Skocz do zawartości

Pojazd 3D: B-25 H


Lucas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 234
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Originally posted by Lucas

No bo wcześniej robiłem takie skrzydło całe, bez lotek, dawałem mesh smooth\'a a potem np. booleanem wycinałem lotki, przez co siatka czasami się kaszaniła.

 

a to bardzo fajne :D ale chodzilo mi o to jak to zrobiles tym nowym sposobem.

 

Co do modelu :]

No no, zaczyna wygladac ciekawie. A te referki, stary cos Ty zrobil :D :D (llaaaa jakie podwozie :D...). Teraz to Ci nie bedziemy dawali zyc. Prosze mi zrobic wszystkie detale NIE MA ZE BOLI :d. Bede wypatrywal bledow :). Zycze powodzenia bo bedzie Ci potrzebne.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze mi zrobic wszystkie detale NIE MA ZE BOLI :d. Bede wypatrywal bledow

 

Kurde, jak zwykle muszę się w jakieś gówno wpakować:P.

 

Tak w ogóle to yo wszystkim, właśnie wrociłem z nart i o dziwo nie połamałem się ani nawet żadnych obić nie mam - chyba się starzeję:P.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FAJNIE !! Az zapragnalem zmotnowac jakis samolocik wlasnorecznie. He he era samo_chodow dobiega konca ! Czas na samo_loty :)

Pieknie zrobione, szczegolnie ladne przejscie miedzy silnikiem a skrzydlami, gladziutko, mniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, żę podoba się wam:), jeszcze sporo jest tu do zrobienia. Animki raczej nie będzie, a przynajmniej nie na tym złomie, który posiadam:|.

 

Co do przejścia miedzy silnikiem a skrzydłami to nie jest żadna magia, po prostu są to dwa oddzielne obiekty nakładające się na siebie:P.

 

Samolotów coraz więcej na forum, ciekawe, kiedy na to wsyscy zaczną narzekać:D.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Lucas

Cóż, jak dla mnie to liczy się efekt końcowy i dlatego w taki sposób to zrobiłem:).

 

Dla mnie tez. Nikt nie bedzie zwracal uwagi czy to 2 czy 1 obiekt skoro wyglada ok?, i nie bedzie to chyba mialo wplywu na ocene koncowa pracy Lucasa??.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem wierzyczki:), podwozie zbliża się dużymi krokami, jeszcze tylko zrobie te wsztstkie małe duperele, żeby o nich później nie zapomnieć:). A i oczywiście jeszcze wszystkie spluwy na dziobie:cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności