Skocz do zawartości

Teczka 2D: RaVirr


RaVirr

Rekomendowane odpowiedzi

noiprox Fajnie by było bo tylko trzeba by było wymienić obiektyw, a tu nie ma tak łatwo xD

Oglądnąłem trailer WoW: Wrath of the Lich King i postanowiłem namalować coś na wzór krajobrazu z kadru który sobie wybrałem:)

Oto co wyszło:

koniec-4.jpg

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie puste te Twoje prace, właściwie nie wiem co chcesz pokazać, górki, jakieś skały, bliżej niezidentyfikowaną roślinę? Pusto, mało detalu i wciskasz te tekstury :P Do tego ciągle tylko w kilku kolorach. Maluj (rysuj? :P) z fotografii i to takich z prostą perspektywą, żadnych przekręceń i innych dziwactw :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rallyman Dzięki!

prrrszalony Właśnie to chce pokazać-górki skałki roślinki. Na kolory przyjdzie czas bo póki co, gdy operuje większą paletą kolorów robi się strasznie "barokowo" (nieczytelnie). Widzisz...umiejętności jeszcze nie te, ale bardzo kusi robić coś z wyobraźni, takiego własnego, całkiem autorskiego...

mysz..i kusi by do tego dołożyć postacie, zrobić bardziej rozbudowaną scenę no, ale tak jak wcześniej pisałem jeszcze nie dam rady.. Dzięki za docenienie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portret oddany, spodobał się dziewczynie, ale z niej to raczej mało wymagający widz:))

Nowe (malowane na laptopie, u mnie może inaczej wyglądać:P):D

 

lawa.jpg

 

EDIT:

Jeszcze Hindusów dorzucam:)

speed-2.jpg

Edytowane przez RaVirr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe:

rzezba.jpg

Jakby ktoś pytał, bo takie pytanie już padło, jest to czysta grafika.

Malowane na podstawie zdjęcia (właściwie to tylko ludzik ze zdjęcia;) ). Łącznie przesiedziałem przy tym jakieś 30h w wolnym czasie, wielokrotnie bawiąc się teksturami żeby to jakoś wyglądało:) I właściwie temat dalej jest otwarty bo nie jestem jakoś zmęczony tą pracą;D Przy niej zazwyczaj się odprężałem po wykładach.. Do poprawy na pewno wiele rzeczy..

Chciałem uzyskać efekt taki jak był w Oblivionie-zapomniana rzeźba gdzieś w lesie na środku jeziorka;)

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pomarańczowym widoczku ze smokiem - unikaj tak wyrazistych tekstur na wierzchu. Maskują może niedociągnięcia, ale psują też ogólny odbiór pracy., a górna cześć wygląda bardzo fajnie.

Druga praca gites ;) Fajny zalążek z którego mogłoby wyjść coś fajnego. Kompozycyjnie bardzo proste, ale w miarę ładnie namalowane. Dziewczynka ma tylko małe błędy w anatomii w okolicach szyi i okolic żuchwy.

 

Dziewczyna ze szklanką - praca raczej z tych gorszych. Sporo rzeczy jest nie tak. Zbyt dużo czerni i nieciekawego brudu. Dłoń anatomicznie źle i do tego mało czytelna.

 

Kolejna praca - nie za bardzo wiadomo o co chodzi i co to jest. Fontanna? Jak na 30h pracy to trochę mało się dzieje ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna faktura skałek, pierwszy plan robi świetne wrażenie, jednak przydało by się to trochę zróżnicować, szczególnie chyba kolorem, dodac gdzie niegdzie trochę mchu trawy krzaczorów, kożeni itp. na drugim planie powrzucałbym jakies pnącza, to tak wygląda na miniatórce ale w powiększeniu w sumie nie wiadomo co tam jest. Myslę żę pomogła by jeszcze jedna warstwa rożnicująca kolory planów, np.na overlayu czy hard light. Ogólnie przyjemne wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ja już myślałem, że ta bez tekstur jest strasznie słaba i dlatego nikt nie skomentował;)

Hmm..wrzucę obie pirackie prace póki co do wsp a później się konkretnie zastanowię którą do sondy dać;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co na to powiecie? Mam zamiar to skończyć i rzucić na DACAB "Plaga"

yo222.jpg

Co poprawiać co wyrzucić? Właściwie dużo już zrobiłem ale ciągle mi coś nie pasuje..może ta sielankowa zieleń na dole?:P Sam nie wiem;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fat - za sympatycznie to nie wygląda :) niezły misiek, chociaż mi się bardziej kojarzy z jakimś obcym niż "siewcą plag wszelakich" - ale pracka bardzo fajna, fakt, że jak wyeliminujesz czerń i popracuejsz troszkę nad tłem jeszcze to będzie bardzo spoko Plaguebearer ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się wytłumaczę:D Pracuję na laptopie i za bardzo nie widzę kiedy przesadzam z czernią...Stąd jej nadmiar;p Teraz poprawiłem nieco i praca u mnie jest wyblakła..Ciekaw jestem jak u was wygląda:P (i pytam co dalej.. :) ) :

yo1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności