Skocz do zawartości

Ostatnio obejrzane filmy, polecane filmy


Nimrod

Rekomendowane odpowiedzi

Final Fantasy VII: Advent Children - wgniotlo mnie w fotel. Sceny walk itp wymiataja, ale w niektorych momentach nie podobala mi sie animacja postaci [momentami Tifa chodzila jak kijek od miotly :/], ale to szczegoliki.

 

10/10

 

Szczerze polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"The Girl Next Door/Dziewczyna z Sasiedztwa" obejrzalem:) i ....

spodziewalem sie czegos w stylu "American Pie"...

i jakie bylo moje zdziwienie jak okazalo sie ze to zupelnie cos innego...ps American Pie jest ********* ale

TGND tez jest zajefajne to taka naprawde wypasina komiedia romantyczna:)

po porostu warto:)

naprawde fajna zabawa:)

polecam goraca:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

the big lebowski :)

genialna komedia o luzaku - jeff bridges-; nie jest to film pokroju "american pie"- smialem sie przez caly czas:) dialogi bardzo fajne

 

wyspa- nic ciekawego

 

i'm sam- bardzo wzruszajacy film, prawie sie 2 razy popłakalem :) shon penn jest swietny

 

the longest yard- klimaty wiezienne- heh pudło na wesolo- mi sie podobal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj ogadalem ten film dokumentalny "superwulkan"

powiem ze sie troche zawiodlem.... gdyz to byl zwykly film katastroficzny z odrobina dokumentu......

ale yellowstone robi wrazenie

aha i jeszcze dlug obejzalem......

flash big'a lebowskiego ogladalem dawno temu ale film super ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Land of the Dead (Ziemia żywych trupów) - horror to to nie jest, ale film byl naprawde niezly, bo jak w np. wszystkich zywych trupach i residentach byl ciagle ten sam pomysl, to tutaj juz zombi'ki ucza sie^^ posluguja sie bronia, chodza pod woda (!) itp. a akcja byla prawie non stop, moze i nie jest to film roku, ale polecic go moge:) moja ocenka 7+/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malevolence - troszke dziwna rola aktorow, amatorsko to wygladalo, pomysl tez wyklepany (ktos zabija i sie starzeje uczy kogos mlodego zabijac, mlody zabija starego i tak w kolko...), ale mozna obejrzec choc przestraszyc sie nie mozna, niestety

The Jacket (Obłęd) - przepiekny film, strasznie mi sie podobal, na poczatku wszystko bylo pomieszane, ale pozniej sie wszystko fajnie wyjasnialo. polecam!

Głosy - nawet niezly, tylko ze to raczej podpinam pod dramat niz jakis thriller albo horror...

Karol - człowiek który został papieżem - yyy nuuuuda....

 

EDIT:

 

Ostra jazda (Roadtrip) - niezla komedia, wprost dla mnie:D

Requiem For A Dream - bez komentarza o_O

Las Vegas Parano - wszystko no normalnie wszystko tam cpali i pili^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedługo ma mieć w Polsce premierę "Straż nocna" (czy jakoś tak, w kazdym bądz razei "Nocznoj dozor" w oryginale).

Widział moze juz ktos ten film? Nie wiem, czy warto iść na to do kina.

Choć czytałem juz jedną powieść Łukjanienki, i była wypasiona (ten film, to ekranizacja powieści tegoż autora). Generalnie połączenie fantasy, sf i nieco sensacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos ostanio reklowowali jakies anime polaczone z 3d, zapomnialem jak to sie nazywa, ale film sie nawet fajnie zapowiadal, znacie tytul?

 

to chyba "Appleseed". tu zerknij i zobacz czy to ten film

http://appleseed.filmweb.pl/

 

skoro już mowa o anime - jakie filmy moglibyście polecić, aby się nie zrazić do tego gatunku? na razie widziałem tylko "Ghost in the shell" i swego czasu oglądałem "Noir" na niemieckiej vivie, aby poćwiczyć rozumienie mowionego niemieckiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeee hemmm jak dla mnie wojna swiatow byla stanowczo za krotka i niektore watki byly mega smiesne np. syn glownego bohatera...ktory wiadomo gdzie poszedl i jak skonczyl [a raczej nie skonczyl...nie pisze jak bo moze ktos jeszcze nie widzial :P]

wczoraj ogladalem "4 braci" calkiem fajny film sensacyjny chociaz jakos zabardzo nie powala ale mozna zobaczyc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filmy ktore ostatnio ogladalem :

The Transporter 2 -czyli o takim co to syrenka potrafi 360 w powietrzu wywinac i bezpiecznie wyladaowac. jak dlmanie film sredni na jeza , niektore sceny poscigow przesadzone na maxa.

The Skeleton Key - naprawde dobry thriller niepowtarzalnym zakonczeniem .[ film dla pasjonatow hoodooo [kult afrykanski] ,niemylic z voodoo .

Devil Reject - niepolecam film rownie kiepski jak nazwisko jego tworcy .

Land of the Dead - niewiem jak wy ale ja uwielbiam tego typu filmy przedewszystkim za harakteryzacje . I tu posjonatom chyba polecac niebede.

Pitbull - oczywiscie mowa o ppolskim filmie , jedna z lepszych produkcji w ostatnim czasie przynajmniej mi sie tak wydaje.

to tyle odmenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klucz do koszmaru - film godny uwagi, milo sie ogladalo, nie nudzilem sie na zadnej scenie, i co najwazniejsze zakonczenie bylo zle:D

Kill Bill 2 - moze byc, motyw z okiem rulez:]

Pacyfikator - myslalem ze bedzie to komedia jakich wiele (dzieci probuja pozbyc sie nianki) ale jakos film mi sie spodobal, ma to cos w sobie:] choc nie zmienia to faktu ze Van Disel nie pasuje tam:P

Chłopaczki z sasiedztwa - jesli trawisz hip-hopowe komedie to warto obejrzec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Four Brothers - dosyc ciekawy...

Green Street Hooligans - super :D

Land Of The Dead - szmira :F

The Brothers Grimm - bajka :P

American Pie: Band Camp - hehe lol :P. Brat Stiflera wkracza do akcji xD

Dust To Glory - ciekawy film opowiadajacy o wyscigu Baja i jego uczestnikach :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Green street hooligans - wieje amerykanskim paluchem (ostatnio obseruje amerykanskie gowno w prawie kazdym filmie (tandetne scenariusze mają) , no ale ten film jest calkiem niezly ;] cale szczescie ze nie amerykanski jedynie kilka motywów pod to podchodzących , polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin -> amerykańskie gówno ? Polecam zatem obejrzeć choćby wspomniane "Broken Flowers" (Bill Muray ponoć kończy karierę tym filmem) czy idąc tym tropem "Coffe and Cigarretes" (bardzo różny film, przez jego segmentową budowę, ale to co w nim poważne zostanie w głowie na długo) lub rewelacyjny IMO film "The Hours" (Godziny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"plan lotu" z Jodie Foster. Bylem w kinie, liczylem na ciekawe kino akcji, a sie milo rozczarowalem, film ciekawy przez wieksza czesc nie wiadomo kto jest winny zbrodni, tylko zakonczenie kiczowate szczególnie na tle reszty filmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności