Skocz do zawartości

Ostatnio obejrzane filmy, polecane filmy


Nimrod

Rekomendowane odpowiedzi

3 jest spoko.

 

Fajna była scena z tym kolesiem w kiblu (ta z 8 mili). Ale o niczym wiecej nie bede mówił....

 

A ja oglądałem

Ghost ship - spoko film. Ostra była ta scena co rozwaliło tych ludzi na parkiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gothika - kolejny przeciętny horror

Telefon - dobry film sensacyjny

Scary Movie 3 - no coz duzo mozna by mowic, do 1 mu daleko ale IMHO lepszy od 2, po prostu dobra komedia w amerykanskim stylu (przydaje sie znajomosc filmow: Znaki, Krąg (The Ring), 8 Mila i Matrixa Reaktywacji)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sobie ostatnio obejżałem \"Hero\" i muszę powiedzieć (tylko nie bij Kozioo :P), że jest to drugi film w moim życiu, który wyłączyłem z nudów przed końcem :) zawsze wszystkie filmy oglądam od początku aż do napisów, żeby nic nie przegapić, ale tu modliłem się o zakończenie już po 30-stej minucie :| aż nie wytrzymałem i wyłączyłem po 60-tej... według mnie ten film nie ma nic, co by mogło zachęcić do oglądania, no chyba, że komuś się podobają akcje na \"linkach\" w stylu biegania po dachu w filmie \"Przyczajony Tygrys, Ukryty Smok\", tyle że pomnożone przez 5 :]

 

moja ocena 1+/10 (plusik za... sam nie wiem ;))

 

[piwo]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loozack : Jestem oburzony twoją opinią ;).

Ten film to nie tylko pokaz niesamowitych pojedynków, które moim zdaniem, są perfekcyjnie wyreżyserowane. To również piękne zdjęcia, oraz ciekawa fabuła. W tym filmie jest niesamowita lekkość, której niewątpliwe brakuje np. amerykańskim filmom akcji. Jeśli nie dostrzegasz w nim niczego poza lataniem na sznurkach to twoja strata :). Świetny film, na którym nie nudziłem się ani sekundy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, to sobie nagrabiłem ;) jednak takie klimaty wolę oglądać w jakimś dobrym anime (Ninja Scroll naprzykład ), niż w wykonaniu aktorów :)

 

a teraz jak patrzę na avatar DruGa to aż mnie ciary przechodzą :D

 

pozdrawiam [piwo]

 

[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bój sie Loozack.;) Ten film jest piękny... Po prostu... Może miałeś złe nastawienie przed filmem? Jeśli spodziewałeś sie czystej nawalanki w stylu matrix 2 i 3 tyle ze w realiach starożytnych Chin, to rzeczywiście mozesz być zawiedziony... Mnie wciągnęła opowieść ktorej ekranizacją był właśnie \"Hero\". Miała w sobie \"to coś\". I tyle. O innych zaletach pisałem wcześniej.

 

EDIT

Giorgione - chyba nie shaft. Drug zamiast modkowania ma teraz inne hobby:] Kupuje pewno dużo strun do fortepianu;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie czytam wasze posty o tym \"Hero\" i jedno mnie gnębi... czy wy też oglądaliście to w japońskiej wersji ?? czy może jest jakaś inna a ja nie wiem ?? :| bo w tej co ja widziałem, to fabuła była taka, że koleś 10 lat się szkolił w sztukach walki tylko po to, żeby zabić króla, a w końcu gdy poszedł to zrobić to zamiast go zabić to sobie opowiadali historie swojego życia :D

 

[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak sobie główny bohater wyszedł z pałacu jeszcze widziałem ;) w sumie to wyłączyłem pod sam koniec, jak się ta para kochanków prała ze sobą, więc chyba aż tak wiele mi nie umknęło :)

no dobra, ujmijmy to tak... każdy ma swój gust :D

a z takich \"linkowych\" filmów to mi się najbardziej podobał \"Shaolin Soccer\" :)

 

trzymta się [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by biglebowsky

imo to nie tylko nie ma wiele wspolnego z Ringiem, Gothika to poprostu slaby, przewidywalny, mocno naciagany dreszczowiec, w dodatku marnie zagrany ( Halle Berry wrzeszczy straszliwie oprzez caly film )

 

Możliwe - ale dla mnie to nie było zbyt wiele różnicy pomiedzy gothiką a ringiem - nie wiem może ślepy jestem:P

 

Pozdr

Giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do ringu to zrobilem znajomym kawal :D ogladali w godzinach nocnych wlasnie ten film :D tak sie zlozylo ze wiedzialem kiedy skoncza :) wiec zaraz po zakonczeniu zadzwonilem mowiac ta pamietna kwestie: \"za 7 dni umrzesz\" rozlaczajac sie chwile pozniej buhaha mieli taka schize ze jak sie dowiedzieli ze to ja to chieli mnie zlinczowac

hehe

Hero - wspaniala basn z moralem... walki w tym stylu raczej mnie nie bawia ale ten film i tak byl super

 

co do zartu to akurat odebrala moja ulubiona troszke naiwna znajoma wiec klimat sam sie podkrecil :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wlasnie obejrzalem Stalowego Giganta, swietna animacja. Uzupelnianie tradycyjnej animki 3d daje rade i jest na poziomie trio z bellevillem a to 99 rok. I ma fajny klimat zimnej wojny.

 

A widzial ktos Basn o ludziach stad ?? mnie sie podobal, szczegolnie Tym :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilismy z Pasji. Jak dla mnie pozycja rewelacyjna. Mistrzowsko nakrecony, robi naprawde kolosalne wrażenie. Szczeze kazdemu polecam wizyte w kinie. ps. nie schrzancie sobie sprawy i nie ogladajcie tego w divx!

 

I jeszcze jedno ps. Bardzo duzo babci odwiedzilo kino. Ciekawie to wygladalo jak idac sala zobaczylo sie np 80 letnia pania z popcornem i cola:) Tak trzymac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy widzial ktos z was amatorski film: Gangi Nowego Osiedla. Jest on dostepny gdzies na necie, jak wygrzebie linka to zamieszcze.

 

Film mi bardzo przypadl do gustu, widac ze autorzy postawili sobie jakis cel i go zrealizowali, dlatego chwala im za to. [piwo]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kolei:

1. Dark Water (Honogurai mizu no soko kara) kolejny horror reżysera japońskiego Ring\'a, moim zdaniem bardzo dobry, choć troszkę gorszy od Ring\'a (tego amerykańskiego, bo japońskiego nie widziałem choć fabuła dużo się nie różni). Ogólne wrażenie psuje trochę dziwna IMHO końcówka, mimo to szczerze polecam!

2. Lepiej późno niż później (Something\'s Gotta Give), dobra komedia romantyczna z świetnymi rolami Jack\'a Nicholson\'a i Diane Keaton, również polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam wszystkim z calego serca nowa wersje ( z 2003 ) Teksanskiej Masakry Pila Mechaniczna. film mnie po prostu zgniotl, daaawno sie tak nie balem, jeden z najlepszych horrorow jakie w zyciu widzialem, a widzialem ich duuzo. noi ta Jessica Biel, ach...

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

\"E.T.\" - wreszcie... Ale nie podobał mi się - jakiś taki infantylny. Wzruszenia na siłę - to nie dla mnie. I jeszcze \"The Hulk\" - tylko z jednego powodu - finalRender w akcji. Cienki jak świst bata (efekty OK) - no może poza ładną panią się przewijającą. I jak zwykle na dobranoc odcineczek Futuramy - achh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio obejrzane :

 

Butterfly Effect - świetny film, doskonały scenariusz, jednak musiałem oglądać go w wersji angielskiej, bez napisów i tylko 2/3 zrozumiałem :(...

 

Big Fish - Świetna opowieść, o przenikaniu się świata fikcyjnego, ze światem realnym...

 

Ława przysięgłych - Dobry, chociaż nic nowego tam nie było :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności