Jump to content
Nimrod

Ostatnio obejrzane filmy, polecane filmy

Recommended Posts

Dla mnie 1 lepsza, całość bardzo dobra, a zakończenie hmm mi się podobało jeszcze świetna muzyka na koncu (the verve - bitter sweet symphony) mniam!

mi tylko szkoda tego kolesia co na koniec zginą

:(

Zreszta musze jeszcze raz obejrzec bo prawie wogule nie pamietam.

Fight club - Strasznie porąbany filmik.

Truman show - nie był taki smieszny

Ostra jazda - oglądałem kilka razy, bardzo fajny

Czy ktoś wie może gdzie można znalez napisy do cheech and chong\'s Up in smoke??

TA - i dobrze, że Sebastian umarł - tak to bym tego filmu nie starał się nawet zapamiętać, a tak proszę :)

Fight Club - Można go nazwać innym, nietuzinkowym, nietypowym ale NIE tak jak ty to określiłeś :P

A tak ostatni z tego co się obejżało :

Stara Baśń - OMG! Przy tym to \"Ogniem i mieczem\" powinno dostać min 10 oskarów. A \"WieŚmin\" jednego w dziedzinie efektów specjalncyh :)

Kru - trzeba było jeszce bardziej mnie zniechęcić to bym chociaż nie marnował tych dwóch godzin.

What A Woman Wants - bardzo miła i ciepła komedia, dobra na jeden z tych nudnych wieczorów.

Przerażacze - lubię wracać do tego filmu, ma to COŚ :)

Kłobuc - wielkie dzięki

a ja ci mówi fight club był troche porąbany.

jak dla mnie był za bardzo zakręcony.

On sobie strzelił w ryj i przeżył czy jak to tam było??

Oni (They) - horror, taki sobie, chcieli zrobić coś z gatunku horrorów które są straszne pomimo ze nie widac tego co straszy, do konca im nie wyszlo, nie polecam, ale i nie odradzam, przeciętny film.

depresja ganstera - fajny film

Przekręt - Bardzo się podobał. Kurde chciałbym miec takiego ciosa jak ten cygan.

bruce wszechmogący - małpka była najlepsza .

Ostatni Samuraj- Film dobrze wyżerysowany, fajne pojedynki i sceny batalistyczne. Ogółem film obejrzałem ponieważ uczę się kendo (dokł. iaido) i uświadomiłem sobie że być aktorem to nie jest łatwa sprawa... Tom Cruise jest chwalony przez wielu wschodnich mistrzów kendo że opanował dość dobrze walkę kataną w tak krótkim czasie. Może to jakoś głupio brzmi ale ja już zasypiam przed kompem, żegnam.

A ja sobie wczoraj ogladnolem LOTR 1 - Extended Version, na reszcie zobaczylem sceny w Lothrien, tego mi brakowalo, ale dalej nie ma Toma ;(

Pozdrawiam

hehe pewnie cie zainteresuje snakequ ze podczas jednej ze scen wielce szanowny tom cruise malo co nie stracil glowy hehe poniewaz nie zdazyl sie odsunac i tylko wielki kunszt partnera ocalil jego glowe wiec moga oni sobie go chwalic :) a film chetniem obejze...

hmm...

Czytałem w gazecie o tym i to nie była jego wina (toma) tylko jakiegoś mechanicznego konia co nie chciał upaść.

Ta słyszałem o tym incydencie, nie twierdze przecież że T.C jest jakiś super...[lol2]

Tak przy okazji walk to wczoraj sobie \"Hero\" obejrzałem. Świetny film. Ciekawy efekt daje gra kolorem. Jeśli ktoś nie obejrzał to polecam.

Dzien swistaka :D goraco polecam :) (\" podwojna cola, frytki i dwa hamburgery hehe kto ogladal ten wie :) )

A ja ogladałem ostatnio \" między słowami \"- gorąco polecam - bardzo fajny film - niskobudżetowy ale jeden z lepszych jakie ostatnio oglądałem - klimat, cała histora (czasami zabawna czasami wzruszajaca) - masa dobrego kina:D

Pozdr

Giorgione

a ja ostatnio oglądałem przekręt i musze powiedziec że był zajebisty.

teraz szykuje się na gothika chociaż słyszałem od kogoś że nie jest najlepszy.

wlasnie obejzalem w HBO \"Halloween Resurection\" - ojej czy dzis juz nikt nie potrafi zrobic dobrego horroru? Takie filmy zwykle sa naiwne, ale tu czulem sie jak by mi wszczepiono wprost z Pentium - modul przewidywania zdarzen:D

Ostatni DOBRY horror jaki mnie zaskoczyl to byl The Ring w wersji USA.

Tymczasem w TVN Turbo jacys amerykanscy misiowie wciskaja pierdoły na temat aut - zalosne (niby ma byc smieszne hehe), juz lepiej jak reklamuja supersrodek do nablyszczania karoserii ktorego nawet laser nie przepali...

Chyba ide spac!

Czesc!

Ostatnio obejrzane:

Miedzy słowami - niezly film.

Looney Tunes Back in Action - raczej slabe chociaz ma momenty

Duza Ryba Tima Burtona - kapitalny film, kolejny majstersztyk tego rezysera, ale jak nie lubiliscie jego poprzednich to sie nie wybierajcie, ale ja go po prostu uwielbiam :D.

Ostatnio na miescie zauwazylem plakat \"Straszny film 3\" - NORMALNIE cos takiego powala mnie natychmiast ze smiechu. Dwojka byla rewelacyjna, wypada wiec wybrac sie na trojke :)