Skocz do zawartości

Minicontest: Langen Foundation arch. Tadao Ando | początek 10 strona


trosiek

Rekomendowane odpowiedzi

fajny pomysl tez sprobuje ze wzgeledu ze nigdy jeszcze nie robilem exteriora nawet nie weim od czego zaczac jak tyko bedei jedno zdjecie :] hmm laik tez chyba moze sprobowac sil a grono forumowiczow podpowie co i jak zeby bylo dobrze ;]

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 91
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dobra. To zaczynamy nowy contest. Tamten z nadbudówką był próbny i się zakończył. W tym wypadku zwycięzców jeszcze wybierać nie będziemy :)

Tylko ankiete to chyba moderator będzie musiał jakimś cudem dodać, bo ja nie mogę :/

Temat na ten contest to to:

http://www.archdaily.com/wp-content/uploads/2008/11/1390510699_03.jpg

lub drugie ujęcie:

http://www.archdaily.com/wp-content/uploads/2008/11/1227133765_21.jpg

Bryła musi byc identyczna i otoczenie też powinno, oświetlnie niekoniecznie. Bruk itp moga być inne :)

 

CZAS DO 20 LISTOPADA 2008 do godziny 20 :) zapraszam!

 

Rendery postujemy w rozdziałce 800x600! Większe rozdzialki pod linkami.

Edytowane przez trosiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trosiek, 2 tygodnie aż?;p 10 dni by chyba stykło. Teraz do czwartku następnego (tj. do 20-go). Wtedy do niedzieli, czy poniedziałku wyłonienie zwycięzcy i znowu 10 dni and so on;)

 

Edit: tak jest wodzu;D

Edytowane przez Touch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Indorek

hej mam pytanie czy tu bedzie sie umieszczalo same koncowe rendery? bo jezeli stane na jakims problemie gdzie moge wrzucic prinScrn ... i radzic sie?

 

Dzieki i pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trosiek co by uniknac pytan bez konca zbierz rulsy [czas; co wolno czego nie-Touch o tym pisal; sposob wybierania kolejnych refek itd] i zapisz je w pierwszym poscie oki? ;)

Bo jak ktos sie bedzie dolaczal to bedzie musial wertowac watek post po poscie szukajac zasad contestu.

Taka mala prosba z mojej strony, co by uniknac chaosu i usystematyzowac to troche.

pozdr i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bapi23 poszukaj na archdaily ;) ale taki 1 rzut wystarczy do 1 rendera. znajdziesz tam inne ujęcia, a nawet rzuty, jednak radzę przyzwyczajać się do modelowania z refki ponieważ w reszcie contestów niewiadomo czy będą dostępne takie dobre rzuty ;) Tadzio - dopiero teraz jako tako miałem czas poskładać wszystkie zasady razem. Mam nadzieję, że wszystko zawarłem :D Teraz czekamy już chyba tylko na wypasione rendery!

Edytowane przez trosiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko chlopcy, poprzeczka niepojdzie do gory bo ja sie nie dam rady dolaczyc :P hahahahaha joooooooooooke ;). nie mam czasu zenie sie, a z checia bym powalczyl 1 raz.

 

 

 

Wyzywam cie… :P: P:P:P ref erki masz na poczcie..a jak to mawiają … jak kocha poczeka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie jeśli arch515 startuje to ja nie mam co do tematu podchodzić... a szkoda, bo spróbowałbym. :P No dobra, i tak spróbuję. ;)

 

Bardzo fajny temacik, zawsze chciałem spróbować, teraz przynajmniej jest okazja. Życzę wszystkim uczestnikom owocnych renderów i niskich temperatur na procku.

 

Edit:/ Jakiś okreslony rozmiar renderów, czy każdy według własnego gustu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wrzucam co mam i przyznaje sie bez bicia ze sie nie wczuwalem (spedzilem nad tym dwa wieczorki) bo mnie inne rzeczy scigaja.

Takze wrzucam to bardziej dla towarzystwa, niz jako konkurencje ;)

Pozdrowionka i powodzenia.

Moze przy nastepnej refce znajde wiecej czasu.

Peace :)

 

c4a68120015fff4c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak od momentu wrzucenia referki przez ARCH515 mamy 10 dni, do 20.00, tak?

od 11-11-08, 22:28 ...dobrze konbinuje?

 

I jeszcze powiedzcie który wybrać, który chce, czy wszyscy narazie jeden robią...please...;]

Edytowane przez vinc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niestety mam lipę, od dwóch tygodni jestem w robocie po 10 godzin i nawet nie mam kiedy porządnie do kompa usiąść:( Mam nadzieję, że uda mi się podpiąć pod nowy temat contestu;) Swoją wersję aatrial house wrzucę może jakoś na weekend do testowych;)

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy wątek z nową wizką utworzony jest w dziale minicontest :]

 

http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=54862

 

stare tematy są zamykane. sondę stawia w nowym wątku autor kolejnego contestu (czyli zwycięzca z poprzedniego).

w wątku z sondą powinny być miniaturki renderów (po kliknięciu na miniaturkę powinna pojawić się wersja high res) z nickami autorów :]

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności