Skocz do zawartości

pojazd3D:fiatG50


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 146
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Touch, J/L, peter_f i wszyscy inni, dzieki serdeczne. Niestety zawsze cos ,zawsze no zawsze...wyobraźcie sobie ze w trakcie reinstalacji XP instalator pomimo polecenia by formatował dysk C: sformatował D: i tam postawił nowego windowsa, efekt: stracone całkowicie model 7TP dwuwiezowy, C7P stracony w 50 %, mapowanie i textury stracone w modelach steyra 1500, hs 123 i fiata G50 oraz I -15. uratowałem to co uratowałem tylko dlatego ze mnie tkneło i przed wszystkim skopiowałem katalog autobacup z maxa...masakra.. słowem cofneło mnie o pół roku z wieloma rzeczami.. to tak na przestroge..Billa Gatesa zabije jak go spotkam! W kazdym razie zaczynam od poczatku maping i texturowanie,, troche inaczej ale podobnie:

9f2e3a087ac6255b.jpg

35cb4847179f653a.jpg

Edytowane przez kliment woroszyłow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Brachu!!!

 

Po prawie 2 letniej przerwie z maxem i z Toba, Wami patrze i placze.

 

Te same Nicki a tak rozne i lepsze prace. O Tobie to az mi sie nie chce pisac. Rece opadaja, szczeka na klawiszach. Jak Ty to robisz?. Mam cirepliwosc mam zapal, mam sprzet -> czyli mam wszytsko ale...hmm juz wiem brak mi umiejetnosci:). Ok ile chcesz za godzine nauki?

 

Naprawde "przelecialem" forum od A do Z i staralem sie nadrobic zaleglosci. Widze ogromny postep w Waszych pracach.

 

Ty Kliment stoisz w miejscu :p tzn nadal jesat super i nie cofasz sie w tyl :).

 

Brawo jeszcze raz brawo!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przemieszaniem dysków przy formatowaniu mam problemy od zawsze. chce instalowac na C a instaluje na D :/ dlatego zawsze ale to zawsze zgrywam pliki przed formatem na cd, dvd, na wszystkie inne nośniki jakie mam pod ręką

 

a model wiadomo... bardzo dobrze i oby do przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Touch Juz próbowałem dwoma programami.. odzyskały sporo rzeczy ale nie to co najważniejsze..wszystko przez to że tam nadpisało nowa instalacje windy widocznie... trudno..mądry Polak po szkodzie- jutro kupuje dysk 500 GB zewnetrzny na usb i tam bede autobecup robił.

Mały upek: skrzydełka i cała reszta zamapowana, jedno z texturką:;)

92cd003ac4aa63ea.jpg

Edytowane przez kliment woroszyłow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model swietny jak zawsze ale te nity mogłeś jednak wymodelować, dobrą metodą zajęłoby ci to mniej czasu niż klikanie w photoshopie ustawiasz spline'a i nity sie ustawiają w podanej odległości od siebie według tego spline'a :) ale jednak bumpem jest mniejszy klopot z dopasowaniem do modelu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model swietny jak zawsze ale te nity mogłeś jednak wymodelować, dobrą metodą zajęłoby ci to mniej czasu niż klikanie w photoshopie ustawiasz spline'a i nity sie ustawiają w podanej odległości od siebie według tego spline'a :) ale jednak bumpem jest mniejszy klopot z dopasowaniem do modelu :D

 

Hmmm, nie bardzo mogę zrozumieć o co chodzi? Może pomogłoby kilka kropek i przecinków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinienem powiedzieć ze " modelowałem" ale oczywiscie to nie prawda, nity to naciapciane kropki na mapce bump..ale mnie zmęczyły to fakt.Modelowałem tylko te wieksze, tzn. śruby własciwie.
w photoshopie można to zrobic bardzo szybko i prosto. nastepnym razem proponuje zrobić tak:

obrysowujesz kształt nitowanej płyty za pomocą lini krzywych. potem robisz sobie okrągły pędzel z dość sporą wartością odstęp/spacing. zaznaczasz krzywą, klikasz prawym i wybierasz obrysuj ścieżkę, po czym wybierasz pędzel z odstępami

w ten sposób załatwiasz całość w chwilę :) i dodatkowo masz równe odstepy

Edytowane przez Valery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności