Skocz do zawartości

Teczka 2d: Waldek!


oDD

Rekomendowane odpowiedzi

jo, bez zbedenego gadania, pare starych speedow, i jeden nowy zeby samych odgrzewanych kotletów nie było. Chciałbym tutaj cos nowego raz na pare dni wrzucic, zobaczymy jak pojdzie.

 

0777bigredtt8.jpg

 

 

 

0778handfs6.jpg

 

 

 

0779pinkez8.jpg

 

 

 

0781riverng5.jpg

Edytowane przez oDD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 331
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

swietne prace- podziwiam twoje przebieranie w srodkach i kolor.

 

ewentualnie uzywanie czystej bieli troche mi nie odpowiada, ale to juz moj poglad na malarstwo.

 

moim faworytem jest #2 - mega wypas!

 

fajnie, ze zalozyles teke- pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jol dzieki za pozytywne komentarze, prac bardziej dokonczonych raczej nie mam, ostatnimi czasy maluje tylko w czasie wolnym , a nie bede sie katowal przez 20 godzin nad jednym obrazkiem bo tego nie lubie. Wole zrobic pare speedow i cos poeksperymentowac. Staram sie czegos tutaj nauczyc, odrkyc moze cos nowego. Zauwazylem ze najwiecej czasu spedzam nad konceptami postaci dlatego teraz troche wiecej moze jakichs lokacji rysuje albo przynajmniej ustuawiam postacie w jakims otoczeniu. Chce tez moze w pracach zaczac pokazywac jakas interakcjie miedzy paroma postaciami a nie zawsze samotnika w jakiejs fajnej pozie rysowac.

 

0782farmrm0.jpg

 

0783chokeyr5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ray dusi Tomasza :D - bo mu znowu zabrał jego ulubioną "zabawkę".

 

Jedno co zauważyłem u Ciebie to to że jak rysujesz postacie albo jakieś istoty to faktycznie eksperymentujesz - kompozycją, ujęciem etc

A jak robisz lokacje to dość zachowawczo - większośc które widziałem ocierają się prawie o aksonometrie:P Horyzont zawieszony jest gdzieś w bliżej nie określonym miejscu - ani na poziomie wzroku przeciętnego człowieka co pozwoliłoby określić dokładniej jego skalę - ani w jakimś dziwnym, pojechanym miejscu które sprawiłoby że np miejsce/budynek byłoby np. bardziej majestatyczne. Mało zabawa perspektywą.

Ale ogólnie oczywiście respect masta! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności