Skocz do zawartości

Wiz: Mieszkanie Y


pionix

Rekomendowane odpowiedzi

Wizualizacja mieszkania. Projekt nie mój. Nie mogłem zdecydować się na ujęcie dlatego wrzucam dwa ;)

Soft: Autodesk 3ds Max + Photoshop

Oświetlenie: VRaySky + VRaySun + kilka IESów.

Zachęcam do konstruktywnej krytyki.

 

7fa52e9269542fb3.jpg

 

 

 

 

02b826e6b3b313c5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

mmm.... ciepło, miło, przytulnie;) Bardzo mi się podoba. Krytycznie odniosę się tylko do tego, iż to znów te same meble (stolik, kanapa, stoliki 'barowe', lampy/żyrandole)

 

Pozdr;)

 

Edit: Można by też urozmaicić te drewniane panele na ścianie. Coś w nie wpleść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest tak, ze podoba sie ale jakos ta sciana z kafli mi nie pasuje i z kamienia, ujecia jakos tak robia, ze wyglada jakbys mial proborcje skopane, wnetrze za niskie a dlugie ?

 

Tak czy inaczej ciekawie ale widzialem znacznie lepsze u Ciebie drogi Pionixie :)

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy lepszy. bardzo ładnie. ale czegoś mi brakuje.może jakiegoś wypełnienia pierdołami nie wiem dokładnie trudno mi sprecyzować to co czuje.

 

klient był pewnie zachwycony.

Edytowane przez !Ewert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ja nie robię tutaj żadnego czary mary;) Proste funkcje Photoshopa i to nawet nie najnowszego;) Dywan to wklejona grafika, obrócona i potraktowana modyfikatorem Skew. Dopasować rogi i krawędzie do oryginalnego dywanu i jest ok;) Przenikanie warstw na multiply i zmniejszone opacity. Obrys ścieżką stolika, utworzenie zaznaczenie z tej ścieżki, usunięcie części dywanu, która normalnie byłaby niewidoczna. Odbicie w stoliku nie jest poprawne. To tylko zaznaczenie chromowanej części stolika odbite lustrzanie i skopiowanie na podstawie tego zaznaczenia części dywanu. Znowu odbicie lustrzane, znowu przenikanie na multiply, zmniejszone opacity i jest;)

Reszta to zabawa krzywymi na całości obrazka.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kafelki" kompletnie nie pasują. Kolorystyka w porządku poza grafitem. Ściana z kamienia - sprawa dyskusyjna. Do jednego pokoju wrzuciłeś różne elementy. Drewniana podłoga, kamienna ściana, "kafelki" (tylko z tym mi się kojarzą), sufit jeszcze inna faktura - trochę tego za dużo. Ale jak zaznaczyłeś projekt nie twój. Poza tym ładnie wykonane. Jak z "żurnala" ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jjh - gdyby wszystko robić tak jak piszą/mówią w podręcznikach, to mielibyśmy ogólną i nudną degrengoladę. Odejście od przyjętych konwencji bardzo często wychodzi na plus;)

lukjaw, hehe, danke;) Jak wspomniałem, żeby efekt post wyszedł dobry i sam oryginał musi trzymać wysoki poziom. U pionix'a o to nie trudno;))

Jak wrzucisz coś swojego na forum, to i Twoje mogę zbezcześcić;D

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności