Skocz do zawartości

Modele 3D: Wszelakie moje obiekty


kellyq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 470
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

na moje oko jeszcze z oswietleniem poexperymentowalbym ;) moze troszke zblurrowal odbicia na lakierze , i to studio takie jakies smutne ...

 

No i AA obowiazkowo , bo rzuca sie w oczy :(

 

z blenderem nie pomoge bo nigdy nawet nie wlaczałem ...

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do autek - to na tym forum jest bardzo dużo fachowców i Oni pewnie wypowiedzą się co do "caringu" (taką nazwę sobie wymyśliłem) ale ja mogę powiedzieć jedno - podoba mi się twój modeling, widzę że dbasz o szczegóły. Jeżeli jeszcze dodamy do tego że jest to wszycho robione w blenderze - to masz ode mnie 5*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze zmien kolor studia zeby bardziej pasowal do ferrari? i sprobuj uzywac plane'ów z gradientami do odbic na lakierze. Efekt moim zdaniem fajniejszy, troche wzbogaci calość. Tarcze niepowinny byc chromowane(to nie chopper) nie wspominajac o zaciskach. Pozatym materiał felg trzeba poprawic. Wyglada jakby warstwa chromu miala z 0,5 cm;P Raczej pasuje do tlustego Escalade'a niz do "wloskiego eleganta". Mozesz dodac detal np wycieraczki spryskiwacze na masce i takie duperele(o ile w tym aucie je widac nie mam referki przed oczami) Nie jest źle. Powodzenia;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze zmien kolor studia zeby bardziej pasowal do ferrari? i sprobuj uzywac plane'ów z gradientami do odbic na lakierze. Efekt moim zdaniem fajniejszy, troche wzbogaci calość. Tarcze niepowinny byc chromowane(to nie chopper) nie wspominajac o zaciskach. Pozatym materiał felg trzeba poprawic. Wyglada jakby warstwa chromu miala z 0,5 cm;P Raczej pasuje do tlustego Escalade'a niz do "wloskiego eleganta". Mozesz dodac detal np wycieraczki spryskiwacze na masce i takie duperele(o ile w tym aucie je widac nie mam referki przed oczami) Nie jest źle. Powodzenia;)

 

chodzi Ci o wcześniejsze Ferrari?

 

====

przedni reflektor

50436385.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

99400261.jpg

taka pierdółka :)

A tak poza tym to bardzo ładnie :P

dzięki za czujność

 

taki mały przerywnik--------

 

napęd: 8x8

waga: 22t

długość: 9.13m

moc silnika 525 KM

porównując wielkość kół to coś jakby tylne koła np. URSUSA C-360

g0005.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie małe pytanko :P w pierwszym renderze na tej stronie, napisy na oponie robiłeś displacementem, czy modelowałeś?

 

na oponie nałożoną mam bump mapę ;)

 

-------------

koło maz-a z bump mapką

 

szukałem na necie zdjęć tego koła .... i ciężko jest z tym, tyle co udało mi się odczytać z jednego z zabłoconych kół

4158182.th.jpg

 

-------------------------------

update ferrari 599gtb

 

studio- raczej nic lepszego nie wymyślę

kolor myślę, że pasuje do tego wozu

reszta- trochę niektóre materiały mi się pokiełbasiły

reszta której nie widać- spoko będzie

oceniajcie bo to ostatnia szansa na krytykę, pozdro

90056017.th.jpg

kompresja dała o sobie znać :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaXD strzalka na oponie maza - rox XD

 

co do autka - tylna krawedz miedzy zderzakiem a tylnym/lewym bokiem bardzo mizernie wyglada, cos koslawo

 

względem tej krawędzi to gdy się patrzy z boku, tyłu to jest prosto, nie wiem

dlaczego wygląda na krzywą, pozdro

 

ostateczny render

finallo.jpg w1024.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dokonca dobrze wyglada te zaokraglenie na rurach wydechowych w karoserii, posciagalo ci material, musisz przy chamfer poweldowac verty gdzie stykaly sie 3 liniei z vrtexuw zrobic 2 bedziesz widzial, wtedy sie tego pozbedziesz...

 

a co do tej tego tylu to wyobliło ci do wewnatrz lekko chamfera i dlatego to tak wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny modelik, ale u normalnych ludzi usta tak nie wyglądają - to nie powinna być prosta linia. Rzuć okiem na refki. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za wskazówki, he he na pewno tego nie zostawię , to taka moja perełka

.............................

 

odnośnie lilii, biała chyba jednak nie będzie, nie mam fotek dobrych, ale jak by ktoś miał namiary to bym prosił

 

 

94609416.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności