie się wzruszyć. W kinie niekomfortowo się czuję.

Do tego jutro trzasnę sobie maratonik coś czuję - Kurosawa na tapetę pójdzie, a na czele boskie Siedmiu Samurajów.

Co do Troi - mnie wgniotło, chociaż taką flotę to normalnie by przez kilka stuleci zbierali :) A koń trojański jakiś taki MAŁY, spodziewałem się wiekszego KOLOSA :)

Sam obecnie nie czekam na nic (no poza SW E3) - zwykle te najciekawsze filmy przechodzą neizauważone, a ja lubię je odkrywać - ot by daleko nie szukać fenomenalny Life of Dawid Gale.

a dzis lecialo osiem i pol feliniego. Rety - b o s k i film!!!

no to ja podam tytuł jedynego filmu, na którym się poryczałem (prawie, uratowało mnie gapienie się w kalendarz z fajną babką na ścianie :D)... \"Zielona Mila\", gra m.in. Tom Hanks, 3 godziny świetnego kina, polecam :)

[piwo]

Mnie ostatnio wzielo na starsze filmy, wiec z przyjamnoscia ogladnolem Starship Troopers i Piaty Element, rewelacyjne filmy.

Pozdrawiam

no to ja proponuje American History X, dosyc mocne srodki przekazu sprawia ze zapamietacie ten film dlugo...

Fight Club - cool...

Life fo David Gale - faktycznie dobry, warto...

Anger Management - goraco polecam :) dobra rola Jacka Nicholsona

aa i obejrzalem wczoraj niebezpieczny umysl.. hmm niezly ale mam mieszane uczucia moze dlatego ze caly czas cos mi przeszkadzalo...

a jak sie uda to w poniedzialek obejrze sobie ZLOTO DLA ZUCHWALYCH :) hehe to byl film, bez Donalda Sutherlanda nie byl by wart uwagi :)

misja - swietna muzyka no i obsada ( ta misja o misjonarzach :) bo kiedys kumpel przyniosl mi misje ale byl to jakis japonski fiml o mafii hehe)

ps a czasem jak jestem w jakimkolwiek urzedzie w naszym kraju przypomina mi sie film, qrcze jaki to byl tytul...cholera nie pamietam.. z michaelem douglasem, aaaa Falling Down :)

No właśnie! Zapomniałbym o \"Fight Club\". Bardzo dobry film, świetnie zrealizowany, z pomysłem.

Do mojej listy dodałbym jeszcze ostatnio obejrzanego \"Hero\". Za piękne zdjęcia i niesamowite pojedynki. Tak samo z resztą podobał mi się \"Przyczajony tygrys, ukryty smok\".

A już niedługo wybieram się na \"Ostatniego samuraja\". Fajny film?

Ja ostatnio oglądałem :

- \"Obcy : 8 pasażer Nostromo\" jak dla mnie kapitalny .

- \"LotR : Rotk\" - super nie zawiodłem się na ostatniej części :) Polecam !

- \"Gdzie jest Nemo\" - fajna bajeczka z świetnymi efektami - Gorąco polecam dla dużych i małych :D

- \"Kompania Braci \" - wszystkie odcinki - Zaj*****y serial polecam wszystkim a w szczególności tym co lubią filmy o 2 wojnie światowej

- \"Snajper\" - super filmik produkcji rosyjskiej . Polecam

a propo filmu \"Snajper\"... polecam \"Wróg u bram\", bardzo dobry film, w którym główną rolę odgrywają właśnie snajperzy :)

no to ja troche starsze filmy:

czacha dymi - komedia wzorowana na braciach marx :) kupa smiechu

Dyktator (chyba taki tytul) charlie chaplin w roli hitlera...

indiana jones - trylogia ech to byly przygodowe filmy teraz juz takich nie robia :)

white man cant jump - jak ktos lubi kosza

crazy beautyfull - niezly film niezla muza

ostatni mohicanin - swietna muzyka i nie tylko

pierwsza polowa - resident evil - polecam

druga polowa - resident evil - odradzam :)

Wczoraj obejrzałem House of 1000 corpses - przyznam, że połaszczyłem się na ten film tylko ze względu na Rob\'a Zombie, który go wyreżyserował - no i bardzo się zawiodłem.

Ten film to chała jakich mało, beznadziejna historia, zero napięcia i tanie chwyty przerobione już na tysiące sposobów w tysiącach innych horrorów.

ja wczoraj obejrzalem \"Stuart Malutki 2\" w HBO, coz film - jak film, ale symulacja upierzenia ptakow wygladala nieprawdopodobnie realistycznie, doskonale takze zrealizowana dynamika - swietnie symulowane \"ciezkie\" przedmioty.

Dzis szykuje sie na MIB2 - ktorego jeszcze nie widzialem

pozdr

aaa - dzis na Discovery ma byc program o sztukach walki w filmie The Last Samurai - moze byc ciekawe... (o 19tej)

hehe ponoc tom cruise malo nie starcil glowy podczas jednej z nich :)

a w niedziele widzialem film Davida Lyncha o dziadku ktory na kosiarce do trawy przejechal kilka stanow w USA do brata, dla pelnosci obrazu dodam ze do kosiarki mial przyczepiona przeczype :) w ktorej spal hehe

ale poza idea film nie byl smieszny... przemijanie, rozrachunek z zyciem te klimaty...

a czy jest ktoś, kto nie oglądał nieśmiertelnej serii \"Naga Broń\" ?? to jest dla mnie klasyka :) tak samo jak seria \"Zabójcza Broń\", to są filmy, które mogę oglądać w kółko :)

[piwo]

to ja dodam jeszcze trylogie DIE HARD! No i mojego \"ukochanego\" Brudnego Harry\'ego!!!

no to ja dodam rodzimej produkcji rewelacyjne okmedie:

MIS

CO MI ZROBISZ JAK MNIE ZLAPIESZ?

BRUNET WIECZOROWA PORA

KINGSAJZ

SEXMISJA

VA BANK1,2

NIE LUBIE PONIEDZIALKU no to juz takie sobie...

REJS...

ps czyzby jakis moj wczesniejszy post zostal skasowany? :) wcale bym sie nie zdziwil bo ni epamietam co tam napisalem ale wydaje mi sie ze nic takie BEE tam bylo :(

i jeszcze dwa kooltowe seriale:ALTERNATYWY 4 (mam na DVD :D)

i oczywiscie ZMIENNICY.

z seriali (tym razem zagranicznych) kocham \"Świat według Bundych\" oraz \"Różowe lata \'70\" :) pewnie sporo osób się ze mną nie zgodzi ale ten humor bije na głowę (według mnie :)) takie polskie \"hity\" jak \"Świat według Kiepskich\" czy \"13 posterunek\" (chociaż ten drugi czasami nawet ujdzie :))

z polskich lubię \"Rodzinę zastępcza\", naturalny, niczym nie przymuszony humor sytuacyjny :)

pozdrawiam [piwo]

P.S. Sikham, widziałem to, świetne :D

Co do seriali to South Park - najbardziej utkwił mi w pamięci odcinek, w którym Jezus z programu Jesus and Pals walczy w ringu z Szatanem. Warto dodać, że promotorem Szatana jest Don King :)

Nowszych odcinków raczej nie oglądam, bo nigdy nie mogę trafić odkąd zaczeli nadawać co dwa tygodnie.

Filmy z ostatnich dwóch dni.

Metropolis - Fritz\'a Langa z 1926 - lektura obowiązkowa dla fanów sf.

Identity - całkiem fajny film z ciekawym zakończeniem.

Witam!

Mam malo czasu na ogladanie filmow!

Ostatnio skusilem sie na \"Wladce Pierscieni - Powrot Krola\", \"Matrixa - Rewolucje\", a na kompie \"Ostatni Bastion\"...

Oceny:

Matrix - Rewolucje: najgorszy film jaki widzialem w ciagu ostatnich 2 lat...

LOTR3 - najlepszy film jaki widzialem w ciagu ostatniego roku (gdyby nie kilka scen to powiedzialbym, ze w zyciu...)

Ostatni Bastion: przyzwoite kino, dobre do jednorazowego odprezenia...

Pozdrawiam!

ja sobie dzisiaj obejżałem na kompie film \"Black Hawk Down\" (nie pierwszy raz z resztą :)) i pewnie jeszcze nie raz to zrobię... powód ?? tak niesamowite ujęcia (Sławomir Idziak) oraz muzyka (Hans Zimmer) zdarzają się w filmach bardzo rzadko, w dodatku film jest oparty na faktach, więc nie ma tu bezsensownych scen typu \"jestem bohaterem i sam wszystkich rozwalę\"

mimo, że film jest już dość stary to polecam go każdemu, kto go jeszcze nie oglądał (jest ktoś taki ?? ;)), a jeżeli już oglądał... to niech obejży jeszcze raz :) głośniki na full !!

pozdrawiam [piwo]