Skocz do zawartości

modele 3D: |DOODLES|


nielot007

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajnie ino fakt ze te rekawy za mocno pogniecone, nie wyglada to jak gajerek, bardziej jak rękaw jakieś kurtki skórzanej.

Ale twarz super wyszła:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 280
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam!!

dzieki za komentarze :)

odnosnie faldek to racja wyglada jak kurtka skorzana tez to zauważyłem ;(

 

dlonie za male hehe jak robilem screena to to samo sobie pomyslalem :)

 

kubi--> faldki robilem za pomoca claytubes,flatten i troche standard ale wiekszosc calytubes i do "wygladzenia" flatten :)

 

pokazuje wip'a modelu nad ktorym teraz pracuje tzw. jest to ta babka z paru postow wyżej :)

female8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

hipek wygląda git tylko te rękawy jak rura od odkurzacza pomarszczone, babka ma deko za obszerny kapelusz z 10 kilo kartofli by weń wlazło ;) a poza tym tez git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza swietnym skillem jeszcze fajne wyczucie w samym wygladzie postaci takie mi sie podobaja:) Najfajniej wychodza mezczyzni z wiadomych wzgledow(znajomosc wlasnej anatomii:)).

Oczywiscie drobne szczegoliki jak dziurki w nosie mozna by zalagodzic:).Pan w garnituze po dobrym oswietleniu i shaderach wymiatal by.

pzdr

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joł szefie jak zwykle szacun ! napierasz cały czas do przodu. Jak patrze na kola z garniturem to mam wrażenie że na twoim poziomie powinieneś bardziej uwage zwracać na niektóre rzeczy. W stylu kołnieżyk od koszuli przeważnie nie jest taki okrągły na tych szpiczatych końcach, krawat ma przeważnie mniejszy supeł od tego co wisi, kieszenie nie sa tak strasznie po bokach chyba. Wszystko to odbiera od prawdziwości. A jak tego brakuje to nieważne czy chcesz mieć coś relistycznego czy stylizowanego to to i tak nie wyjdzie przekonująco. Szacun, juz sie nie odzywam ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zrób eksperyment i złap go dużym pędzlem (takim żeby sięgał aż do brwi) za brode i pociągnij trochę do tyłu. Moim zdaniem będzie znacznie bardziej podobny i w ogóle anatomiczny.

Bo poza tym to fajnie. Ten kong średni, ale to dlatego że nie skończony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszczegolne formy bardzo bardzo, ale jakos cos mi nie siedzi z proporcjami, wyglada jak dziecko- na moje glowa za duza i lydki za krotkie. Ale kurcze naprawde swietne te ostatnie modele:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności