Skocz do zawartości

Ostatnio obejrzane filmy, polecane filmy


Nimrod

Rekomendowane odpowiedzi

Doom - Filmów o potworach w jakimś tajnym laboratorium już kilka było, a ten wiele nowego nie wnosi. Kilka potworów z gry, fragment FPP i to w zasadzie na tyle :) Z braku czegoś lepszego można obejrzeć... chociaż może niekoniecznie za 14 złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe eeee no to nic nie mowilem :D moja kobieta tez jest fanka :D

 

a tak z innej beczki SUPERNATURAL moze nie film tylko serial ale tez calkiem fajny ...o braciach...lowcach demonow :)[z seriali jeszcze jest calkiem oki SURFACE czy siakos tak :)]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie sciagnalem i niedlugo obejrze "Autostopem przez galaktykę" (na podstawie powiesci pod tym samym tytułem. jesli lubicie Montyh Python to to też powinna sie wam spodobać).

może jeszcze do kina się wybiore na Doom, Straż nocną (na podstawie powieści Łukjanienko - tytuł to chyba Nocny patrol) oraz Gnijąca panna młoda (CG no to warto obejrzeć, poza tym sam film też jest podobno fajny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie sciagnalem i niedlugo obejrze "Autostopem przez galaktykę" (na podstawie powiesci pod tym samym tytułem. jesli lubicie Montyh Python to to też powinna sie wam spodobać)
Dla mnie ten film ma baaardzo niewiele wspolnego z Monthy Pythonem.

 

NI!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie pisalem, ze ma duzo wspólnego, tylko że podobno też charakteryzuje się angielskim humorem. poza tym wiele osób tez podobnie twierdzi.

no ale film obejrze sobie w piątek i wtedy będę mógł sie za siebie wypowiedzieć.

w sumie wypadałoby najpierw przeczytać ksiazke, ale biorąc pod uwage jej grubość, zajełoby mi to trochę czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie pisalem, ze ma duzo wspólnego, tylko że podobno też charakteryzuje się angielskim humorem. poza tym wiele osób tez podobnie twierdzi.

no ale film obejrze sobie w piątek i wtedy będę mógł sie za siebie wypowiedzieć.

w sumie wypadałoby najpierw przeczytać ksiazke, ale biorąc pod uwage jej grubość, zajełoby mi to trochę czasu...

No to mnie rozbroiłeś jeżeli ta książka jest gruba to ja jestem wysoka i szczupła blondynka. Jakbyś to powiedział o Władcy Pierścieni no to bym zrozumiała ale Autostopem... Jak już tu pisałem książka 1k x lepsza.

W Appleseed to grafika troszkę rozczarowuje, ten toonkowy render nie jest najwyższych lotów. (nie widziałem jeszcze całości, więc może zmienie zdanie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowiąc, ze jest gruba, mialem na myśli cały cykl, czyli 5 tomów, nie tylko pierwszy (choć akurat film jest na podstawie pierwszego tomu).

film dziś sobie już obejrzałem i teraz tylko jeszcze doczytam "błekitny mars"(to jest dopiero grube: 3 tomy po 700stron) i chyba zabiore sie za "autostopem przez galaktykę"

 

co do filmów - to co teraz leci w kinie warte polecenia? (nie muszą być jakieś zbyt ambitne filmy:))

 

i jak to jest z tym Appleseed? bo słyszałem już dużo sprzecznych opini... jeśli nie dla fabuły, to może dla czegoś innego warto to chociaż obejrzec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie ma w kinach, boooo. Mialo być V for Vendetta ale jakos nie widać. Na Doomie przyjemnie sie odmóżdżyłem.

Już dawno nie widziałem filmu po którym bym zrobił opad szczeny. No dobra Batman mi się podobał ale to takie lekkie wszystkie dla relaksu.

Pamiętam, że Mechanik by w miarę ok. I nie rozumiem dlaczego ludzie och i ach na temat filmu 9 Songs. Taki nijaki ten film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To o tym jak ludzie grali w grę a potem okazało się że sami są grą?

A w kwesti "Przewodnika..." to chyba cały cykl nie został wydany. Mam trzy książki (zdaje się) a było chyba pięć:D Szkoda że w związku z filmem wydali tylko pierwszą. Film dość różni się od książki (szczególnie zakończenie) niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie z kina wróciłem ;)

Fajny ten nowy Harry. Dobrze, że zmienili treść w porównaniu z książką. Oryginalna wersja mi się nie podobała, a adaptacja filmowa już troszke bardziej mi pasuje. Teraz to już nie bajka dla dzieciaków, a raczej historia o szkolnym życiu (szeroko przedstawione przygotowania do balu ;> itd.)

Wizualnie oczywiście rewelacja! Niektóre efekty naprawde niezłe. Najfajniejsze sceny robione w całości w 3d - np. wynurzanie się tego statku (kto widział, ten wie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzis obejrzalem James and the giant peach produkcji Tima Burtona i wykonego tą samą techniką co gnijąca panna młoda. Kiedys jak maly 6latkiem bylem to w kinie oglądałem i wydawało mi się genialne. Teraz wydawało się troche za bardzo infantylne- duzo disneyowatych piosenek i lukrowatych scen. Ale platycznie wciaz bardzo fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Creep (Lęk) - jesli macie ok. 1h 30m wolnego czasu i nie wiecie co z nim zrobic, na pewno nie ogladajcie tego filmu...dno zupelne, nawet gatunek trudno okreslic, bo niby horror a nic strasznego tam nie ma :/, glupie i tyle

Saw 2 - tak jak czesc pierwsza zaskakujacy i ciekawy, polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności