Skocz do zawartości

Pojazd 3D: B-25 H


Lucas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 234
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mi sie ten tył nie do końca podoba:/ Za dużo miękkich krawędzi... I jakieś bugi przy klapach... Ale jak to poprawisz i zrobisz to dział(k)o no i jeszcze troszke innych pierdołek to będziesz mógł się chyba zabrać za mapowanie i malowanie texturek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie myślę, że jak on by odpalił w powietrzu z wszystkich dział na raz, to by chyba stanął w miejscu albo się cofnął od odrzutu :D

 

model bardzo dobry, ale tych miekkich krawędzi jest o wiele za dużo :| choćby cała tylna wieżyczka strzelnicza, lub zawiasy stateczników poziomych (Kozioo pierwszy zwrócił na to uwagę :))... staraj się używać mniejszych wartości chamfer :)

 

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podwozie...:| I już się boję...Według Mnie samoloty źle się prezentują na ziemi...Dobrze, że chcesz wszystko wymodelować...ale czy znowu powstanie uziemiony samolot ??

 

Zobacz jak ładnie prezentują się w powietrzu...:) (choć to nie ten model...)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Falcrum

Podwozie...:| I już się boję...Według Mnie samoloty źle się prezentują na ziemi...Dobrze, że chcesz wszystko wymodelować...ale czy znowu powstanie uziemiony samolot ??

 

No co no co ! nie chcialo mi się robić sceny w powietrzu ;) Lucas zrobi w powietrzu :P. hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności