Skocz do zawartości

Pojazd 3D: B-25 H


Lucas

Rekomendowane odpowiedzi

Yo, postanowiłem zacząć nową prackę:). Mustang był przez pewien czas zawieszony bo nie było mnie w PM od dłuższego czasu a rowerek poczeka do wiosny bo uznałem, że z samych zdjęć może być ciężko:).

 

Do rzeczy, mam zamiar wymodelować lekki bombowiec B-25 Hz okresu WWII. Moim zdaniem wersja H jest najciekawsza, głównie ze względu na wypasione działka na dziobie (75mm rox:D).

 

Pierwsze rendery mam nadzieje już wkrótce a narazie zdjątko:

 

b25h-1.jpg

 

a tu jeszcze cała stronka z referkami:):

http://www.wpafb.af.mil/museum/research/bombers/b3-11.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 234
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No super !! Badzo lubię tez maszynę...Bylo sporo ciekawych wersji...od wersji z karabinami w na \"dziobie\" (chyba 8, jak pamiętam ;) ) do wersji z działem 75mm. często dobze spawdzała się jako niszczyciel okrętów, niszcząc je właśnie z tych dzialek...a do tego jest jeszcze ładunek bomb ;)

Loozack- 75mm TAK, nie wiem czy wiesz, ale nawet lżejsze samoloty takie jak Stukasy miały działka o tym kalibze !! Bylo tez tochę udziwaqcznień...nie pamiętam dobze, która to byla maszyna...ale widzialem iedyś opis samolotu ze 100mm dzialem na pokladzie !! MASAKRA !! Z pzeznaczenia mial byc niszczycielem czolgłów...

 

Życzę powodzenia, na pewno będę często tu zaglądal ;)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ba, oczywiście, że będzie lepszy:D. A swoją drogą wersja H oprócz kadłubu, skrzydeł i silników jednak trochę się różni od tej na obrazkach (bodajże wersja D, może się mylę), ale przynajmniej będę miał mobilizację, żeby zrobić lepiej:P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności