Skocz do zawartości

Wiz 3D: Kuchnia


heaven

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

udalo mi sie zmniejszyc o 700k poly :)

prace posunely sie w nieznacznym stopniu :P

w miedzyczasie robienia projektow ogladam jakies tutki i wogole cos robie wiec sie dluzy to :P ale im dluzej posiedze tym wiecej bede umial :P

 

kuchnia40ln3.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 174
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

tez zauwazylem ze za grube zrobilem :P

a co do stolu to na allegro byl taki duzy co mial 84 cm wlasnie wys. a blaty moje maja ok. 80 tak jak w rzeczywistosci. zmniejszylem troche bo w mojej kuchni stol nizszy jest od blatow.

 

dzieks za komenta :)

 

 

kuchnia43dn2.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz może jakąś przeźroczystą teksturę na szklanki itd.. :) no i bardzo normalne kwiatki pod oknem ;| :PP żyrandol spoko podłoga i ściany też :) krzesła wyglądają średniowiecznie :) przemodeluj troszkę :) wiesz wybierz sie do jakiegoś furniture shop i popatrz jak dziś obrabiają drewno :P albo poszukaj na internecie :PP

Ogółem to mi się podoba :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieks za komentarze :P he. chcialem konczyc juz projekt a tu mi kazesz przerabiac :P heh :P przerobie bo te krzesla slabe sa :P musze sie nauczyc robic te kwiatki jak najszybciej :P heh. nigdy nierobilem. troche minie do nastepnego upa .

 

pozdrawiam i fajnie ze sie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh :P wlasnie funkcje to wszystkie znam co tutaj uzywalem :P porobie jeszcze troche . wszystkie obiekty musze w nowych projektach robic bo komp niewytrzymuje :P mam ponad 1,4 mln poly (za duzo :P) a mam 512 mega ramu :P

he. upa postaram sie dzis lub jutro wrzucic :)

dzieks za komenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. czas na kolejny upek....

 

siwy, zrobilem okap :P na necie znalazlem taki i zrobilem :)

 

kuchnia56mc5.th.jpg

 

 

ps. wiem ze cos z tymi szklankami musze zrobic bo wygladaja jak sloiki :P i tekstura nieciekawa tez jest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny upek :) material blatu :)

 

ten material powinien byc podobny do materialu szafek ale nie taki sam wiec pobawilem sie troche w fotoszopie i przerobilem :)

 

kuchnia63oy5.th.jpg

 

ps. co trzeba przestawic zeby przepalenie direct lighta bylo silniejsze bo praktycznie prawie go niewidac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arturprx2 ... krzesla i stoly maja dobre wymiary bo bralem je z allegro i sam je liczylem... zdaje sie szer to 46,5 w kazda strone (moglem troszeczke zwezic), a wys ma 90 cos chyba... juz niepamietam. stol ma 180-200 cm .. niepamietam dokladnie...

Koyot, fajnie ze mi zwrociles uwage... patrze teraz i widze ze przypadkiem skasowalem vraylighta z jednego okna. pozniej wstawie i zrobie render jak bede mial nowe teksturki nalozone :)

 

ggggxd7.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie ok tylko jakos tak blado mi sie wydaje i plasko, popracuj nad scenka, dodaj wiecej detali i bedzie lepiej :)

pozdro

 

Płasko bo mało kontrastowo :)

 

heaven - no teraz to światełko jest git aczkolwiek chciałbym abyś zobaczył jak będzie wyglądało słoneczko odrobinę pod innym kątem - nie tak równolegle do krawędzi stołu - tak się tylko zastanawiam :)

Coraz lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z podstawowych rzeczy to ja bym zmieniła kąt padania światła, żeby Ci się cienie ciekawiej ułożyły... i chyba mimo wszystko bardziej 'ludzką' perspektywę z kamerki...

o projekcie się nie wypowiem, ale jakoś tak... zachowawczo i mało nowocześnie, jakbyś się bał trochę podziałać z większym rozmachem;)

Brakuje mi też zróżnicowania kolorystycznego i kontrastów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności