Jump to content
Nimrod

Ostatnio obejrzane filmy, polecane filmy

Recommended Posts

3 jest spoko.

Fajna była scena z tym kolesiem w kiblu (ta z 8 mili). Ale o niczym wiecej nie bede mówił....

A ja oglądałem

Ghost ship - spoko film. Ostra była ta scena co rozwaliło tych ludzi na parkiecie.

Gothika - kolejny przeciętny horror

Telefon - dobry film sensacyjny

Scary Movie 3 - no coz duzo mozna by mowic, do 1 mu daleko ale IMHO lepszy od 2, po prostu dobra komedia w amerykanskim stylu (przydaje sie znajomosc filmow: Znaki, Krąg (The Ring), 8 Mila i Matrixa Reaktywacji)

co do momentow w scary movie 3 - niemal zabi odglos jaki wydaje z siebie \"zla dziewczynka\" wpadajaca w studnie po popchnieciu jej drzwiami przez prezydenta :D

ja sobie ostatnio obejżałem \"Hero\" i muszę powiedzieć (tylko nie bij Kozioo :P), że jest to drugi film w moim życiu, który wyłączyłem z nudów przed końcem :) zawsze wszystkie filmy oglądam od początku aż do napisów, żeby nic nie przegapić, ale tu modliłem się o zakończenie już po 30-stej minucie :| aż nie wytrzymałem i wyłączyłem po 60-tej... według mnie ten film nie ma nic, co by mogło zachęcić do oglądania, no chyba, że komuś się podobają akcje na \"linkach\" w stylu biegania po dachu w filmie \"Przyczajony Tygrys, Ukryty Smok\", tyle że pomnożone przez 5 :]

moja ocena 1+/10 (plusik za... sam nie wiem ;))

[piwo]

Loozack : Jestem oburzony twoją opinią ;).

Ten film to nie tylko pokaz niesamowitych pojedynków, które moim zdaniem, są perfekcyjnie wyreżyserowane. To również piękne zdjęcia, oraz ciekawa fabuła. W tym filmie jest niesamowita lekkość, której niewątpliwe brakuje np. amerykańskim filmom akcji. Jeśli nie dostrzegasz w nim niczego poza lataniem na sznurkach to twoja strata :). Świetny film, na którym nie nudziłem się ani sekundy.

Amen.

To jeden z najlepszych, a na pewno najpiekniejszych filmow jakie widzialem.

heh, to sobie nagrabiłem ;) jednak takie klimaty wolę oglądać w jakimś dobrym anime (Ninja Scroll naprzykład ), niż w wykonaniu aktorów :)

a teraz jak patrzę na avatar DruGa to aż mnie ciary przechodzą :D

pozdrawiam [piwo]

[piwo]

Dokładnie - zgadzam sie z opinia batou - a przy okazji - dzisiaj czeka na mnie \"pasja\" Gibsona :D

A ten avatarek druga to chyba \"shaft\"- czy się mylę :)?? Też trzeba w końcu obejrzeć:P

pozdr

Giorgione

Bój sie Loozack.;) Ten film jest piękny... Po prostu... Może miałeś złe nastawienie przed filmem? Jeśli spodziewałeś sie czystej nawalanki w stylu matrix 2 i 3 tyle ze w realiach starożytnych Chin, to rzeczywiście mozesz być zawiedziony... Mnie wciągnęła opowieść ktorej ekranizacją był właśnie \"Hero\". Miała w sobie \"to coś\". I tyle. O innych zaletach pisałem wcześniej.

EDIT

Giorgione - chyba nie shaft. Drug zamiast modkowania ma teraz inne hobby:] Kupuje pewno dużo strun do fortepianu;)

DruG 47 :] Zamiast znaczka na czole ma teraz kod paskowy z tyłu głowy. Innymi słowy działa w ukryciu ;).

tak sobie czytam wasze posty o tym \"Hero\" i jedno mnie gnębi... czy wy też oglądaliście to w japońskiej wersji ?? czy może jest jakaś inna a ja nie wiem ?? :| bo w tej co ja widziałem, to fabuła była taka, że koleś 10 lat się szkolił w sztukach walki tylko po to, żeby zabić króla, a w końcu gdy poszedł to zrobić to zamiast go zabić to sobie opowiadali historie swojego życia :D

[piwo]

Uuu, nie. My ogladalismy w wersji chinskiej:)

Jakbys obejrzal do konca, to wiedzialbys dlaczego sobie opowiadaja. To bylo najlepsze.

W zasadzie to napisałbym dokładnie to co DruG47, ale nie chce mi sie;) Hehe

to jak sobie główny bohater wyszedł z pałacu jeszcze widziałem ;) w sumie to wyłączyłem pod sam koniec, jak się ta para kochanków prała ze sobą, więc chyba aż tak wiele mi nie umknęło :)

no dobra, ujmijmy to tak... każdy ma swój gust :D

a z takich \"linkowych\" filmów to mi się najbardziej podobał \"Shaolin Soccer\" :)

trzymta się [piwo]

dobra - plany sie zmieniły - Gothika wczoraj obejrzana - barzdo fajny film - la ring :P

Pozdr

Giorgione

imo to nie tylko nie ma wiele wspolnego z Ringiem, Gothika to poprostu slaby, przewidywalny, mocno naciagany dreszczowiec, w dodatku marnie zagrany ( Halle Berry wrzeszczy straszliwie oprzez caly film )

Zgadzam się z Biglebowsky\'m \"Gothika\" jest co najwyzej przecietna, mysle ze nie ma nawet co prownywac z \"Kragiem\".

Ja nic nie ogladalem przez dlugi czas ale ostatnio sie troche odchamilem i obejrzalem COWBOY BEBOP KNOCKIN` ON A HEAVEN`S DOOR :P :P

Polecam kazdemu bo SuUUUUUUUUUUUUUUUUPER anime :P

Wczoraj ogladnalem sobie \"Master and Commander\", film zaliczylem do kategorii : \"dobry, ale gdybym go nie widzial, nic by sie nie stalo\".

Pozdrawiam