Skocz do zawartości

Ostatnio obejrzane filmy, polecane filmy


Nimrod

Rekomendowane odpowiedzi

Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa - bardzo mi sie podobal. Szczerze polecam film i jak ksiazke :).

King Kong - obejrzalem go glownie ze wzgledu na efekty - swietny rig Konga :). 187 min to jednak troche duzo, ale rzadko kiedy sie nudzimy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ring II - taki jakis, hmm nie zrobil na mnie wrazenia...Ring I lepszy

Czas Surferow - dobra polska komedia, to nie to samo co "chlopaki nie placza" ale tez mozna sie posmiac, polecam :) (oczywiscie duzo przeklenstw jest - ale to chyba nic nowego w naszych komediach :])

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Empeck - racja.

Poza tym Narnia nie jest tylko do 12 lat. ja sam książke czytałem kilkanascie razy, naprawdę jest co czytać.

To po prostu film dla tych, którzy lubią te klimaty i mają do nich odpowiednią wyobraźnię.

Poza tym poprzednie ekranizacje Narni, gdzie wszystkie fantastyczne postacie były animowane, czyli była to zwykła kreskówka (żeby chociaz to była kreskówka na poziomie Królika Rogera...) byly do bani.

A tak poza tym to czekam teraz już tylko na dalsze ekranizacje pozostałych częsci.

Jeszcze jedno: czemu jeszcze nikt nie sfilmował Siostrzeńca Czarodzieja na przykład? To jest prawdziwa pierwsza część historii o Narni, gdzie Narnia dosłownie dopiero powstaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego że kolejność wg Lewisa jest właśnie taka - Lew, Czarownica i Stara Szafa jest pierwszą częścią, pomimo że nie jest to zgodne z chronologią wydarzeń. Siostrzeniec Czarodzieja wraz z cześcią Koń i jego chłopiec to moje ulubione części. Chciałbym je zobaczyć w kinie, ciekawe czy skusza się na ekranizację całości. Pozostałe części nie są tak popularne jak pierwsza.

 

Książka wbrew wszystkiemu jest nie tylko dla dzieci.

 

IMHO najlepszy film zeszłego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niektore momenty z Piły II na prawde byly mocne, ale NAPRAWDE warto najpierw obejrzec czesc pierwszą.

 

A mi się Narnia podobała, jak to ogladałem to zrobilo mi sie tak jakos cieplo na sercu, i nawet sie usmiechnalem po skonczonej bitwie(nawet sam nie wiem dlaczego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Island - naprawde fajny film jak nasza seksmisja :D

 

Nie wierzcie koledze, cos mu sie pomylilo - The Island to bardzo bardzo sredni amerykanski gniot :]

Porownywanie tego filmu z nasza swietna "Seksmisja" to profanacja niemalze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nielot: nawet nie wyobrażasz sobie jak bardzo jestem zaskoczony zakończeniem :D

a z wymyśoną fabułą? zależy jak do tego podejdziesz: imo jesli idziesz na piłę aby obejrzeć kolejny thriller to lepiej nie idź wcale...

ale warto iść. polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem oglądać serię dokumentalną wyprodukowaną przez BBC - "SPACE". Rewelka! Polecam każdemu, nie ma tak bardzo dużo informacji ale to co jest jest przedstawione w bardzo fajnej i łatwo przyswajalnej postaci. Niesamowite efekty cząsteczkowe, animacje budują klimat i pojęcie o kosmosie, a komentarz samego Sam`a Neil`a sprawia, że serię się ogląda po prostu przyjemnie. POLECAM !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

begotten [staroć, rok 1991] - Obrzydlistwo, nie polecam. Wręcz polecam nie oglądać.

cry wolf - bardzo zacny film sensacyjny/thriller. Spodziewałem sie czegoś dużo gorszego, a spotkała mnie miła niespodzianka:)

king kong - nic specjalnego, chociaz osobiscie ten film bedzie mi sie milo kojarzył;> Plusem jest niewątpliwie śliczny SSS na przerosniętych dzdzownicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Fog - film bezsensu, ale grala w nim Annie z Lost'ow^^

Transporter 2 - wedlug mnie lepsze od jedynki, ale niektore akcje to z SW wycieli chyba, za duzo w nim fantastyki..

Bracia Grimm - dla fanow dobre, dla mnie dopuszczajace (aah ta szkola^^), nuudny byl strasznie.

Królestwo Niebieskie - o ten film mi sie bardzo podobał, niezle efekty, dobry scenariusz (jak na film eeem.. historyczno-wojenny) 8/10

Pan Życia i Śmierci - dobry aktor, ale film nudny, zadnej akcji, jakas biografia czy cos.. eeh

Mean Girls - piegowata Lohanka rzadzi:D ale film niezbyt.. 4/10

First of Legend - Je Li w starym stylu, ilu ja tam sie bugow w tym filmie naliczylem, hehe ale ogolnie byl niezly

 

i wiele wiele wiecej, kto by to spamietal....^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cube zero - Film podobny do innych części Cube... ale tu cały film nie ogranicza się do sześcianów ... szkoda tylko, że widziałem 3 części i do tej pory nie wiem po co te całe sześciany ... Cube zero jest trochę wyjaśnienia ale i tak nie wiele wiadomo ... pułapki całkiem ciekawe ... akcja jest ... ale ogólnie oglądając ten film nie patrzyłem na zegarek i nie oglądałem się po pomieszczeniu ziewając tak jak to robiłem w czasie oglądania Saw 2 ... oceniam film jako część innych Cube ... 9/10

 

Gnijąca panna młoda - Na początku miałem mocno mieszane uczucia ... zwłaszcza, że wszystkie modele to kreatury ... np. ludzie wysocy, ale nogi jak zapałki ... ludzie niscy i grubi tak, że piłki przypominają ... ludzie z garbem takim, że głowa im "piersi" wychodzi ... itd. ;) ... ale gdy chwile oglądnąłem uznałem, że taki styl doskonale pasuje do klimatu filmu... homor dobry ... ogólnie całość mi się podobała za wyjątkiem dwóch rzeczy ... w pewnym momencie rodzice głównego bohatera wyjeżdżają i nie wiadomo co się dalej z nimi dzieje, a dodając, że woźnica ich wozu w czasie jazdy umiera i spada z wozu - mogło się sporo z nimi stać :rolleyes: ... no i to, że film jest taki krótki ... nie pamiętam kiedy ostatnio krytykowałem film za jego krótkość ... 8/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gnijąca panna młoda - Na początku miałem mocno mieszane uczucia ... zwłaszcza, że wszystkie modele to kreatury ... np. ludzie wysocy, ale nogi jak zapałki ... ludzie niscy i grubi tak, że piłki przypominają ...

No, Też chętnie bym to obejrzał ale niestety nie miałem przyjemności. Świetny natomiast był film "Miasteczko Hallowen" (leciał w drugi dzień Świąt) Także w rezyserii Tima Burtona i pierwszy film pełnometrazowy wykonany w technice poklatkowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem na "Opowieściach z NArni" po prostu tandeta...

Nie umywa się do "Władcy" film bez rozmachu, kaleka gra aktorska [dzieci].

Efekty takie sobie...

PO raz pierwszy od dawna nudziłem się w kinie.

Jednak film zdecydowanie dla młodszych, starszym moze sie wydac po prostu głupi, naiwny , niezabawny itd, itp....:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transporter II- smieszna bajka, tak bym to ujal w dwoch slowach, efekty hmm raczej kiepskie(mowie tutaj o modelingu i animacji obiektow 3d) ot chociazby wyboch lambo i samolot(to mnie rozbroilo maksymalnie).

 

Pan zycia i smierci - IMO bardzo dobry film, akcja byla i sentencji tez bylo kilka ciekawych :). Aktor bardzo fajne zagral swoja role(zreszta jak zawsze ;) ), zakonczenie ciekawe, samo porownanie do siebie dwoch braci tez ma sens ktory z nich byl tym "dobrym"

 

ja podobnie jak Shogun horrorow nie lubie :) ale dobre thrillerki owszem, jeden juz z nie najnowszy ale bardzo fajnych to "Mind hunters" trzyma w napieciu do ostatniej minuty, doslowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chveti - no tez ogladalem i tez mi sie podobalo, choc mam pewne zastrzezenia co do drog w tym miescie, sa za "czyste" ! potem dla poprawki obejrzalem "Wonderfull days" i musze przyznac...hmmm podobny poziom trzymaja i na koncu "GitS 2: Innorence" i musze, uchylic czola bo jesli chodzi o samo wykonanie fektow komputerowych jest najlepszy z tej trujki.

Potem byla tylko Narnia po raz 2 i zachwyca mnie tylko ta cala "Krolowa" i jej galy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi w przeciwienstwie do rowr'a podobał sie chyba tylko LEW, cała reszta... ehehhh. Moze mam sentyment dla "króla lwa" ach te Disneyowskie prodokcje.

Saw ][ oglądnołem nie całkiem legalnie jakies 2miechy temu i duze wrazenie pozostawia. Bardzo dobry, przemyślany [ "choć troche za cube'o podobny" ] ale o.k - daje do myslenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie oglądał moze juz ktoś tę nową azjatycką produkcje " S H U T T E R " [Widmo] ???

 

p.s

[sorq jak 2 posty pod sobą] (ostatni raz)

PYTANIE 2

EDIT 2 :

Na filmweb.pl pisze coś takiego :

"Tajlandzki horror zrobiony przez parę filmowców, którzy w chwili realizacji zdjęć nie mieli jeszcze ukończonych 25 lat.

Film rozpoczyna się pewnego wieczoru, g ... bla bla bla.... "

PREMIERA ŚWIAT : 2004-09-09 (Świat)

PREMIERA POLSKA 2006-02-03 - [lol?} CZy polska jest az tak opozniona, czy wydają zamerykanizowaną wersje , tak jak to było naprzykład z the "RiNgiem"... ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Hooligans - czyli Frodo Baggins w nowym wcieleniu, angielskie kibola. Film niczym sie nie wyroznia, ale tez nie odrzuca, mozna obejrzec, ot tak, jak sie ma kolacje i ochote na zwykly film. Martwi mnie ze moze nasi rodzimi kibole to obejrza i poczuja sie tacy wspaniali (bo w filmie do bezsensownej przemocy podpiete sa wyzsze wartosci - w stylu honor, braterska przyjazn). I co gorsza, moze obejrza to dzieciaki w wieku 12 lat i uznaja ze to swietna zabawa :/

The Hoolignas - powinni tego zabronic... niektorym

 

Madagaskar PL dubbing - eee nie spodobala mi sie polska wersja - zepsuli najfajniesze dialogi, postacie (pingwiny). Wersja angielska jest o niebo smieszniejsza :]

 

Orgazmo - nie pamietam juz czy o tym pisalem - komedia z tworcami South Parku w rolach glownych (ta sama ekipa co w Bejzbolokoszu, jezeli ktos kojarzy). Z pare (doslownie) motywow jest bardzo dobrych, reszta - srednia, ani razu nie smialem sie na glos - zly znak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności