Skocz do zawartości

pojazd3D:fiat508/III


kliment woroszyłow

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby szanownego forum nie męczyć watkiem 7TP zakładam nowy, choć jest związany tematycznie. Kolejny modelik do kolekcji w ramach odpoczynku od rzeczonego 7TP. Polski fiat 508/III Łazik- kolejny pojazd WP II RP. Jak ukoncze cały zestaw modeli bede je texturował , więc nie martwcie sie, 7TP jak i nowe które powstana pokaze skończone.

Wrzucam co udłubałem do tej chwili.

002vi3.jpg

143f17234e2c7fdd.jpg

d8521b60cf7e7e0fm.jpg

Edytowane przez kliment woroszyłow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Całkowicie zły kształt żółwia, brak tylnych kół, brak kabiny załogi, brak kierownicy, brak szyb, opony niefajne. Kolejny bochomaz :P

 

Kliment, fajny temat i dobry początek. Świetnie, że bierzesz na warsztat polski sprzęt. Nie jest to zbyt częste.

 

PS. Zlewak zrób tym razem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JW_2305 - stare bo z duszą, stare bo mysmy są starzy ( tzn ja nie, ale mrys to skamielina, serio!).... a w ogóle to nowymi sie brzydze ;). Oczywiscie ze sie nudzi, dlatego nastepny model który zrobie po tej serii bedzie low poly.. "czołg ze stu poligonów", ale z wiekszą iloscia detalu niz dotychczas! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu, ale wy samochodziarze macie slang! "Merola"! Trochę, mi głupio, bo jeżdżę zwykłą Skodolą. Ale zawsze to lepiej niż Fiatolem.

 

:P

Marek, to jeszcze nic! Wiesz jak on mówi!.. jak robił mercedesa to mi sie pyta: "klimciu, tego merola robie wnetrze, jakie zrobic, w świni i patyku czy zwykłe?" - w wolnym tłumaczeniu to znaczyło ze wnetrze w skórze i z dodatkami drewna :)

JW_2305 - merole? jako kierowca doceniam, jako grafik mniej;)

Georgas- dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tu Merolem przejmuję, a oto dopiero slang:

 

witaj liment. widze ze lecisz do przodu z autkim, wychodzi na razie super. mozesz presla ustawienia switla?

 

Zwłaszcza końcówka jest miażdżąca: mozesz presla ustawienia switla;)

 

-----------------

 

To jesli tacy starzy, to tymbardziej gratuluje skilla, dziadki z reguly maja awersje do komputerow;p

To ja mam rozumiec, ze te nowe 'merole' sa bez duszy?

 

Przykro mi rozwiewać złudzenia młodzieży, ale komputera nie wymyślili nastolatkowie...

 

A co do duszy samochodu, to żaden nowy jej nie ma :)

Edytowane przez mrys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MRYS: Jezeli chcesz sprawdzac bledy ortograficzne, to sprobuj swoich sil na jakims forum humanistycznym;) z pewnoscia jest takich wiele. Nie mowie, ze trzeba pisac z bledami, wrecz przeciwnie, ale czasami mozna zrozumiec, ze niektorzy pisza komentarz na zdezelowanej klawiaturze uczelnianego komputera wystawionego na korytarz dostepnego dla wszystkich przechodniow 3 minuty przed rozpoczeciem zajec;) no nic:)

 

Przepraszam Kliment za odciaganie uwagi od Twojego modelu. Wiecej juz nie bede;)

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MRYS: Jezeli chcesz sprawdzac bledy ortograficzne, to sprobuj swoich sil na jakims forum humanistycznym;) z pewnoscia jest takich wiele. Nie mowie, ze trzeba pisac z bledami, wrecz przeciwnie, ale czasami mozna zrozumiec, ze niektorzy pisza komentarz na zdezelowanej klawiaturze uczelnianego komputera wystawionego na korytarz dostepnego dla wszystkich przechodniow 3 minuty przed rozpoczeciem zajec;) no nic:)

 

Się tak nie spinaj. I nie tłumacz, że szybko, że zepsute, że zupa była za słona. W zdaniu: "mozesz presla ustawienia switla" szwankuje nie tylko ortografia ale i brak w nim kilku kluczowych dla zrozumienia tekstu liter. Jeżeli klawiatura o której wspominasz tych liter nie jest w stanie "wyprodukować" to dziwię się, że w ogóle jeszcze tam jest. Jeżeli piszesz komentarz na 3 minuty przed rozpoczęciem zajęć, to zaczekaj z tym, aż znajdziesz więcej czasu. I przeczytaj zanim wyślesz. To jest oznaka szacunku zarówno dla pracy którą komentujesz jak i dla czytelników Twoich komentarzy. Że o tychże komentarzy zrozumieniu nie wspomnę.

 

A literówki czy inne błędy - no cóż - zdarzają się każdemu i bywają fajne. Ostatnio Klimek uraczył mnie tajemniczym zdaniem "nie srasz". Zgadł, bo akurat wiem co wtedy robiłem a czego nie, więc się przestraszyłem , że ma jaki rentgen w oczach, ale on tylko chciał napisac "nie strasz". :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MRYS: Jezeli chcesz sprawdzac bledy ortograficzne, to sprobuj swoich sil na jakims forum humanistycznym;) z pewnoscia jest takich wiele. Nie mowie, ze trzeba pisac z bledami, wrecz przeciwnie, ale czasami mozna zrozumiec, ze niektorzy pisza komentarz na zdezelowanej klawiaturze uczelnianego komputera wystawionego na korytarz dostepnego dla wszystkich przechodniow 3 minuty przed rozpoczeciem zajec;) no nic:)

 

Jeśli chcesz możesz się spróbować z piksarem.

Błędy orto będą tępione bez pardonu.

Jeśli Ci się to nie podoba portale wp.pl. onet.pl i digart .pl będą zachwycone jak do nich dołączysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności