Skocz do zawartości

Ostatnio obejrzane filmy, polecane filmy


Nimrod

Rekomendowane odpowiedzi

GoraczkaSobotniejNocy- dopiero teraz! no... "fajny" film, ten Travolta wrraaaar...

film skonczyl sie okurat w tedy kiedy i mi sie skonczylo piwo, wiec ozeklem wszem i wobec, ze to strasznie smutny film z tragicznym zakonczeniem.

 

a Yamato tez ogladalm ale juz raczej jakis czas temu z 5L wstecz.

 

aha widzail juz ktos "300" ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"300Spartan"

data premiery: 2007-03-16 (Polska) , 2007-03-09 (Świat)

Moze sie pochwalicie na jakie premiery najbardziej czekacie w roku 2007. Ja z niecierpliwościa oczekuje Nowych Piratów z Karaibów, Transformersów, Spider-mana3, Shreka3, Nowej Szklanej płapki. Oczywiscie "300" zapowiada się niesamowicie. Skusiłbym sie również na HarregoPottera5...hmm nie wiem, może coś pominołem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"300Spartan"

data premiery: 2007-03-16 (Polska) , 2007-03-09 (Świat)

Moze sie pochwalicie na jakie premiery najbardziej czekacie w roku 2007. Ja z niecierpliwościa oczekuje Nowych Piratów z Karaibów, Transformersów, Spider-mana3, Shreka3, Nowej Szklanej płapki. Oczywiscie "300" zapowiada się niesamowicie. Skusiłbym sie również na HarregoPottera5...hmm nie wiem, może coś pominołem;)

 

ja bym dodał tmnt :) fajnie datę podali :)

 

lub Fantastic Four Rise of the Silver Surfer dla miłośników komiksów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eragon - mieszane uczucia. Technicznie to bardzo dobry film. Natomiast zrealizowany... jakoś tak... jakby telewizyjnie. Oglądało się jak powiedzmy "Tajemnice Sagali", z tym, że to był serial telewizyjny od którego nie oczekiwałem wiele a bardzo mile mnie zaskoczył. Natomiast Eragon... jakoś tak bez polotu. Niby jest wszystko co powinno, ale po filmie ma się to uczucie niespełnionych oczekiwań. Książka z tego co słyszałem jest rewelacyjna, szkoda że film nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oszukać przeznaczenie 3 - w końcu sobie obejrzałem. Efekty śmierci fajne, ale film ogólnie lipny.

World Trade Center i Lot 93 - raczej monotonne filmy, ale to tak jakby bardziej dokumenty tego wydarzenia, wieć to normalne. Ogólnie mi się bardzo podobały :)

 

Dołączam się do pytania hindusa o Deja Vu. Jeśli ktoś obejrzy to niech coś napisze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piła 3 - Najgorszy chłam jaki w zyciu widziałem, dużo krwi i zero treści, jakaś pseudointryga jechana z motywu z pierwszej części...widziieliście poprzednie? to to samo tylko ma 3 w tytule...kto wogóle robi taką papkę :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dejavu -> byłem w kinie, nawet spoko filmik. Trochę taki nieszablonowy i można się przy nim nieźle zfazować. Trochę zawiodło mnie zakończenie, inaczej je sobi wyobrażałem no i było lekko nielogiczne (imho trochę na siłę hollywood zrobili) no ale nie powiem więcj bo musiałbym zdradzić wszystko :P

 

ogólnie to polecam, ale bez rewelacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Las Vegas parano - chyba wystarczy że zacytuję:

We had two bags of grass, seventy-five pellets of mescaline, five sheets of high-powered blotter acid, a saltshaker half-full of cocaine, a whole galaxy of multi-colored uppers, downers, screamers, laughers... Also, a quart of tequila, a quart of rum, a case of beer, a pint of raw ether, and two dozen amyls. Not that we needed all that for the trip, but once you get locked into a serious drug collection, the tendency is to push it as far as you can. The only thing that really worried me was the ether. There is nothing in the world more helpless and irresponsible and depraved than a man in the depths of an ether binge, and I knew we'd get into that rotten stuff pretty soon.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apocalypto Gibsona... nuuuda. taki program z National Geographic TV. tyle, że w języku Majów. Podobny trochę do "Ostatniego Mohikanina" ale bez tak dobrej muzyki.

 

za to 30marca ma się pojawić "300" (pol. "300 spartan"). Całkiem niezły trailerek puścili nam przed seansem :)

 

http://www.apple.com/trailers/wb/300/trailer1b/

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piła 3 - Najgorszy chłam jaki w zyciu widziałem, dużo krwi i zero treści, jakaś pseudointryga jechana z motywu z pierwszej części...widziieliście poprzednie? to to samo tylko ma 3 w tytule...kto wogóle robi taką papkę :|

 

hehe;D przecie o tym wiadomo zanim się pójdzie;p

ja polecam "Cela" z J Lopez niestety albo stety jak kto woli a dzisiaj przyszły do mnie :"Anioł Przy Moim Stole"; "Piknik Pod Wiszącą Skałą"; "Przez Ciemne Zwierciadło"; " Dogvill'e". Wypowiem się jak obejże a swoją drogą kto oglądał Larsa "Królestwo"? Polecam można kupić obie serie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deja vu - taki relaksik prosta historia od a do z leci, nie czekajcie na zaden haczyk

 

apocalypto - tez relaksik, zadna fabula, ale przyjemnie zlecialo, czytalem, ze strasznie brutalnie, jakies bzdury ktos pisal, bo jest troche miesa ale bez przesady

 

zrodlo( the fountain) - przeboski film, jeszcze lepsza muzyka, soundtrack w kolko slucham, inny niz pi i requiem dla snu, ale tez mocno doznaniowy, wkreci i zmusi to refleksii, chyba, ze jest ktos nieczulym burakiem :) ogolnie film z pozytywnym przeslaniem, nie doluje jak requiem i ne schizuje jak pi, choc troche smutnawy... aha czytalem w opisie, ze ten film opowiada historie m.in. astronauty w przyszlosci, dosc zabawne bo ja tam zadnego astronauty nei widzialem :)

 

przez ceimne zwierciadlo - dosc poschizowany, ale bardzo dobry, choc lekko mnie znudzil miejscami, moze dlatego ze bylem zmeczony

 

deer hunter, imie rozy, ur. 4 lipca - ostanio klasyki poandrabaielm, polecam

 

glosy niewinnosci - fantastyczny film, polecam wszysytkim

 

blood diamond - przyjemny, choc troche slodkie pierdzenie pod koinec, ale dicaprio nawet dobrze gra, a film porusza wazne kwestie, moze komus uswiadomi pare spraw

 

crank - po prostu 100% czystej rozrywki, jak ktos lubi wypasiony montaz i duzo akcjii, a do tego dosc przyjeman fabulke, to polecam bardzo

 

babel- bardzo dobry, choc nie tak dobry jak amorres perros czy 21 gram, ale czuc klimat z poprzednich goscia produkcjii, smutny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fr3d3k Ja nawet nie próbowałem tego oglądać, bo przypuszczałem że tak będzie. Jednyka za to baaardzo mi się podobała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem pójść ale było tylko w Ch... kinach za górami i lasami.

Scanner Darkly - też chciałem ale w Polsce tylko na DVD. Co za ku...two.

 

ponoc tylko 4 tasmy sa w polsce, ale tak sie szczesliwie ulozylo ze bylo w krku w multikinie,

 

buntownik z wyboru, trochy typowy i z benem aflekiem, ale nawet dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności