Skocz do zawartości

pojazd3d:4TP- Polski czołg rozpoznawczy


Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucam ostatnio wymodelowany tank z serii rodzimych pojazdów pancernych z przed II wś. Więcej było dociekań i poszukiwań niz modelowania- modelarstwo detektywistyczne mozna by powiedziec.A wszystko z uwagi na dramatycznie małą ilosc materiałów ocalałych o tym pojeździe. Projekt i prototyp powstały niedługo przed wybuchem wojny, nie wdrozono do produkcji seryjnej, niestety.

Render w colorze i jako bonusik to samo w wersji monochromatycznej. Pokazuje juz niemal końcowe rendy bo nie jestem z nich do konca zadowolony, moze coś mądrego podpowiecie.

Kliment

a90c9d13d8471185.jpg

7e2fc7aad606fccbm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Z taką perpektywą zdecydowanie lepiej, gąsienice i bruk super, czołg troszke za matowy jak na mój gust, miejsce, w którym murek łączy się z tłem, z prawej strony obrazka trochę za bardzo kontrastowe (ostry murek i rozmyte drzewa)

Olej sepię dopracuj color.

 

Czołgiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki tyci tyciutki ;)

Z uwagi na brak czasu nie moge mu w tej chwili poswięcić tyle czasu ile bym chciał. Poprawiłem kontrast, zmieniłem wątpliwe tło. Do obejrzenia w ciut wiekszej rozdziałce w finished:

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?p=754152#post754152

Edytowane przez kliment woroszyłow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czołg wypas. jak zwykle modelik dopieszczony. reszta... ech... teksturki oświetlenie i rendering psują całość drogi klimencie... jeśli masz całość rozłożone na porządne ufałki to tylko dobrze podrysować teksturki, do tego sceneria dobre światełko i... golden gallery jak nic :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kliment - nie wysyłaj tweetiemu tego modelu ! pozniej w kazdym shorcie i kazdej reklamie platizowej bedzie jezdził Twoj czołg ;)

a tak poza tym to model 1 klasa

p.s. słyszałem ze przechodzisz do historii modelarstwa polskiego ? to prawda ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modelik fajny, aczkolwiek sam rendering mi nie pasuje. Co? Ano po prawdzie to wszystko po troszku chyba. Jakos nie mogę się przekonać do renderów z podkładanym zdjęciem w tle. Problemy ze światłem, nie to natężenie GI.... Patrzyłem na pracę w WIPie - lepiej ale ciągle można to poprawić. Może inne ustawienie kamery? Jakby z góry bardziej pokazać to została by tylko ziemia do zrobienia. No nic - czekam na update'y. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede malo ogrinalny ale naprawde ten render psuje tylko odbior tego modelu. Model naprawde z dbaloscia o szczegoly ale prezentacja fatalna. Kamienie wygladaja jak z metalu, czolg wczesniej byl matowy teraz jako dziwne sie blyszczy ni to metal ni to plastik dziwnie jakos to wyglada. Color mapka nie za ciekawa jakas taka czysta przynajmniej od dolu troche zabrudzone powinno byc nie mowie ze jakies bloto no ale zakurzone choc troche. Wklejenie tla calkowicie nie udane wyroznia sie az za bardzo.

 

Szkoda ze to juz finish mogles pomeczyc jeszcze w wipie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klimek, ja cię osobiście uduszę. Wiem, żeś "W Gorącej Wodzie Company", ale tak dobrze szło, i zdechło. Model - znasz moją opinię - świetny, najbardziej wiarygodna rekonstrukcja tego tanka, niezależnie od ew. opinii SAM WIESZ KOGO. Render w zasadzie roboczy. Na drugi raz, jak będę widział, żeś blisko końca modelowania to ci kable od internetu odetnę, żebyś mógł wysłać dopiero jak NAPRAWDĘ skończysz obrazek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra dobra.... juz!:) nie łajać bo mam ochote isc do kącika i klęczeć na grochu... mówiłem przeciez ze rendery końcowe mi nie służą..:P No OK.... moge się w wolnej chwili nim jeszcze zająć.:) teraz musze wymodelowac 10 TP na który mnie namówił jeden dziadzia :D

 

 

EDIT:Mozna przeniesc ten topik do wnetrza topiku w wipie...? panowie moderatorzy?

Edytowane przez kliment woroszyłow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności