Skocz do zawartości

Modele 3D: Wszelakie moje obiekty


kellyq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 470
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

cieszę się, że się podoba

 

szprychy to modyfikator array po okręgu, a obręcz i inne elementy modelowane z użyciem blenderowej opcji "spin dup" czyli kopiowanie po okręgu powtarzalnej części siatki tak że po usunięciu nakładających się werteksów siatka jest jednolita.

Dodałem otwory w piaście, została do modelowania jeszcze opona

 

pozdro

 

36463190.jpg

 

 

 

 

 

..................................................

 

całe koło

 

61198684.th.jpg

93512007.th.jpg

 

..................................................19-12-2010

 

pierwszy render

23358985.th.jpg

Edytowane przez kellyq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapitalna robota Stary! Każdy model to cudeńko i tylko się zastanawiać można czeu tylko 4 gwiazdy. Ja daję 5*****

 

Dzięki

 

.........................

 

tymczasem update, zdecydowałem, że to będzie wersja "confortable" ,takie autko do ślubu czy innego szpanu, wnętrze w pewnym stopniu zmyślone, jeszcze nie skończone.

 

90129011.th.jpg 62017498.th.jpg 39553371.th.jpg 45197470.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że robisz miga z ostatniej serii produkcyjnej jezeli potrzebujesz moge podrzucic zebrane materiały

 

dzięki ;) na chwilę jednak muszę zarzucić ten projekt

 

 

-----------------------------------------------------------------

 

Wiolonczela

 

32111118.th.jpg96306490.th.jpg36568245.th.jpg82797246.th.jpg58662304.th.jpg57608039.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

 

jeśli można, to chciałbym troszkę zboczyć z bieżącego tematu.

mianowicie, chciałem zapytać w jaki sposób (w 3DS) zrobić wytłoczenia napisów i inne detale na bocznych stronach opony?

widzę, że na początku robiłeś motocykl z takimi napisami, więc pozwolę sobie zapytać w tym wątku. wiem, że robiłeś go w Blenderze, ale może ktoś z odwiedzających wątek zna sposób na wykonanie tego w 3DS :)

z bieżnikiem nie mam problemu, natomiast z bocznymi opisami nie mogę sobie poradzić. dotąd nie natrafiłem na tutorial, który to opisuje.

dzięki za uwagę :)

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie to wole Twoje, mechaniki niz organike, nie to zeby byla slaba czy cus: ], ale tak jakos.: ]

wiem, sam też wolę ale trzeba być kreatywnym i nie popaść w monotonię ;)

 

...............................................................................................

 

Subtelny remake Alfa Romeo Stradale, generalne kształty zachowane, niektóre uwydatnione ostrymi krzywiznami, mam nadzieję że się wam spodoba, kwestia przedniego wlotu powietrza, spoilera i tyłu wciąż otwarta ;)

 

20013449.th.jpg15227452.th.jpg

 

10-07-2011.............................................update

 

66086044.th.jpg

29-07-2011...............................................update

 

test render

aaaaaaon.th.jpg

Edytowane przez kellyq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robisz hig poly a potem tniesz na zywca? Ja tak teraz robie Civica i zastanawiam sie czy potrzeba poprawiac trojkaty jak baboli nie widac.

 

robię bazę tzn. nie za dużo poli ale za to bardzo smukła, potem rysuje sobie pomocnicze linie do "cięcia", potem z użyciem retopology modeluję sobie poly by poly na bazie nie martwiąc się że gdzieś będzie krzywo ;) wadą jest to że trzeba praktycznie 2X robić to samo ale się opłaca ;)

 

13298740.th.jpg27542428.th.jpg

76182371.th.jpg64107155.th.jpg

11293664.th.jpg59217080.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A juz chcialem sie zapytac czy to nurbs bo screeny bez siatki ze splinami wygladaja wlasnei tak :) Narazie super rowniusio i wogole, czekam na więcej, ja narazie nie mam weny do aut(za duzo dlubania:P) A swoja droga to przod auta patrzac od gory wyglada paskudnie, chodzi o linie nadwozia i swiatla nie zeby twoj model byl krzwy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A juz chcialem sie zapytac czy to nurbs bo screeny bez siatki ze splinami wygladaja wlasnei tak :) Narazie super rowniusio i wogole, czekam na więcej, ja narazie nie mam weny do aut(za duzo dlubania:P) A swoja droga to przod auta patrzac od gory wyglada paskudnie, chodzi o linie nadwozia i swiatla nie zeby twoj model byl krzwy :D

 

za to pośladki najpiękniejsze wśród coupe :)

 

 

.................................................

do innego projektu

 

TEXTURY KOLOR

44437260.th.jpg

83701543.th.jpg

 

AO

67730755.th.jpg

18201773.th.jpg

 

...................................................................

 

render

49813384.th.jpg

92007569.th.jpg

Edytowane przez kellyq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności