Skocz do zawartości

Tygodniowy speedpainting 50: The most beautiful girl in the world: SONDA


leander

The most beautiful girl in the world  

146 użytkowników zagłosowało

  1. 1. The most beautiful girl in the world

    • serio
      4
    • voody
      29
    • Kris_R
      29
    • leander
      67
    • witkowski
      3
    • g0od
      3
    • leszek_lenia
      2
    • rosikowski
      1
    • Mr Pank
      8


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

pani z pracy leandera jest przedstawiona jak by z punktu widzenia kogoś napalonego; piękno estetyczne należałoby oceniać chyba na chłodno, tak jak smak potrawy będąc sytym; gdy jest się głodnym wszystko smakuje, gdy pobudzonym erotycznie każda jest ładna.

 

najpiękniejsza jest pani z pracy voody'ego, jest eteryczna, delikatna, ma fajne proporcje i sympatyczną twarz; zamiast stroju superheroski wolałbym jednak coś zwiewnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na glownej reklamuje ten watek Paris Hilton, niezly zart;).

 

Jak sie tu glosuje? Trudno mi wprawdzie wybrac pomiedzy skonczona ale z drobnymi bledami praca voody'ego, a nieskonczona moim zdaniem praca leandra, ale moze cos bym w koncu wybral.

 

Edit: trza byc zalogowanym, chyba mlodnieje bo domagam sie odpowiedzi przed proba samodzielnego jej znalezienia. Sorraski;).

 

Edit2: serio tez ladny obrazek zrobil, tylko reka jakby wklejona z innego obrazka. No dobra zaglosuje bo bedzie, ze robie smietnik. Jednak glosuje na voody'ego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za glosy :) Mysle, ze mojej pracy dobrze robi kontrast do serii czarnobialych sąsiadów. Dla eksperymentu przerzuce ja wyzej do kolorowych. W tym momencie jest 1-17-18-47-1-1-1-0-5, ciekawe czy sie zmienia proporcje, choc pewnie wiekszosc osob juz zaglosowala.

 

Ja na witkowskiego glosowalem i widze, ze poki co tylko ja.

 

U voodego wykonanie wlasciwie w swojej stylistyce perfekcyjne ale ja osobiscie odbieram ten obrazek jako opowiesc o jakiejs nierealnej rzeczywistosci, o przyszlosci, o jakims lepszym swiecie (moze nieco zbyt sterylnym ;) a sama kobieta mi ginie tu, jest jedynie medium, bohaterem, a moze raczej tlem dla calej historii.

 

U Krisa_R tez wykonanie swietne. Swiatelko, kolory itd, tylko sama kobieta uosabia wg mnie troche malo uniwersalny rodzaj piękna, chyba przez ten głośnik. No i za silny ma charakter ta kobita ;) I pali!!! ;)

 

U witkowskiego za to jest radosc, jest wino, jest taniec, jest lekko, latwo i przyjemnie. Unifikujac zagadnienie to mysle, ze to bardzo celna odpowiedz na zadany temat.

 

Mr Pank tez ciekawie idee pokazal.

 

leander...mam pytanko jaki formacik ?

Wstepny szkic farbami na 18x24 cm, potem tabletem juz na malym formacie. Ten wrzucony to 100% wielkosci na ktorej malowalem.

 

PS. Fajnie że dodajecie contesty na fronta, wiecej osob zagłosuje. szkoda że tak nie robicie jak jest wizkowa bitwa :]
Niech osoba zakladajaca sonde podsyla do mnie lub innego moderatora info, to bedziemy wrzucac rekomy. Edytowane przez leander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, gołębia naszła ochota na gdybanie, wiec pogdyba dlaczego wybrał Leandera.

 

Ten brak twarzy i nie wyraźnie zarysowane kształty dają dużo dowolności w wyobrażeniu tej kobiety, temat pracy to The most beautiful girl in the world, a każdy wyobrazi ją sobie inaczej. Leander tak przedstawiając tą kobietę moim zdaniem najlepiej wpasował się w myśl przewodnią, oczywiście moim zdaniem, daje to pewną dozę tajemniczości, a przecież piękno jest tajemnicą odkrywaną przez dziesiątki pokoleń artystów. Ponad to ciepłe kolory dają poczucie czegoś przyjemnego, ciepłego, nuty pozytywnych uczuć lekko doprawionych na pikantno :P Takie mam odczucia co do tej pracy :P Przepraszam wszystkich za ckliwą paplaninę xD To wszystko wina nadużycia kofeiny T_T

No i technicznie też mi się podoba ^^, życzę owocnej twórczości :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leander - najdojrzalsza plastycznie praca w moim mniemaniu. Mr Pank także miał ciekawą koncepcję.

 

Co do niektórych prac mam pewne wątpliwości czy powstały w 1,5 h - ale brak mi umiejętności by to móc jednoznacznie ocenić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leander. Spodobał mi się brak twarzy. Patrzę na ten speed jak na obraz kobiety samej w sobie. Nie jakiejś wyszczególnionej panny XYZ. Wielki plus!

 

Oops nie zauważyłem, iż n-pigeon wyprzedził w interpretacji :) Ale nic nie szkodzi pochwalić ponownie za ten element. :)

Edytowane przez Łukasz Witkowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności