Skocz do zawartości

Mr Materials!


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Temporal dokładnie tak jak ale chrom już mam :D

stronka dopiero wystartowała 2 dni temu dlatego nie ma na niej wiele właściwie prawie nic :P

w wersji beta jeśli się nie mylę Jeff Patton nad nią pracował więc te materiały do maxa to pewnie w większości jak nie wszystkie właśnie jego

Edytowane przez Destroyer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po cholere wywazac dawno otwarte drzwi? Jak ktos zrobil lepszy chrom od twojego - to bedziesz z uporem maniaka uzywal swojego czy tez moze podejrzysz co i jak?

Ja odnosze wrazenie ze chocby nie wiadomo jaki news sie pojawil zawsze znajdzie sie ktos kto bedzie narzekal :P

Przymusu nie ma ani w odwiedzaniu takich stronek ani w uzywaniu zawartych tam materialow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez bulwersacji mi tu poprostu wyrazilem tylko moja opinie bo pozniej widze jak w tematach z pomoca ludzie placza ze im material z stronki nie dziala a on na sile potrzebuje tego materialu tak jakby nie mogl sprobowac samemu zrobic

 

Po to są strony z materiałami żeby osoba która nie umie sama przygotować materiału mogła go sobie ściągnąć w razie potrzeby.

To że ci mistrzu płaczą nie znaczy że musisz odpowiadać, nie jesteś jedynym ekspertem od renderingu na świecie :P

A swoja drogą dziwne że to pisze osoba która sama niedawno prosiła o porady jak zrobić szkło w v-rayu. Dzięki takim stronom jak Adek polecił można sobie znaleźć materiał i podpatrzeć jak jest zrobiony jeśli ktoś jest zainteresowany.

 

Kto będzie chciał to sobie wejdzie i ściągnie, kto nie chce nie musi. Proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już w temacie... - jakiś filozof powiedział że Jedynym powodem Rozwoju Ludzkości jest lenistwo... wszystko udoskonalamy pod kątem użyteczności...poręczności i szybkości. im mniej się narobimy tym lepiej... i racja... czyjś chrom prawie na pewno będzie lepszy niż Twój...:)

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to są strony z materiałami żeby osoba która nie umie sama przygotować materiału mogła go sobie ściągnąć w razie potrzeby.

To że ci mistrzu płaczą nie znaczy że musisz odpowiadać, nie jesteś jedynym ekspertem od renderingu na świecie :P

A swoja drogą dziwne że to pisze osoba która sama niedawno prosiła o porady jak zrobić szkło w v-rayu. Dzięki takim stronom jak Adek polecił można sobie znaleźć materiał i podpatrzeć jak jest zrobiony jeśli ktoś jest zainteresowany.

 

Kto będzie chciał to sobie wejdzie i ściągnie, kto nie chce nie musi. Proste.

 

Oj ta mentalnosc polska zawsze przekrecic wszystko tak by miec pretekst to wyzycia sie. Oczywiscie jeden zacznie reszta podlapie i maja radoche ze zakosili goscia. Mozecie choc raz przeczytac uwaznie cos i sprobowac choc troche zrozumiec? Gdzie ja sie uwazam za jakiegos mistrza? Co do olewania topicow poczatkujacych tak moge je olewac ale czemu znowu nie moge napisac normalnego komenta do newsa? Albo mam wychwalac jak reszta albo mam zamilnknac bo tutaj nie mozna wyrazac swojej opinii tak? Jak wam tak zalezy by bawic sie ja mam racje a Ty pierniczysz glupoty to dobra przyznaje racje wygraliscie jestescie the best. Ja myslalem ze kazdy wyraza opinie i nik nie robi wielkiego halo z tego ze ma odmienne zdanie i zaczyna przeistaczac fakty. A co do mojego starego tematu to bylo dawno i nie chcialem gotowca a kilka rad jak vray zabrac sie za szklo bo w mentalu robie je inaczej i tyle. No ale wasze rozumowanie jest takie ze nie pytaj sie onic sciagnij gotowca bo tak bedzie lepiej. Jak ktos chce rady odnosnie renderingu to co wtedy poleciacie sciagniecie gotowej sceny niech sobie podpatrzy.

 

Oczywiscie teraz i tak jestem z gory przegrany bo raczej nikt nie przyzna mi racji bo lepiej stac po stronie tych "zwyciezcow" no ale pisze to by pokazac ze mam swoje zdanie i nie muszi nikomu dupy lizac. Teraz zostawiam wam miejsce by dowalic jakis smieszny tekst i cieszyc sie jakim sie jest genialnym ziomem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami odnosze wrazenie jakby wiekszosc userow tego forum nie potrafilo stworzyc wlasnego materialu i czekalo az wrescie ktos umiesci upragniony chrom czy szklo na jakies stronce

 

Gdzie ja sie uwazam za jakiegos mistrza?

 

Aha, więc ty jesteś w tym zaszczytnym gronie mniejszości która potrafi sobie zrobić super materiał kiedy jest mu potrzebny- stąd mistrz :)

 

ale czemu znowu nie moge napisac normalnego komenta do newsa?

 

znowu? coś w tym musi być ;)

 

Albo mam wychwalac jak reszta albo mam zamilnknac bo tutaj nie mozna wyrazac swojej opinii tak?

 

To nie tak, ale czy którykolwiek user który napisał odpowiedź na tego newsa przed twoja wypowiedzią czyli fikołek i Nezumi dał Ci powód żeby stwierdzić iż większość z nas nie umie tworzyć materiałów i tylko czeka na takie stronki. Bo jeśli nie to trochę odbiegłeś od tematu.

 

Jak ktos chce rady odnosnie renderingu to co wtedy poleciacie sciagniecie gotowej sceny niech sobie podpatrzy.

 

Czasami dobrze mieć taką alternatywę, nie zawsze rada przychodzi na czas.

Jak napisał sly materiały z takiej strony prawie na pewno będą bardzo dobrej jakości więc podpatrzenie jak są zrobione nie zaszkodzi.

Cały czas kwestionujesz istnienie takich stronek bo mają niby zły wpływ na edukację grafika, że niby zamiast siedzieć i uczyć się co gdzie i jak ustawić ściągają sobie gotowe materiały. Przecież takie gadanie nie ma sensu.

 

Oczywiscie teraz i tak jestem z gory przegrany bo raczej nikt nie przyzna mi racji bo lepiej stac po stronie tych "zwyciezcow" no ale pisze to by pokazac ze mam swoje zdanie i nie muszi nikomu dupy lizac. Teraz zostawiam wam miejsce by dowalic jakis smieszny tekst i cieszyc sie jakim sie jest genialnym ziomem.

 

Nie bądź śmieszny, tu nie chodzi o to żeby komuś dowalić tylko jak sam pisałeś żeby wyrazić swoje zdanie i nikt tu sobie uciechy nie robi z tego że wyraził swoją rozbieżność poglądów z innym userem.

Edytowane przez Tomala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temporal, nie kapuje czemu ci się nie podoba ta stronka... dzięki niej już się nauczyłem czegoś nowego, a mianowicie (nie śmiejcie się!)"prosty emiter światła" xDDD I mam nadzieję że dzięki takiej stronce jeszcze więcej się nauczę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności