Skocz do zawartości

Scena 3D: Normandia, Omaha Beach


Pionier

Rekomendowane odpowiedzi

Powodzenia z tym sadomasochistycznym projektem ;) Jak na razie modelik bardzo ładny! Darkstar ,pisze się \"plażę\" (musiałem to powiedzieć...:]) Jeszcze jedno :wydawało mi sie ,zę to pokrętło powinno mieć jeszcze taką specjalną rączkę do kręcenia nią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 134
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Archangel, nie wiem nie wiem. Na razie nic nie mowie - secret servis :cool:

 

Tymaczasem update: tyl i dol (dolu nie widac ale jest :) ). No i pare szcegolow w srodku. Jeszcze je tylko poprawie i bedzie koniec LCVP :).

 

Pozdrawiam i dziekuje za komentarze

 

57708_0.jpg

 

57708_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm kiedy juz sie wygrzebalem z prac \"komercyjnych\" okazalo sie ze moj kolega zgubil cd z gra close combat i nie moze podeslac mi map w duzej rozdzialce :(. To po 1 po 2 mam szkole i dlatego updatow nie bylo. Co prawda w ten weeken planowalem robic plaze ale ze nie mam map to sie troche sprawa skomplikowala, bede robil bez. Projekt nie umarl o to sie nie boj. Na otarcie lez OT TAKI 1 TEST WODY. Test i tylko test.

 

Pozdrawiam i prosz o cierpliwosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.............pomijajac pare kwesti i chiwlowe zalamanie w walce z ta scena (to normalne przy leopardzie tez tak bylo :D). Zrobilem nowa propozycje kompozycji koncowej. Ocean, barki i tlo w 3D, reszta 2d na razie (chyba ;) ).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko,że nie widać tutaj takiego dramatyzmu, na jaki oczekiwało chyba wiele osób,gdyby nie było napisane,że to Normandia, to chyba ciężko byłoby się domyśleć.....mam nadzieję,że to nie jest skończona praca i dodasz jeszcze jakieś wybuchy,itp. rzeczy, które świadczyłyby,że to wojna a nie ćwiczenia jednostek desantowych w Kołobrzegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciuciu, przeciez to nie jest koniec pracy(?). Batou, wyobraz sobie ...znalazlem przypadkiem fajne foty na sieci z ktorych korzystalem ;). Daze do tego zeby wszystko bylo \"moje\" :P

 

Pozdrawiam i dzieki za odp (faaaaaajnie ze sie podoba :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa to przepraszam, zasugerowałem się po prostu jednym zdaniem:

Zrobilem nowa propozycje kompozycji koncowej.

Jeśli tak to,wycofuję swoje oskarżenia i z niecierpliwością czekam na dalsze efekty, bo wiesz od niektórych osób trzeba więcej wymagać, żeby wciąż utrzymywały dobry poziom na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na miejscu Niemców, na widok niebieskich ludzików lądujących na Afrykańskiej plaży, wracałbym co sił do bawarskiego piwa...

moim zdaniem - fajnie jak na razie

trochę tylko ten \"render\" - podglądowy, nieudany (nie ma klimatu, mimo tych fotek z Aliantami [\"alienami\"]...)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by sly

ja na miejscu Niemców, na widok niebieskich ludzików lądujących na Afrykańskiej plaży, wracałbym co sił do bawarskiego piwa...

moim zdaniem - fajnie jak na razie

trochę tylko ten \"render\" - podglądowy, nieudany (nie ma klimatu, mimo tych fotek z Aliantami [\"alienami\"]...)

 

pozdrawiam

 

Sory ale na oni lądowali na plaży we Francji ;) bo tam wlasnie znajduje sie Normandia.

 

\"Render\" podgłądowy - chodzi Ci o ten koncept z lodziami LCVP ??

 

SPoko postaram się żeby był klimat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by sly

ja na miejscu Niemców, na widok niebieskich ludzików lądujących na Afrykańskiej plaży, wracałbym co sił do bawarskiego piwa...

moim zdaniem - fajnie jak na razie

trochę tylko ten \"render\" - podglądowy, nieudany (nie ma klimatu, mimo tych fotek z Aliantami [\"alienami\"]...)

 

pozdrawiam

DLACZEGO LUDZIE WYPISUJĄ TAKIE GŁUPOTY ? PO CO ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam wątpliwości co do przemyśleń Twoich Pionier.. bez urazy. Ale nurtuje mnie to, co chodzi Ci po głowie. Wymodelowałeć całą łódź desantową, napisałeś, że robiłeś całość, żeby potem móc kilka ujęć przeliczyć, a teraz decydujesz się na kadr, gdzie widać tylko burtę a całość wygląda jak na regatach motorówek, tyle że po wojskowemu :/ nie przekonuje mnie to.... co do samego wykonania to w dobrą stronę wszytsko idzie.. tylko nie wiem jak z samym pomysłem i jego \"sprzedaniem\" widzowi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kris_R - z tego co pisał Pionier to była tylko taka próba...

Chyba nie po to dał referkę na początku ??:D Ale zgadam się z tobą w innej sprawie...\"w dobrą stronę wszystko idzie...\"

 

Sly- większej głupoty dawno nie słyszałem...gdyby to jeszcze było napisane dzisiaj to jeszcze...ale...a szkoda gadać...:D:P

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności