Skocz do zawartości

Teczka 2d: Waldek!


oDD

Rekomendowane odpowiedzi

Swietna bogata scena. Mi sie podoba taka spokojna kolorystyka i subtelnie zbudowana przestrzen u oDDa. Kojarzy mi sie z tradycyjnym malarstwem np tego pana http://www.ronhicks.com/ gdzie wlasnie nie czuc zabawy poziomami i nasycaniem cieni dziwnymi kolorami (mam tu na mysli przerobke Grzeska, bo choc zmyslna, to dla mnie to jednak pogorszenie klimatu i przestrzeni, bo mamy zaakcentowany pierwszy i daleki plan a srodek sie rozmyl)

Edytowane przez leander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 331
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

te śmieci na pierwszym planie świetnie zrobione.. kurde świetne i brawurowe użycie tych fotek :/

Naprawde, kawał świetnej roboty.

 

PS: za wrak samolotu ogromny pluus! XD uwielbiam takie podpowiedzi do historii :>

 

 

a przeróbka kolorów Przybysia też mi sie podoba:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po lewej stronie od żółtego motocyklisty widać w oddali drogę, która prowadzi "w głąb" obrazka - może w tej okolicy lepiej byłoby trochę uspokoić faktury, bo przypominają te, które są na pierwszym planie (płasko jest). Na niebie mi trochę nie siedzą te ciemne odcienie brązu. Poza tym jest fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#305 crossowcy na starożytnej ziemi? Jeśli tak to raczej przydało by sie tych starożytnych podkreślić, cały ten klimacik, a crossowców wpiętych w 2 plan. Na odwrót to nie będzie już tak dobrze działać. wogóle to mam w głowie inny pomysł na kadr do scenki o takim temacie, może maznę i rzucę potem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne koncepciki. Troche na tych gangsterach raza mnie angielskie, byle jakie napisy zamiast jakichs motywow z MS-13, La Eme czy podobnych latynoskich gangow. Wujek google sie wam zacial? ;) Technicznie bardzo fajna sprawa.

 

ICE - z wlasnej, nieprzymuszonej woli? W pracy? No co ty, na powaznie tak? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coyote napisałem

 

No dobra, zformuluje to inaczej, ile taki pracownik techlandu ma na raz na glowie? chcialbym poznac sytuacje. ^^'

( jesli to oczywiscie nie jest tajemnica )

 

Dzieki Nezumi,

 

to roznie, ogolnie koncepciarze u nas tekstur nie robili. Ja teksturuje postacie. choć do Coja cartel tylko te ważniejsze robilem. Jak coś umiesz wiecej to zawsze sie znajdzie ktoś z jakąs robotą dla ciebie, np pare razy w karierze robiłem fx'y albo jakies inne cuda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej no.. ja texturki jakies czasem robiłem.. np armate w bound in blood, z której byłem naprawde dumny ;), albo kolormapy w Cartelu w DI beton mur i piaski na chodnikach no ale przy Twoim wkładzie w textury to faktycznie moje zasługi są znikome.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz panowie, mam jeszcze jedno pytanie.

Nie zapytam o konkrety, ale czy czujecie iz jestescie godnie wynagradzania za swoja, prace? Czy tez moze przebija sie tam syndrom naszego rodzimego kraju? Jesli to zbyt bezposrednie to przepraszam.

 

Po prostu za jakis rok, chcialbym startowac z portfolio do kilku firm, i zastanawiam sie czy w ogole rozwazac Polske. Zycie drogie a zarobki kiepskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna rzecz mi strasznie nie pasuje, aż razi w oczy...

 

dlaczego ten wątek ma tylko 4 gwiazdki ???????

 

Może nie wszyscy lubią ciasteczkowego potwora ? :)

Ale myślę, że potwór jest niezbyt zainteresowany gwiazdkami, raczej preferuje ciasteczka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh już ma pięć xD

 

Super prace, świetne tekstury, ale powiedz komuś by nie szalał tak z siłą specularity, bo aż płakać się chce, twarze błyszczą się, jak by ktoś je wysmarował ciepłym smalcem. :)

Edytowane przez n-pigeon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy czujecie iz jestescie godnie wynagradzania za swoja, prace

 

nie powiem. napewno sproboj na rozmowe do techlandu, zobaczysz firme i o zarobkach będzie tez rozmowa, wtedy mozesz ocenic czy ci to odpowiada

 

n-pigeon: to jest jakis materiał z zbrusha, nic lepszego nie znalazłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki płatności... a konkretnie terminów, bo przyznam szczerze nie wiem jak się to odbywa przy produkcji np. gier. O co mi chodzi... załóżmy że jesteście w trakcie produkcji gry (domyślam się nie robicie jako freelancerzy tylko umowa o pracę) to skąd w tym momencie pieniądze dla was jak gra się przecież nie sprzedaje? Może to głupie pytanie ale zawsze mnie to zastanawiało. Przecież nie pracujecie za darmo przez 2 lata bo gra powstaje a wypłata dopiero po premierze. Czy w grę wchodzi tylko kasa za tytuły wydane wcześniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki płatności... a konkretnie terminów, bo przyznam szczerze nie wiem jak się to odbywa przy produkcji np. gier. O co mi chodzi... załóżmy że jesteście w trakcie produkcji gry (domyślam się nie robicie jako freelancerzy tylko umowa o pracę) to skąd w tym momencie pieniądze dla was jak gra się przecież nie sprzedaje? Może to głupie pytanie ale zawsze mnie to zastanawiało. Przecież nie pracujecie za darmo przez 2 lata bo gra powstaje a wypłata dopiero po premierze. Czy w grę wchodzi tylko kasa za tytuły wydane wcześniej?

 

Zamiast nawalać facepalmami spróbuję odpowiedzieć. Doświadczenia nie mam, ale porównałbym proces tworzenia takiej gry (finansowo) do produkcji filmu - chodzi o rolę producenta (i trochę wytwórni), które inwestują w proces powstawania produktu - w tym wypadku filmu, w naszym - gry. Dopóki projekt nie dostanie zielonego światła finansowo, najprawdopodobniej nikt za niego się nie bierze (jeżeli chodzi o komercyjne produkcje, bo mamy przecież kilka perełek tworzonych początkowo non-profit). Ot, pieniądze od dużych ludzi, z dużymi portfelami, chcących zarobić w przemyśle.

 

Mogę się mylić, oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waldek przy tak dużej ilosci komentów mam nadzieje, że nie zrobie Ci krzywdy.

Cieszy mnie ,że trendy stała sie "szalona kreska"(jakoś tak to kuriozum nazywacie, spoko). martwi mnie jednak ,że wszystkim pogoń do sukcesu tak zapełnia głowę, że myślicie iż wystarczy posiąść ten artefakt szalonej kreski i już jest git. Ano wedle moich oczu a im pozostaje mi ufać: Wspomaganie refkami wiele nie uratuje, najwyżej pogłębi twoja niezdolność( i kazdego , który widzi w tym drogę) do poszukiwania innych kompozycji. O anatomii nie wspomnę bo jej nie ma. o konstrukcji kolorystycznej i geometrycznej trudno mówić , ponieważ nie potrafię oceniać dojrzałości inteligencji plastycznej, jeżeli właściciel odmalowuje wszystko ( moze to być fragment) po bożemu ,jak jest n zdjęciu.

Nie przejmuj sie moje zdanie to zdanie Oldboya. jesteś idealnym przykładem, który podsumowuje jaki od około dziesięciu lat tutaj dominuje, szacunek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności