Skocz do zawartości

Teczka 2D - Telthona


telthona

Rekomendowane odpowiedzi

A no i też widzę że walczysz z tłem. Pisałaś że nie lubisz i nie bardzo umiesz. Przy konceptach rozmazane plamy imitujące tło się jak najbardziej sprawdzają z racji też żeby nie odwracać uwagi od postaci/obiektu i łatwo je osiągnąć, ale z czasem się to nawet nudzi i człowiek chce czegoś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz co?;p ja specjalnie dupę dla Ciebie narysowałem a Ty tylko czaszki zauważyłaś ;>

w kwestii pracki, całkiem fajnie wygląda, może tylko brzuszek balonik się zrobił ;d

rozumiem w tle będzie wiatrak, a Kobieta symbolizuje ofiary walki z wiatrakami xDD

czy jeszcze żyje i po prostu się zmęczyła?:D

Edytowane przez Swiezy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra twarz z ciekawymi anomaliami na tylnej czesci glowy, zapraszam natomiast na ekspresowy kurs malowania biustu ^^

A tak serio, Sandra skorzystaj z dobrodziejstwa jakim jest internet i namaluj troche takich kobiecych skarbow. Dobrze jest tez podpatrzec, jak robia to inni.

 

Trzymaj sie.

Edytowane przez ICE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Icecold, problem jest nei z rysunkiem Telki, tylko z Twoim spojrzeniem że każda kobieta musi mieć duży biust :D zwróć uwagę, że tutaj widac że kobieta jest odchylona do tyłu, a że miseczka jest mała - linia biustu idzie równiejszą linią z resztą klatki piersiowej.

 

PS. małe piersi rox! ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marriossan - ale co wdł Ciebie jest "ambitniejsze" ^^' chętnie posłucham, naprawdę :D

Ice: już drugi raz mi dajesz tego linka! serio! :P XD

Rotcore: no, ja będę jeszcze tą babeczkę kończyć pewnie. :P to sie postaram zrobić ładny smooth

leszek_lenia: no, widzisz... a wszystko z powodu braku smootha w rowku :P ale jak sie zainteresowałeś, to: ucz sie podejścia od Noiproxa! :P "małe piersi rox!" ;P XD .... .... ....

 

upload.

deep1g.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomciu ja wiem, ze Telhona to sympatyczna i sliczna dziewczyna, ale zamiast byc nieszczerym wobec kobiety, lepiej zaprosil bys na kawe ;)

 

Ok wiec zrobilem szybki over, generalnie nie musisz sie zgadzac ze wszystkimi zmienionymi elementami:

 

deep1g.jpg

 

Poprawilem splot, poprzedni byl zupelnie nie na miejscu, zaznaczylem miesien deltodeus ( ramienia ) Dodalem troche swiatla z tylu, ktore nadalo by wiecej sensu tym rim'om. Super szybko dodalem lekkie swiatlo z gory sugerujace nam to glowne oswietlenie i to chyba najslabiej i najbardziej po lebku wykonany element tego overa. No i na koniec zostawiam zmiane ksztaltu piersi, na laczeniach ucieklo tez tu troche anatomii. Ah no i moze tego nie widac, ale dodalem troche czerwieni na przejsciach rejonow oswietlonych i tych na ktore zostal rzucony cien.

 

Generalnie byl robiony na szybko, wiec nie recze za jakos i ew artefakty po kopiuj, wklej widoczne na klatce piersiowej.

 

Mam nadzieje, ze jakos pomoglem pomimo tych drobnych niedociagniec nadal uwazam, ze twoje prace sa swietne i posiadaja ten mistycyzm w sobie (takie slowo wogole istnieje? :P )

 

Pozdrawiam i zycze milego dnia.

Edytowane przez ICE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ice: o kim powiedziałeś "Grzesiu"? ;D Jeśli o Noiproxie, to wiesz, on już mnie zaprosił i to nie na kawe a na malibu! Wie jak Telke wziąć za łeb :D Stąd chyba ten ruch wyzwoleńczy dla kobiet z małym rozmiarem... ;) ekhemn ekhemn. Po za Tym Noiprox to nie Grzesiu tylko Tomek :P

 

Co do overa: noooooo, Ci powiem, ze sie postarałeś. W sumie podobają mi sie takie sterczące cycki. Fajnie wyszły. I dobrze że mnie naprowadziłeś z tym mostkiem i żeberkami. i światło też fajne, ale zmienie kolor bardziej pod turkus chyba... No, tak czy siak bardzo mi pomogłeś :D wielkie dzięki :D

 

Łukasz Witkowski: no, chyba te kwadraty są za mocne :D zrobie coś z nimi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tylko sprostuję, że ten ruch wyzwoleńczy nie wziął się tylko z faktu, że razem piliśmy malibu, czy jak to napisał Ice że Telka jest śliczną i sympatyczną dziewczyną ;) Telka, myślałem że wiesz że naprawdę wolę mały rozmiar :P

 

A co do overa to podobają mi się twoje przeróbki Ice, ale światło zrobiłbym bardziej turkusowe - w końcu to światło przebija wodę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noiprox: ach no przecież, zapomniałam że Ty ciągle rysujesz laski o posturze gimnazjalistek... :P

Leszek_lenia: dobrze prawisz! :P

 

Dobra, kończmy ten offtop.. :P

 

Żeby zmienić klimat wypowiedzi, wgrywam następną (korzystając z tego że mogę tu liczyć na fachową pomoc :P) Nos masakra, ale to wip jeszcze więc czekam na sugestie.. :P

werwrwr4fdgdgdg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super znowu takie tajemnicze z jakas ukryta historia.

Ah no i wyedytowalem poprzedniego posta, a z tym Grzeskiem to chyba mi moj informator Kojot sprzedal zla informacje w odleglych czasach, albo pomylilo mi sie po prostu z kims innym, mea culpa, mea maxima culpa.

 

P.S Noiprox, widze ze stosujesz ulepszona taktyke, malibu to zdecydowanie dobry wybor hehehe.

 

 

EDIT: Patrzac na to z przymrozonymi oczyma wydaje mi sie iz to oczko jest ciutke za jasne i mimo wsyztsko przyciaga za duzo uwagi, ale to juz zwykle marudzenie.

 

Aha i jesli jakims cudem nie znasz jeszcze Lindy Bergkvist, to obejzyj jej strone. Obydwie macie sporo wspolnego jesli chodzi o budowanie nastroju w obrazkach.

 

http://www.furiae.com/index.php?view=gallery

Edytowane przez ICE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ice; oczywiście że ją znam :P to moje pierwsze guru, i jest tym moim guru już od jakichś 6 lat :D

Mariossan: Navate też znam, i bardzo lubię :) ich prace są takie, że zmieniają myślenie i podejście do fantasy :P jak coś ichniego zrobi na Tobie wrażenie, to odciska na Tobie piętno ;)

 

Skoro już o tym mowa, to macie tu jeszcze pare linków do innych moich guru:

http://janaschi.deviantart.com/ kocham kocham kochammmm

http://dianae.deviantart.com/ kocham kocham kochammmmmmmmmmm!!!

http://jeffsimpsonkh.deviantart.com/

http://arcipello.deviantart.com/

http://wakkawa.deviantart.com/

http://blackeri.deviantart.com/gallery/ kocham ubóstwiam i pucuję buty ;D

 

jest ich ZNACZNIE WIĘCEJ, ale wybrałam tych najbardziej przeze mnie cenionych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ambitniejsza, mialem na mysli cos bardziej dopieszczonego. W sumie ta ostatnia wyglada calkiem apetycznie, skoro to dopiero wip, to moj pulpit juz czeka.

 

ps: no patrz, napisalem bodajze wczoraj bys wrzucala wiecej, a tu juz 2 nowe obrazki. thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emmilius: przecież blackeri to nasza polska pani Marta Dahling :P i widnieje tam w podpisie: "kocham ubóstwiam i pucuję buty ;D" ;)

Mariossan: żeby nie było, ja je sobie dłubię popołudniami, ale ciągle mi sie wydaje że nie są jeszcze "na tyle dobre" by je wgrać na maxa, ale w sumie jak sie troche rozgrzała teczka, to wrzuciłam te 3 aktualne wipy które robię :P teraz to pewnie długo nic nie będzie :P XD dopiero po dostaniu wpisu z animacji

commander_bartnik: pięknie to ująłeś, z tym używaniem photoshopa xD dzieki ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UP.

Jestem mistrzem w robieniu tego czego nie powinnam w danym momencie robić :P ...

Zestawiłam z poprzednią wersją, żeby łatwiej było porównać.

Chyba z ustami przesadziłam xD

I sorry za taki duży podpis, wydawał mi sie mniejszy xD

Still WIP.

 

wooden2bytelthona.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kurcze taka tajemnicza, mistyczna postać a w rękach jakąś szmate trzyma :(. Głowa mi się wydaje jakby nieco zbyt wysunięta do przodu. Nie że nieanatomicznie to wygląda ale mam wrażenie jakby ona wystawiała do "czegoś" twarz. Fajne te to coś miast herów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thx, mój szwagier ma 35 i jest super :P w ogóle dojrzali faceci są super. :) więc już tu nie biadol, wiesz, my sobie tak tylko żartujemy, u Joela w teczce, że jesteśmy starzy, bo przy nim to wszyscy są "starzy" ;D jak Cię coś irytuje to zapraszam na priv, a postaram sie poprawić :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dalej offtopowo - niektórzy faceci gadają że życie zaczyna się po 40-ce lub 50-ce (w zależności) a dlaczego? Bo to okres kiedy dzieciaki się z domu wyprowadzają i kiedy zdycha pies=]. Ja w tym roku 32 (-"ogóle dojrzali faceci są super. :)"-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emmilius, starszy nie zawsze znaczy dojrzalszy (btw - nie piję do ciebie w żadnej mierze).Mamy i tu na forum 15-latków, którzy poziomem i dojrzałością mogliby wprawić w zakłopotanie niejednego 40-latka, są też i 20-latki bredzące jak przedszkolak...

Niektórzy dojrzewają, inni tylko kapcanieją z wiekiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta po lewej bardziej ponętna jest.. ;) i w sumie widziałby mi się taki klimat ;))

Zadko uploadujesz ale widzę że jak już,to coś konkretnego ;))

bardzo miła niespodzianka ;)

 

SBT77 co do 20latka to normalnie powinienem się czuć urażony ;p

po prostu okres dojrzewania.. ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy dojrzewają, inni tylko kapcanieją z wiekiem :D

 

Brawa dla tego Pana.

 

Ciekawe dyskusje w tym wątku.

 

Laska po prawej ma fajnie zarysowany biust, usta są chyba ok. Oczy straciły na tajemniczości ;( Z ramieniem nie wiem, czy wszystko jest ok.

Spróbój odpbić pracę wertykalnie, dużo fajnych rzeczy można wtedy dostrzec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności