Skocz do zawartości

(WIP)Postać 3D; kosmiczny mutant (kolor) update3


Kruku

Rekomendowane odpowiedzi

Oto efekty dłubania czegoś po godzinach ;], pomysł kreował się wraz z postępem a dotarłem do etapu w którym chyba mogę coś pokazać, bardzo przydały by się jakieś rady ;] zanim rozłożę uv i wstawię to coś do ZB

5690poly

 

pgmu1.th.jpg

alldr9.th.jpg

Edytowane przez Kruku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Polecam najpierw zacząć od ołówka i pióra, podstawa to wiedzieć co tak na prawde chcesz zrobić - a w tej pracy tego nie widze (więcej szacunku dla Darwina; na pewno nie przypomina to tworu świnio-podobnego). Musiałbyś mieć więcej doświadczenia aby coś skutecznie wymyślać jednocześnie modelując. Aktualnie wygląda to szczerze mówiąc kiepsko.

Ołówek w dłoń i do roboty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryj (w tym wypadku można użyć takiego określenia) nijaki słabo wymodelowany (zmutowany nosorożec ?).

Wygląda na połączenie kilku pomysłów i to nawet z tego forum. Do szyi grubas od szyi świnia. Zero nowatorskiego podejścia. Pomysł pojechany z Duke Nukem 3D. A podejdź do tematu inaczej. Oglądałeś może Muppet Show ? Tam były Świnie w Kosmosie. Widziałeś ile gracji miała Miss Piggy ? Pierwszy oficer był nieźle umięśniony. Zerwij ze stereotypem tłustej świni. Zmutowana, taki dałeś tytuł. A jakoś ta mutacja robi się normą wszędzie tak samo przedstawiona świnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

a mnie tam sie podoba ta postac , takie to tez przewrotne z jednej lub drugie strony ;) , w manhuncie byl też na końcu boss ludzio-świń :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

fakt faktem na sucho jeszcze polukalem i swińowatego ryjka to on nie ma a tak jak pisał Levus nosorżcem zalatuje, nie zmienia to faktu ze mozna by z tego sypnać faja postać :o)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za odpowiedz, rozumiem że plan zrobienia czegokolwiek z biegu nie powiódł się ;p więc teraz po pewnym rozrysowaniu i analizie mały update.

 

45170623tv8.th.jpg

edit: siatka (wiedziałem że o czymś zapomniałem, dzięki Morte ;p)

90155803uk8.th.jpg

po sculpcie zoptymalizuje.

Chciałem uciec od pierwotnej wersji (która nie miała być świńskim łbem na ciele grubego gościa, nie wzorowałem się na nikim.. znaczy niczym XD)

 

 

 

silverfox

o rany! jakie to brzydkie :......|

fuj!

czy Ty miałeś jakąś ideę co chcesz w ogóle stworzyć?

jak na początku napisałem

"pomysł kreował się wraz z postępem"

 

Oczywiście zmieniam topic ;p

Edytowane przez Kruku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siatka by się przydała ze by coś więcej powiedzieć.

Na razie to ja bym przedramiona przedłużył, bo ramiona zdają sie być skarlałe w stosunku do reszty.

 

No i chyba miał byc kosmiczny a nie kosmiczna?;)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

na tym etapie daj sobie luzu ze siatką low, zrob taką zeby dobrze sie dziabalo w zb a na koncu pykniesz low,nie ma sensu robic sobie nie potrzebenj roboty, łapy jakby co to sobie wydluzysz czy skrocisz tez w zb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przód powiedzmy ze jest gut, tył juz nie :\ te fałdy pionowe na plerach nie szczególne jakas są , i faldy nad kolanami z tylu są za wysoko jakos nie atrakcyjnie to wygląda jesli mozna uzyc takiego słowa :D,, poza tym co jeszcze za nim zabrniesz dalej lepiej przemysl calosc bo nie bedzie Ci łatwo uzsykać atrakcyjny wygląd na kolorze dlatego ze postać jako postać jest jednolita czyli nie ma na sobie niczego chjakis elemnów łamiacych bryle lub przyszly kolor , moze z tego wyjsc glina , chyba ze masz w głowie jakąś atrakcyjną koncepcje czy pomsyl zeby miało to wygląd charaktery a nie monotonny jednolity, sam wiem po sobie ze to nie takie proste ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, nom najwyraźniej trochę przesadzam z tą postaciom XD ale jak tak mam.. w wolnych chwilach siedzę w maxie i robie bzdury 0-o (po prostu czuję większą swobodę niż na kartce)

fatalienv4jz4.th.jpg

zmieniłem mu dodatkowo ogólną posturę na bardziej luźną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie najbardziej mi pasuje wersja druga ,ale kolory sa zdecydowanie za mocne , moze sprubuj je zrobic bardziej wyblakłe mysle ze to pomoze bo teraz to wygląda jakby na niego ktos wylał wiadro z farbą :), jakos te fałdy na klatce piersiowej mnie nie przekonują i za kolorowo jest , zwłaszcza na brzuchu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruku wybacz mi tą na pewno nie miłą szczerość, ale wciąż nie widzisz koloru...

Da się tego nauczyć np. malując pejzaże etc. Kolor i walor jaki wybierasz, nawet nieświadomie czy przypadkowo, wpływa na odbiór tego co robisz. Jeśli chcesz malować ładnie, musisz to robić świadomie. Peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda to lepiej niż ostatnio , ale na texturze prucz koloru i wypalonych fałd nie ma juz nic szczególnego, pozatym textura wszędzie jest jednolita , nie ma żadnego brudu , przebarwień , nic.

Sprubuj mu pobrudzic stopy , dłonie , zmieszaj go troche z błotem , powinno spasowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki panowie za komentarze, tym razem więcej koloru, głębi na texturze oraz drobna faktura na skórze żeby nie był jak balon (przynajmniej mam taką nadzieję) XD trochę czerni tez się wkradło ;(

 

dwa światła

 

g2ff3.th.jpgthpix.gif

g3eh2.th.jpgthpix.gif

g4aik1.th.jpgthpix.gif

 

wersja 3 światła

allrb8.th.jpgthpix.gif

wersja 4 światła

g4vq6.th.jpgthpix.gif

 

edit bardziej kolorowa wersja

 

all2tw0.th.jpg

 

Pozdro

Edytowane przez Kruku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności