Skocz do zawartości

Ostatnio obejrzane filmy, polecane filmy


Nimrod

Rekomendowane odpowiedzi

Francuski Numer - ekhm przemilcze... Jedyny pozytyw to Karolina Gruszka ;]

Rozowa Pantera - zasmialem sie moze z 2 razy...

Derailed / Wykolejony {PL} - zaskoczyl mnie, pozytywnie

Chaos - nawet, nawet :]

Edison - jw ;]

The Last Ride - omg, szmira xD

Ong Bak 2 - fabula pr0 - glowny bohater udaje sie do Australii w celu poszukiwania swojego slonia... - walki muai thai wymiataja {poza jedna, bodajze przedostatnia, gdy glowny bohater lamie nogi, rece, kregoslupy, zebra, mostki etc etc ok. 60 doroslym facetom - pfff xD}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knysha.. qrde miałem se tego Ong Bak 2 obejrzeć.. na 1 byłem w kinie... walki super...

 

chveti hej też byłem na piratach :)... na premierze.. torche sie gupio czułem w otoczeniu przebranych za piratów qumpli siostry :D ale ujdzie (swoją drogą ich zdjęcia mają być na stronce Heliosa :)...)

Bardzo szkoda, ze nie oglądałeś 1, to grzech iśc na ciąg dalszy nie zobaczywszy początku :)... film fabularnie jest jak można się było spodziewać słabszy od "klątwy czarnej perły" ale trzyma klimat Seven Sea :)... plus za klimacik, muzyke, walki, efekty, grę aktorską :)

film serio warto obejrzeć...

aczkolwiek zakończenie troche dziwne... sry.. ale jak wystawiam faceta na śmierć to nie po to, by lecieć zanim go ratowac potem :)... noi postać z ostatniej sceny nie powinna się tam pojawić.. bo się robi Dragon Ball, zaraz poleca szukać kryształowych kul...

 

a tak na zakończenie "ja mam słoik ziemi"....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knysha - nie dopisałeś że byli nieźle nakoksowani :) - hmm albo jak to by powiedzieli - dużo cwiczą i jedzą jajecznice ;)

 

Kto z was oglądał

The Fast And The Furious - Tokyo Drift
?? dobra akcja ale troche krótki :( najlepszy z 3 wydanych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem! Świetna praca kamery, wartka akcja, ****** fury i Drift. Zniszczyły mnie też "łabaki". 9-/10 wg mnie

 

 

Skok przez płot 8/10 - może dlatego, że oglądałem bez dubbingu i większość dowcipów rozumiałem z angielskich dialogów, ale ogólnie polecam! Wiewiór wymiata!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli ktos planuje niemiło spedzic wieczór to polecam 'film' "When A Stranger Calls" - myslałem że już wszystko w życiu widziałem ale ten film to jest dopiero porażka - przez 20 lat jak żyje czegoś tak głupiego nie widziałem. Szczerze nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skok przez płot 8/10 - może dlatego, że oglądałem bez dubbingu i większość dowcipów rozumiałem z angielskich dialogów, ale ogólnie polecam! Wiewiór wymiata!

 

Tia... ale motyw wiewióra zapożyczony od czerwoengo kapturka - choć musz eprzyzać że tutaj lepiej został ukazany :D

 

pozdrówka

giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piraciu z Karaibów2- po prostu dobrze zrobiony film. Akcja nie za wolna..ale tez nie za szybka, historia trocha zagmatfana...ale wciąga. Humorek jest i piracki klimacik:) Juz się nie moge doczekać kontynuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piraci z Karaibów 2 - zakończenie mimo wszystko (wiedziałem, że machnęli "od raza" dwie części) mnie zaskoczyło. Myślałem, że dojdzie przynajmniej do częściowego zamknięcia akcji. Tymczasem mamy kolejny "serial"...

 

Film jako taki ogląda się świetnie, a gra aktorska Depp'a powala (conajmniej mnie) - 8/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piraci z Karaibów 2 - mióóóóóóóóóóóóóóóóóóóóód w czystej postaci, rewelacyjne kino akcji z fajowym humorem, wspaniałym OSTem Hansa Zimmera, ciekawą grą aktorską, wartką akcją i tymi niesamowitymi efektami rodem z ILM.

Stawiam mojego iPoda (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi ;) ), że będzie przynajmniej nominacja do Oscar`a ®. Davy Jones jest zrobiony przewspaniale!!

 

Polecam każdemu i proszę, drodzy użytkownicy max3d, nie róbcie sobie krzywdy oglądając DivX`a. Warto iść do kina, poprostu warto!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leru - nie żebym Ci słodził;P, ale bardzo, ale to baardzo rzadko ktokolwiek z mojego otoczenia docenia muzykę Zimmera. Jak dla mnie to geniusz - rozpoznałbym jego muzykę nawet gdyby mnie ktoś obudził w nocy po imprezie.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piraci z Karaibów 2 - mióóóóóóóóóóóóóóóóóóóóód w czystej postaci,

 

Polecam każdemu i proszę, drodzy użytkownicy max3d, nie róbcie sobie krzywdy oglądając DivX`a. Warto iść do kina, poprostu warto!!

Zgadzam się. Do kina warto, warto. Na prawde się opłaca. Nie żal tych 15 zł (+10 na dojazd do Wrocka+coś na żarcie...w moim przypadku;) )

A muzyka Zimmera...jego utwór do Gladiatora "Now We're Free" (chyba...a może to był ten drugi:|) Bjutiful. Muzyka do "Piratów..." trzyma jego poziom...jednak nie wiem kto pozwolił na ściażke dźwiekową wpuścić 7minut kijowej techniawki (ostatni utwór na płycie).

 

Trzeba czekać do maja przyszłego roku na "Piratów z Karaibów:Na Końcu Świata";)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piraci z Karaibow 2 - heeeeeeel yeah! :D

 

3D | Leru 22:33:34

 

ale pewnie nie miała takiej fajnej twarzy jak Davey Jones

 

knY 22:33:42

 

hehehe

 

knY 22:33:45

 

no nie ; ]

 

knY 22:33:50

 

no ale Jones

 

knY 22:33:52

 

czlowieku

 

knY 22:33:56

 

czapka z glowy dla animatorow xD

 

3D | Leru 22:34:01

 

dokładnie

 

knY 22:34:17

 

i 5 ton kawioru + 1000L szampana

 

3D | Leru 22:34:19

 

i dal modelarzy i dla ludzi od oświetlenia, kompozycji, tekstur i renderingu

 

3D | Leru 22:34:21

 

i riggerów :D

 

knY 22:34:21

 

animacje zajebiste ;]

 

 

No i wszystko sie w tym streszcza ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X-men ostatni bastion - jestem totalnie zawiedziony ... najbardziej mnie zdołowała śmierć kilku kluczowych bohaterów i w moim mniemaniu chaotyczny scenariusz ... bleeeee ... nie wiem czy będzie kolejna część, ale jeśli tak to już mam spory niesmak do niej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X-men ostatni bastion - jestem totalnie zawiedziony ... najbardziej mnie zdołowała śmierć kilku kluczowych bohaterów i w moim mniemaniu chaotyczny scenariusz ... bleeeee ... nie wiem czy będzie kolejna część, ale jeśli tak to już mam spory niesmak do niej ...

Kolejna cześć bedze wiec jest szansa że sie zrehabilituja choć ja uważam że film najgorszy nie był ...choć 1 i 2 znacznie lepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tam X3 sie podobalo...fakt jakis niedosyt jest...moze przez dlugosc tego filmu, A raczej jej brak:P

 

Sin City ostatnio ogladalem i jestem pod wrazeniem:D naprawde dziwnie sie to oglada, oczywiscie w pozytywnym slowa tego znaczeniu:)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Wojna Światów i Egzorcyzmy Emily Rose - gdy człowiek jest wyspany => podatny na sugestie, to oba filmy potrafią wciągnąć.. i chyba o to chodzi - w obu przypadkach byłem cholernie ciekawy co się stanie na końcu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna cześć bedze wiec jest szansa że sie zrehabilituja choć ja uważam że film najgorszy nie był ...choć 1 i 2 znacznie lepsze

 

 

Na temat powstania filmu dużo nie wiem, choć jak mi wiadomo jest to na podstawie komiksu :rolleyes: (dużo wiem? :D ) ... ale powiem, że widzę dużo zaczerpniętych materiałów z filmu animowanego X-men Ewolucja ... powiedziałbym, że więcej jest z tej bajki niż z komiksu ... kiedys byłem miłośnikiem tej kreskówki ale jestm już na to chyba za stary :D ... mimo wszystko jeśli bedzie część 4 to bez profesorka to już nie jest to samo ... a może go ozywią? Chyba zwymiotuje jak coś takiego zobacze ... choć gdyby wprowadzili motyw z córką Magneto (jak w filmie animowanym) której jedynym celem jest unicestwienie ojca to mogłoby być ciekawie ... słabo już to pamiętam, ale córeczka miała taką samą moc jak ojciec a może i silniejszą + zdolność która chyba działała tylko na tatusia i ta zdolność powoli zabijała tatusia ...

 

 

Ehhh... a efekty z wyjątkiem końcowych nie przypadły mi do gustu :( ... pierwsze sceny gdy Logan odrabuje głowe symulowanemu robotowi według mnie jest mało realne ... za dużo bajki w filmie ... nie wiem jak się nazywał ten ze skrzydłami ale w pewnym ujęciu dziwnie nogi trzymał do góry jakby jakieś linki go trzymały ... OSZUST! :p ... z bólem mówie ... to najgorszy film jaki w tym roku oglądałem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat powstania filmu dużo nie wiem, choć jak mi wiadomo jest to na podstawie komiksu :rolleyes: (dużo wiem? :D ) ... ale powiem, że widzę dużo zaczerpniętych materiałów z filmu animowanego X-men Ewolucja ... powiedziałbym, że więcej jest z tej bajki niż z komiksu ... kiedys byłem miłośnikiem tej kreskówki ale jestm już na to chyba za stary :D ... mimo wszystko jeśli bedzie część 4 to bez profesorka to już nie jest to samo ... a może go ozywią? Chyba zwymiotuje jak coś takiego zobacze ... choć gdyby wprowadzili motyw z córką Magneto (jak w filmie animowanym) której jedynym celem jest unicestwienie ojca to mogłoby być ciekawie ... słabo już to pamiętam, ale córeczka miała taką samą moc jak ojciec a może i silniejszą + zdolność która chyba działała tylko na tatusia i ta zdolność powoli zabijała tatusia ...

 

 

Ehhh... a efekty z wyjątkiem końcowych nie przypadły mi do gustu :( ... pierwsze sceny gdy Logan odrabuje głowe symulowanemu robotowi według mnie jest mało realne ... za dużo bajki w filmie ... nie wiem jak się nazywał ten ze skrzydłami ale w pewnym ujęciu dziwnie nogi trzymał do góry jakby jakieś linki go trzymały ... OSZUST! :p ... z bólem mówie ... to najgorszy film jaki w tym roku oglądałem ...

 

A to ciekawa opinia.. ja uwazam ten film za latwy lekki i przyjemny imo zajmuje 2 miejsce na liscie tego typu filmow po Piratach 2 i przed MI III. Ogladalo bardzo dobrze. A ze efekty slabe?? Jestm zszokowany :DPoczatkowa scena z lewitujacymi samochdami na ulicach (fullCG) czy scena smierci Prof z domkiem (tez full CG) no i najwazniejsze komputerowe odmlodzenie Magneto i Profesora w 1 scenie retrospekcjii to robot a absolutnie HI-end

Bajki nie ogladalem i serie znam z filmow i uwazam za bardzo udana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o w morde o w morde wlasnie wrocilem z piratow ;o , pomijajac to dziecko co obok mnie siedzialo i bawilo sie komorka/wiercilo sie/rozrzucalo popcorn po ziemi/wychodzilo co 5min do kibelka; to film byl dobry, baa nawet b. dobry, rewelka poprostu, muza, HUMOR, efekty, rola aktorow, tylko to zakonczenie nie takie!, nie no jak nie zrobia 3 to ja niewiem, ciekawosc mnie zabije.. dawac 3 !!! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przed chwila obejzalem silent hilla - spytacie jak? w kinach juz nie ma a dvd w sierpniu, wiec wam odp: lepiej nie pytac :p film tez rewelka (no nawet lepszy od piratow, ale to moze dlatego ze jestem zagorzalym fanem sh) straszny nie byl ale fabulka niezla, muza - jak zawsze - najlepsza, zakonczenie - podobnie jak z piratami - dziwne ;p no i ogolnie dobrze bedzie mi sie spalo po takim seansie, pzdr :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silent Hill -> dla mnie totalna chała, nie polecam nikomu, chyba że ktoś lubi krojenie ludzi żywcem na ekranie albo jest mega miłośnikiem gry komputerowej...

Scenariusz jak z szablonu horrorowego, ciągle te same chwyty chorrorowe, cały film przewidywalny do bólu, a całość raczej obrzydliwa niż straszna...

 

Jedyne co fajne to scenografia i niektóre efekty - można podpatrzeć jak się uzyskuje efekt "strasznego" pomieszczenia...

 

Ogólnie tak jak poprzednie filmy powstające na podstawie gier to jest chała robiona dla kasy dla fanów gierki którzy i tak do kin pójdą...

 

nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi Piraci sie nie podobali. Generalnie film przypominał "zlewozmywakowy serial" (zasłyszane). Poszli w zbyt wielu kierunkach i za bardzo zamotali.

Po co np:

1. Historia ojca Willa (dramat sie kroi)

2. wątek z ludojadami nic do filmu nie wnosił

3. po co kontunuować historię psa z kluczami, skoro się go zostawia

4. Kommodor - PLEASE.

5. Trójkąt Kommodor, Jack, i Will na kole. Przegięcie i nie chodzi mi o koło.

6. Scena walki z pożyczanymi mieczami

7. Zawiść i smucenie wokół Elizabeth, Jacka i Willa - "Piekni i bogaci" odcinek 34245322.

8. Nikt nie wydaje sie umierać w tym filmie.

 

Na zakończenie powiem, że film był jak nieudany seks. Już myslisz, że nadchodzi koniec a tu nic. I tak kilka razy. W końcu, koniec został tak odwleczony, że tylko jaja bolą i żadna uciecha.

Poza tym X-Men 3 powinien trać tyle co Piraci i vice versa.

 

Mam nadzieję tylko że zakończą te wszystkie wątki które zaczeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przed chwila obejzalem silent hilla - spytacie jak? w kinach juz nie ma a dvd w sierpniu, wiec wam odp: lepiej nie pytac :p film tez rewelka (no nawet lepszy od piratow, ale to moze dlatego ze jestem zagorzalym fanem sh) straszny nie byl ale fabulka niezla, muza - jak zawsze - najlepsza, zakonczenie - podobnie jak z piratami - dziwne ;p no i ogolnie dobrze bedzie mi sie spalo po takim seansie, pzdr :D
ja sie troche zawiodlem na silent hillu, moze nie jako widz (bo nie weim co nowego mogliby wniesc amerykance do horrorów zeby mnie przestraszyc) ale jako fan gry, mysle ze fabuła w grze była wystarczająco rozwinieta zeby zrobić 2-godzinny film, który by nie nudził no i wlasnie spodziewalem sie wiecej ze strony fabuły i klimatu bo jednak to nie bylo to samo co w grze.

mam nadzieje ze Metal Gear Solida nie sprzedadzą amerykańcom bo zrobiaz z niego Mission Impossible 4 :/

 

a co do piratów to gratulacje dla panów z ekipy - udało im sie zrobić druga czesc w innym zupełnie stylu, nie powtarzając jedynki co nie jest proste, no i w ogóle Jack Sparrow i wsystko jasne, ze o Zimmerze nie wspomne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawa opinia.. ja uwazam ten film za latwy lekki i przyjemny imo zajmuje 2 miejsce na liscie tego typu filmow po Piratach 2 i przed MI III. Ogladalo bardzo dobrze. A ze efekty slabe?? Jestm zszokowany :DPoczatkowa scena z lewitujacymi samochdami na ulicach (fullCG) czy scena smierci Prof z domkiem (tez full CG) no i najwazniejsze komputerowe odmlodzenie Magneto i Profesora w 1 scenie retrospekcjii to robot a absolutnie HI-end

Bajki nie ogladalem i serie znam z filmow i uwazam za bardzo udana.

 

 

Może źle się wyraziłem ... efekty nie były złe ... nawet ładne ... ale one do mnie jakoś nie podchodziły ... nie przemawiały do mnie ... ja może robie błąd ... ale jak wposmniałem ... byłem wielkim miłośnikiem filmu animowanego i jakby to powiedzieć: ten film animowany jakoś wytworzył we mnie podejście do filmu ...

 

 

Na przykład ... w filmie animowanym Jean też zmieniła się w Feniksa o ile pamiętam choć całkiem w innych okolicznościach ... profesor podobie chciał pomóc jak w filmie ale podobnie mu się nie udało ... jednak profesor nie wyparował ale jak się okazało on też miał mroczną osobowość która w czasie walki z Feniksem stała się dominująca ... Profesor stał się znacznie silniejszy i chyba nawet zaczął chodzić ... Feniks walczył z Profesorem ... obydowje walczyli ze sobą i ze wszystkimi którzy się napatoczyli ... i tu się spodziewałem czegoś podobnego w filmie ... gdy Feniks unosił Profesora byłem pewny, że po chwili Profesor spojrzy na Feniksa zimnym martwym spojrzeniem i nagle jakaś siła ciśnie Feniksem przez ścianę tak, że wyleci na ulice a Profesor łagodnie opadnie i na własnych nogach ruszy do niej by ją ... eee ... dobić :p ... a tu Profesor się rozpadł ... ta scena mnie totalnie zdołowała :eek: ... to, że Jean i Scott umarli mnie nie rusza ... i tak nigdy nie lubiłem tych bohaterów ... ale śmierci Profesora nie daruje :rolleyes: ... zwłaszcza, że o ile pamiętam film animowany kończy się śmiercią profesora albo jego odejściem (śpiączka czy coś takiego) ... nie pamiętam dokładnie

 

 

Ciekawe czy spełnią się moje domysły ... podobnie jak w filmie animowanym Magneto zostawił Mistic, która się będzie chciała zemścić ... jeśli jej zdolności wroca to jeśli będzie zgdoność z filmem animowanym jej zdolności będą znacznie bardziej doskonałe ... stworzy własną drużyne w której będzie córka Magneto z obsesyjną checią unicestwienia ojca ... w czym Mistic poda jej pomocną dłoń ... hehe

 

 

I tu jest mój problem ... może gdybym nie oglądał każdego odcinka filmu animowanego może do filmu podchodziłbym inaczej ... tak samo jak sie przeczyta książke a potem oglądnie się film na podstawie książki - inaczej go oceniamy ... zwłaszcza, że wracając do X-men'ów wiele rzeczy jest z filmu animowanego ... choćby nawet Kitty ... tego mutanta nie ma w komiksie ... pojawia się dopiero w filmie animowanym tak jak kilka innych mutanów ...

 

 

 

Co jak co ... autor filmu może inne mieć pomysły niż twórca filmu animowanego ... ale zabić profesora?! Przegięcie :mad:

 

 

 

Blech :D

 

 

 

 

Dziś oglądałem Piratów z Karaibów - skrzynia umarlaka ... ojjjjjj ... takiego końca się nie spodziewałem :D ... to jest film!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zrobiłem sobie 2-filmowy maraton.

 

#1'Zabójczy numer' (ang 'Lucky number Slevin')

 

Film polecam jak najbardziej , tak pozawijanego filmu dawno nie widziałem , kilka razy się pogubiłem , jak dla mnie naprawdę warty obejrzenia. (np. Bruce Willis)

 

#2 Crash

 

Film średni ale ja jestem gówniarz ;] , silnie nawiązujący do rasizmu w ameryce.

(np. Sandra Bullock ,raper Ludacris.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrde oglądałem se po raz kolejny pierwsza częśc piratów z siostrą i zauwazyłem... że pod koniec, po napisach pojawia sie jeszcze jedna scena w Isla De Muarta (sry jeśli źle napisałem) jest kadr na leżącego na skarbach Barbarose i jego Monkey :)... ale wydaji mi się, ze scena jest u mnie ucięta, czy ktos widział to i wie co tam jest?...

rozumiem, ze to powinno wyjasnić pojawienie się go pod koniec drugiej częsci :/... ale nie wiem... dziw, ze wcześniej tej sceny nie zauważyłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akira, Metropolis, Berserk, Gits, Gits:Innocence, Jin-Roh, Howl's moving castle, księżniczka mononoke, nausicca, hellsing. więcej filmów nie pamiętam, a było ich jeszcze duużo.

Pozdro Kacper (hehe wymieniłem o jedno anime więcej od ciebie:D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waking Life - mało który film wpływa na (pod)świadomość jak ten. Dla mnie, zainteresowanego ezoteryką pozycja ta była obowiązkowa. Film pełen myśli, które się każdemu kłębią pod czaszką, tylko nie zwracamy na nie uwagi. Nie jest to łatwe kino, ale na pewno warte obejrzenia.

 

Warstwa wizualna poraża. Dosłownie - stylizacja nie daje zapomnieć, że znajdujemy się we śnie. Kilkuwartwowe tło, w którym każda żyje swoim życiem, szczegóły - niestabilne i zmienne jak we śnie. Miejscami film wygląda jak nagranie z kamery potraktowane efektem farby olejnej, a czasem jest przesadnie kreskówkowe:

snapshot3fb3.jpg

snapshot2ae6.jpg

▲ Na obu powyższych screenach znajduje się ten sam bohater ▲

 

 

snapshot1sn5.jpg

 

 

Jeżeli lubisz kontemplacje na nietypowe tematy, jesteś zainteresowany Lucid Dream'ami i tym podobnymi, to jest film dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności