Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dzieki

 

ok na tym etapie zostawie Dude (tak tak, lebowsky byl inspiracja :p)

 

kowalskiciuchy02hq8.jpg

 

(nogi, tyl glowy, uszy, polaczenie glowa-szyja, ogolnie wiekszosc textur to jeszcze kiedys - pod koniec pracy - pojdzie do poprawy, w sumie dodam wlosy jeszcze, a te z textury usune)

a od jutra reszta pokoju...

Edytowane przez Leleń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu on ciągle nie ma kompletnej czaszki?

 

edit:

Jeśli tam mają być włosy, moja propozycja, to zrobić łysego gościa albo w ostateczności z minimalną ilością włosów.

Edytowane przez piotrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewnie tam włosy będą. głowę ma na sto procent za dużą, jak mówi Levus, ręce wydają się tu większe od nóg i ubranko jakoś zbyt gładko przechodzi w rękaw, bez szwów i niczego. ale poza tym w porządku, czekam na więcej ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje, czy pokazywałeś jego głowę na IRCu? Co mu się tak ucho rozjechało? ;D Całkiem fajnie, tylko troszke rozmazany. Nie widzę błędów w proporcjach, ewentualnie tylko stopy, kolana jakoś dziwnie, to co powiedzieli koledzy - łydki, dorobiłbym mu jeszcze brzucha :D . Powodzenia w pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekowa fikolek, o wygraniu nawet nie mysle, to nie moj poziom :p

aa, i tobie powodzenia zycze :D

 

headshot05kt3.jpg

 

co myslicie o tapecie? jakos 6 z kolei, ciagle mi cos nie pasowalo, gryzly sie kolory (z kwiatkiem np.), ta mi tutaj najbardziej pasuje..

a co ulegnie zmianie - dojdzie lampa (sama zarowka to glupi pomysl byl :P), zegarobudzik na stoliku, jakis gramofon - czy cos retro-podobnego - w szafce pod tv, oczywiscie jeszcze jakies tlo za oknem, pare nowych textur i jeszcze kilka do poprawy (sciana za oknem ma texture tapety..), dorobie jeszcze jakas listewko-podobne wykonczenie pomiedzy podloga a sciana, no i oczywiscie nowa postac na fotelu i w tv, chyba cartoonowo podobna..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki JmTm00, manapotion zastapie lampa, zaraz sie za to biore :P

jesli dobrze widze, rozdz. mojej pracy powinna miec ok. 1400x1800... cholera, trzeba bedzie zrobic wieksze textury, wiekszosc baboli i zbyt malych textur teraz wychodzi :P

narazie dodalem zegarek, a textura fotela to ta stara, z 50x50 rozdz, wiec w ogole nie brac pod uwage ! ;o (podobnie serwetka...)

 

headshot06ti9.th.jpg

 

i sam zegarek

egarzi8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pewien problem, dziwnie sie rozmywa textura mi na fotelu, ta czesc najblizej kamery, kawalek dalej textura juz nie jest rozmyta (jak na swoj rozmiar), mapowanie jest dobre, wie ktos o co biega? textura bedzie i tak inna no ale z kazda mam to samo..

 

headshot07zmiejszonesu5.th.jpg

Edytowane przez Leleń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

 

dopiero teraz zobaczyłem twoje wcześniejsze strony... i się trochę zdziwiłem... chcesz jakies samobójstwo robić?

a mi się bardzo podoba ten obrazek z bialymi ścianami i kwiatem...

tzn " jak się nie ma na co gapić to się gapię na kwiat zamiast telewizora",,,przyznam że taka historia mi się bardziej podoba niż rozlew krwi, byłoby to dowcipne, oryginalne i straszne zarazem:)

 

pozdrawiam i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrusik na stoliku wygląda jakby leżał na poduszce, zbyt miękko się zwiesza.

Czy to rozmycie tekstury jest także jeśli na fotel nie dasz meshsmootha? Bo kiedyś miałam tak podobnie kiedy meshsmooth za bardzo rozciągnął mi uv mapping w jednym miejscu, ale nie wiem czy to to.

DOFa przypadkiem tam nie ma?

Ew. spróbuj wyłączyć mip mapping dla tej tekstury, chociaż zawsze myślałam że to działa w dal a nie z bliska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anomal pomysl dobry, ale zostane juz przy tym co chce zrobic :P

Ania dzieki, byl pewien problem z meshsmothem wlasnie, juz jest git, a co do obrusika, hmm wyobrazmy sobie ze jest pod nim cos miekkiego :P

 

podejscie do kowalskiego - jednak zostaje ;x

 

f_headshot08km_5469673.jpg

 

brak mapowania jeszcze konkretnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może spróbuj więcej w postprodukcji poświrować :) może daj taki szum jakbyśmy to oglądali w tv który się psuje, ukryje to trochę niedoróbek i może będzie fajnie wyglądało :) daj może jakieś większe kontrasty i nie wiem vigeting może coś jeszcze:)

popróbój coś jeszcze, jest czas :)

 

noise.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może coś takiego, albo tylko wypukły kineskop deformujący obraz po brzegach + noise

think about it :)

 

f_testm_d824ca3.jpg

 

-edit-

 

albo tak

 

f_test2m_6c2e224.jpg

 

popróbuj bo małym kosztem można sporo więcej z pracy wyciągnąć :)

 

cheers!

Edytowane przez Destroyer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności