Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Napisano

hmm nie będę się czepiał ale na referce między dwoma środkowymi kołami są takie dwa elementy i one są ustawione ostrą krawędzią na zewnątrz a na referce do wewnątrz a tak pozatym ładnie się prezentuje ... ty masz chyba w domu siedmiu krasnoludków że tak ci się to szybko produkuje wszystko model za modelem :)

edit:a sory nie popatrzyłem na ostatni render tam juz jest git :) zwracam honor;)

Napisano

i tylko te czołgi i czołgi i jeszcze trochę czołgów... aha! i jeszcze dwa czołgi poproszę na wynos zapakować. :D poza tym bida panie, detali jakby mało, krzywo, rendery z poprzedniej epoki :P

 

żartowałem... ;]

Napisano

Myślałem, że te spawy to jakiś ultra hiper wypas modelarski, ale Klimek mi powiedział, że po prostu wziął lutownicę i spawał na monitorze :)

 

Jak zwykle porządny kawałek modelu. Jeszcze PZInż.130 i będzie komplet :)

Napisano
lutownica sie lutuje , spawarka sie wymiotuje .. tacy w kwiecie wieku a uczyc ich trzeba ..

 

klimek model rewela

 

W realu - tak, ale na monitorze model jest za mały na spawarkę i trzeba używać lutownicy. Taki mały fake... ;)

 

Kliment, zrobisz też łobrozki bez gąsienic?

Napisano

To jak je zrobiłeś ? sam kiedyś próbowałem zrobić w miarę przyzwoite ale jakoś mi nie wychodziło więc się pochwal .

Co do modelu to nie znam się na tyle pod względem technicznym, więc co tu powiedzieć . Ze strony modelingu cud miód .

Napisano

Wyglada jak bardzo fajny plastikowy model. Nie chce sie wtryniac w Twoja koncepcje, ale moze zrobisz render wlasnie pod tym katem - miniaturka, a nie pelna skala - przynajmniej czyms by sie wyroznial (poza wspanialym modelingiem).

Napisano (edytowane)

Dokładnie, po zdjęciu gąsiennic jezdził na kołach, niestety tylko po utwardzonych drogach. Drugie koło jezdne było wtedy uniesione by zwiększyć siłę działania koła skrętnego. Podczas prób trakcyjnych prototyp kilkukrotnie wypadł z drogi podczas próby skrętu na większej prędkości- słowem nie do końca udane rozwiązanie.

Edytowane przez kliment woroszyłow
Napisano
Podczas prób trakcyjnych prototyp kilkukrotnie wypadł z drogi podczas próby skrętu na większej prędkości- słowem nie do końca udane rozwiązanie.

 

Idea była raczej poroniona. Nikt potem nie wprowadził do seryjnej produkcji takiego rozwiązania.

 

Osłona KMu wygląda jak rail gun :). Fajne. Ale brak mi tego którego imienia się nie wypowiada - byśmy widzieli czy spawów nie masz przypadkiem o 0,0012 mm za bardzo w lewo ;)

Napisano

idea byla taka ze na czas jazdy po drogach sciagalo sie gasienice i jazda na kolkach zeby bylo szybciej czy poprostu wyjscie awaryjne jak ktos ladunkiem rozsadzi gasienice zeby pojazd byl jeszcze jakos mobilny?

Napisano

M4rcus- raczej to pierwsze, w rosji zbudowano na tej samej idei autorstwa amerykańskiego inżyniera Christi'ego cała rodzinę BT czołgów szybkich - które zapewne odpowiadały rosyjskiej idei wojny napastniczej w celu rozpowszechnienia płomienia rewolucji komunistycznej na europę podczas spodziewanej wojny z zachodem.

Napisano

Jak zwykle, bardzo ładnie. Te otwory w końcówce lufy głównego uzbrojenia to modelowałeś? Wiem że tak, ale chce się upewnić.

Na renderze "od tyłu" nie widać krawędzi jednej z klap silnika (lewej, przy zawiasach). To pewnie wina ustawień renderera albo kompresji jpga, ale psuje mi ideał.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności