Jump to content

Recommended Posts

Okazało sie że moja wspólna praca "ping-pongowa" z Milą wzbudziła miły entuzjazm. Otwieram więc temat gdzie może się pobawić więcej osób.

A spodobały mi sie zasady Rembika:

"max 15 minut rysowania, zrobić zgłoszenia i zrobić kolejność, kto po kim np. max 5 osób, każdy po 3 razy"

Proponuję ustalić kolejność na zasadzie, kto pierwszy, ten lepszy. Zbieramy zgłoszenia poprzez zaklepanie miejsca w temacie postem:)

5 osób mazia i ma 3 "kredyty".

Wrzucam na zachętę ilustracje bazową i zaczynamy. Tym samym zaklepuje pierwsze miejsce :D

Ladies and Gentelman I give You...

pingpong_edycja1_krok1

pingpongedycja1krok1js8.jpg

Shot at 2009-01-20

Direct link: http://img244.imageshack.us/img244/3815/pingpongedycja1krok1js8.jpg

Pozdrawiam i zapraszam do zabawy

Edited by artursadlos
  • Like 1

To ja skorzystam, kolejne 15 minut moje. :D

15 minut później....

żeby wątek nie stał nie czekajmy na 5 zgłoszeń tylko kto pierwszy ten lepszy odrazu niech macha i jedziemy dalej. :D Chyba zmasakrowałem Twoją pracę Tortur ale mam nadzieje, że następna osoba to naprawi. :D

pingpongedycja1krok2hw4.jpg

Edited by Paweł Kaczmarczyk

Pożyczam na chwilę.. ;P

Wróciłem...

pingpongedycja1krok2hw5ou7.jpg

Edited by serio

Świetna sprawa, ale chyba jakieś zapisy/zasady powinny być - bo przykładowo, w 30min mogą się pojawić 3 wersje jednego etapu :P I wtedy cały misterny plan pójdzie się.... bać :)

Dlatego zaklepujemy miejsce wątku.

Dajesz posta i piszesz "Teraz ja" i patrzysz czy jeszcze się załapałeś. Kolejność postów w wątku decyduje. I działasz sobie spokojnie. Przejrzyste. Szkoda czasu na zapisy żeby czekać az 5 osób się zbierze.

dlatego mam prosbę. Zaznaczajcie że zaklepujecie miejsce. Wtedy wszyscy wiedzą żeby czekać na waszą piłeczkę.

Ok jestem czwarty w takim razie, bardzo się cieszę, że moja propozycja się przyjęła, bo pomysł Tortura jak już pisałem prześwietny

Teraz ja...

wersja4wq0.jpg

w800.png

Edited by Rembik

Tortur, to nie jest overpainting tylko bardziej jak przerysowanie. O to chodzi? :P

Ale fajna sprawa! :)

Ołwerplejplotajtocośta? :) To jest zabawa w ping-ponga a nie amełykańskie cośtam. Bawimy się po polsku z ułańską fantazją:D

Po co to ograniczenie do 5 osób i robienie kolejek? Ktoś wchodzi, zaklepuje, a później wrzuca co wymodził, tak można do "oporu", z ograniczeniem, że można podmalować ponownie co 3 cudze wersje i będzie dobrze :*

Masz racje. To lepszy pomysł jest. A co reszta klasy na to?

(zastanawiam się czy nie ograniczyć kroków do jakiejś liczn=by, np. 15 i zaczynać nowy obrazek czy jechać rzeczywiście do oporu)

Tak chyba będzie dobrze, do 3 ruchów, minimum przerwa po 5 osobach, tyle, że bez kolejki. Mi to pasuje. Co do nowego obrazka, w 15 minut nie dużo da się zrobić, a na pewno nie dopicować, więc zobaczymy jak to wyjdzie. Czy spali na manowcach i przyda się kolejny ping pong czy będzie on modyfikowany do końca świata i nadal będzie ciekawy. :)

Moja wstawka.

pingpongedycja1krok6zm7vc8.jpg

Official Guide To Pyng-Ponk:

Bez ograniczenia osób. Każdy musi odczekać minimum 5 kolejek żeby znów coś namazać.

Nadal zaklepywanie miejsc postem. Czas ok. 20 min. ok?:)

Pozostaje kwestia ile męczymy jeden obrazek, choć po zmianach nie jestem pewien kiedy on już się zmienił... ;]

Rembik - racja, moja wina i nie idźmy w tą stronę - kasuje :P

Edited by g0od

Co do reguł ok, ale Tortu ułańska fantazja, fantazją troszeczkę już ołwerpejting z tego wyszedł... sądziłem że mamy jakieś małe modyfikacje wprowadzać niż zamalować całą cudzą pracę, nie ciężką, ale jednak :D

Niby tak, ale (moim zdaniem), nie lepiej, zmniejszyć rysunek i dorysować coś po boku... bo takie zamalowywanie to na dłuższą metę zadowolenie największe dla tego co ostatni skończył, dla mnie najlepszym momentem, już na koniec, było szukanie tych małych smaczków, które tam gdzieś ja porysowałem, a tak można się doszukać praktycznie niczego, no chyba oczywiście jeśli mamy w nieskończoność poprawiać 1 rysunek to jak najbardziej Ułani są mile widziani. :D

1. Myślę, że powinniście ustalić max. liczbę kroków (np. 15-20), nie poprawiając całości, a jedynie "uzupełniać", uwypuklać pewne elementy, które ostatecznie utworzą obraz.

2. Ustalenia wrzucić w 1 post tego wątku ;). dla jasności sytuacji.

3. Kończąca osoba, zapodaje nowy temat, a wszystkie ukończone prace powinny znaleźć się w pierwszym poście.

4. Kolejki, kroki :) (normalnie jak za komuny) powinny być oznaczone w tytule postu dla łatwiejszego zidentyfikowania, np. 1.1, 1.2, gdzie pierwsza cyfra określa postający obraz natomiast po . kolejny krok, ufff. .....

to chyba tyle co mi z ranka do głowy przyszło :) oddaje do przemyślenia ...

//pozdr.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy