Skocz do zawartości

Teczka 2d: Waldek!


oDD

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 331
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

joł, ja wczoraj spędziłem świetnie czas, nie wiem czy kogokolwiek czegoś nauczyłem, ani nawet zachęciłem do malowania :P tak w spięciu, nie na swoim kompie, jeszcze starając się gadać z sensem i nie wyjść na idiotę nie jest łatwo ale udało mi się sklecić te dwie prace:

 

0799workshop1le6.jpg

 

0800workshop2jh7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waldek niczego nie nauczył tylko zdołował i pokazał jacy jesteśmy mizerni :D

 

Tak na poważnie to trzeba zobaczyć na własne oczy. Przez większość czasu na ekranie dzieje się magia nikt nie wie (nawet Waldek) co się dzieje na ekranie i co tak naprawde rysuje. Bardzo ciekawy sposób na szukanie kształtów i kolorów.

 

oDD >> Sam wymyśliłeś ten sposob?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robociki odlotowe, doceniam Twoje zabawy z kolorem i jakies ujarzmianie chaosu, ale chyba wlasnie w takich nieco spokojniejszych i prostszych pracach jak te robociki, skuteczniej pokazujesz swoj duzy warsztat (moze troche taniej, ale skuteczniej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim za pozytywne komentarze. Co do Ashley Wooda jestem jego fanem, i na pewno jakoś staram się u niego coś podejrzeć, ale bezpośredniej i świadomej inspiracji jego twórczością przy tworzeniu tej pracy nie było. Robociki to tylko taki test - zrobić jeden koncept a potem bawiąc się jego proporcjami szybko stworzyć coś troszkę innego.

 

0805rusialockva0.jpg

 

0806byefh9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim

 

Trochę małpie proporcje ma ten pierwszy pan

 

zgadza się, ale coś mi się w tym podoba :P

 

Jakimi brushami się posługujesz przy malowaniu prac? Że się tak zapytam bo mam z tym mały problem :/

 

standardowy, przezroczystość uzależniona od nacisku, końcówka standardowa z photoshopa, czasami używam miękkiej kulki też.

 

Zauważyłem mistrzu że bardzo dużo uwagi poświęcasz samej formie w swoich rysunkach. Te kształty są tak wysmakowane i zwracają uwagę widza, że zapomina o takich rzeczach jak brak jakiejś konsekwencji w oświetleniu sceny niekiedy :D

 

mistrzowsko umaczany komentarz w pochwale :P Często jak zaczynam malować postać to do końca nie wiem jak do końca będzie wyglądać otoczenie, w połowie zmieniam zamysł bo coś ciekawszego może przez przypadek wyjdzie, często w ogóle zapominam o tym świetle. Zdecydowanie powinienem o tym więcej myśleć.

 

0807blackwhiteredwg8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności